Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość obsesija

Jak wyleczyć się z opsesji na punkcie faceta?

Polecane posty

Gość obsesija

To jest chore. Nie znamy się za dobrze a ja już wiem o nim wszystko. Oczywiście nie od niego tylko z internetu . Męczę się z tym bo codziennie o nim myślę i nie byłoby to takie złe gdyby te uczucie było odwzajemnione. Niestety nie jest co robić ratujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak się kocha,to się myśli "obsesyjnie" :P i to jest samoistne :),ale żeby tak o kimś w sumie nieznanym rozmyślać,to dziwne ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczysc sie energetycznie ,bo to zle energie a nie milosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mam "opsesję" ale bez przesady. Może jeszcze zacznij go śledzić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obsesija
Znamy się ale nie jesteśmy na cześć nawet tylko per pan pani. Wiem o nim wszystko date urodzenia, co robi, gdzie mieszka jakie jest jego hobby. Wiem o jego rodzinie no dla mnie to nie jest normalne i źle się z tym czuję. Mam swoje życie a nie mogę się nim zająć przez niego. To bardzo destrukcyjne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obsesija
Znamy się ale nie jesteśmy na cześć nawet tylko per pan pani. Wiem o nim wszystko date urodzenia, co robi, gdzie mieszka jakie jest jego hobby. Wiem o jego rodzinie no dla mnie to nie jest normalne i źle się z tym czuję. Mam swoje życie a nie mogę się nim zająć przez niego. To bardzo destrukcyjne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heh, to i tak masz lepiej niz ja. Jedyny mezczyzna ktorego kocham nie zyje, a nawet gdyby zyl bylby nieosiaglany 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestes rozchwiana psychicznie -lubisz cierpiec ,mysle ze przez takie myslenie nigd ysobie nikogo nie znajdziesz bo blokujesz czas na gowniane mrzonki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OBSESJA-CZY OPSESJA zajrzyj tam gdzie trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez mam obsesje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie latwo jest pozbyc sie obsesji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona mnie opserwuje we snie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on dał mi raz puziaka w policzek we śnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarstwem na starą miłość (w tym wypadku niespełnioną ale to akurat nieistotne) była zawsze nowa miłość. Po prostu daj sobie czas i skoncentruj się na kimś innym...na kimś kto odwzajemni Twoje uczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt inny mi sie nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale może w przyszłości spodoba. Daj sobie czas. Bo z tego aktualnego zauroczenia to i tak nic nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
shaf ma racje. Też kiedyś baaaardzo długo (5 lat) kochałam się BEZ wzajemności w jednym kolesiu...śledziłam wszystko co było związane z nim. To było strasznie męczące...kochać się w kimś bez wzajemności... Też mi się wtedy wydawało, że albo on albo nikt i że w nikim innym się nigdy nie zakocham... Trochę to zajęło ale dziś mam genialnego męża i dziękuję opatrzności, że tamto nie wyszło :) Daj sobie dziewczyno czas, czas i jeszcze raz czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×