Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak Wam się podoba moda na podziurawione jeansy

Polecane posty

Gość gość
ja wyglądam w tym świetnie :P mam też kurtkę której prawie nie ma Mnie to się podoba bo zawsze lubiłam rockowy styl - podarte spodnie, do tego prosty top i skórzana kurtka - miodzio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piekna moda prostych grubasnych kobitek po 40 ktore na innych ludzi patrza z gory jak doloza do kompletu chanelke bedzie sama klasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie bardzo, mam 25 lat i jestem szczupła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie podoba. Lubię ubierać się schludnie a to mi się kojarzy z dziadostwem. Takie spodnie pasują tylko do metalowca z długimi włosami i skórzaną kurtką. Takie lata 90. Na innych to wygląda tragicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to kobieta juz nie moze być metalowcem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O ile młoda dziewczyna lub chłopak wyglądają w tym w miarę ok, to kobieta około 40-tki wygląda w tym fatalnie. U mojej córki w szkole na wywiadówkę przyszła matka jednej uczennicy właśnie w podziurawionych spodniach, na twarzy tapeta, solarka, długie wymalowane pazury i mnóstwo pierścionków na palcach. Ogólnie dramat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogolnie mi to wisi , mam 40 lat i nie ubralabym takich spodni , czasami tylko mysle ze to dziwne ze ludzie olaca za popsute spodnie i ze zima musi byc im zimno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepsza 40 w dziurawych spodniach niż 30 w szortach to dopiero dramat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy nosi co mu pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mysle ,ze lepsze dziury niz trzydziecha w krotkich szortach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się podobają i noszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30 w szortach???? Haha. To w czym 30latki w 40 stopniowy upal chodza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moga nosic rzeczy rowno z kolanem-spodenki,sukienki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I wygladac jak kaczka bo tej kroj skraca nogi. Jeszcze nie mam 30 lat, ale nawet wtedy nie bede swoich nog chowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie mi się to nie podoba. Nauczono mnie w domu, że w dziurawych rzeczach chodzą fleje. Ja lubię styl klasyczny, a dziury do stylu klasycznego nie pasują. Naprawdę nie rozumiem tego fenomenu uwielbienia dziurawych portek, sorry, ale to pasuje może młodzieży, jakimś "szalonym" kreatorom mody, czy innym artystom... Ale skoro ktoś uważa, że mu w tym dobrze, to niech w nich chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu któraś pisała że w WWa jest przedszkole gdzie chodzą tak nie tylko młode przedszkolnaki (szumnie zwące się nauczycielkami :) ) a nawet pani wicedyrektor owej placówki...kobieta 30+.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - moje zdanie na temat klasycznego stylu to jest takie: "nie potrafię się ubrać, więc ubiorę się klasycznie i jakoś to będzie" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nawet w podartych spodniach na działce nie chodzę, bo to wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to znaczy ze jak ktos nie ubiera dziurawych spodni to ma kij w tylku? a jak ktos nosi sie z dziurami to jest super fajny luzak ? widzisz i nie grzmisz , co za glupota :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi mi o wasze podejście, że to "wstyd", że tak chodzą "fleje", "w takim wieku nie wypada" itd. Nie podoba się to nie, ale piszecie jakby od 30 roku życia to już tylko lakierki do trumny. Chyba widać różnicę między celowo zrobioną dziurą i znoszonymi ubraniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi c***ewnie nie o przetarcia czy wystrzepione dziury, ale cale gole kolana lub w przyszlosci takze uda.to moda dla nastolatkow i studentow, juz 25 latce chyba nie pasuje.nie ubralabym, ale stara jestem, a na mlodych to ladnie wyglada bo kojarzy sie z mlodoscia, ladnemu w koncu we wszystkim ladnie.a najbardziej lubilam trend z wlasnej mlodosci, ogladam teraz na filmach z lat 2000-2010, dzinsy i inne spodnie bootcut, teraz to sie nosi od lat tylko rurki, i chyba sie to nigdy nie zmieni a po bootcutach mozna poznac ze kobieta juz niemloda, bo mloda wolalaby wyjsc nago niz ubrac takie babciowe spodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz wyjasnić dlaczego nie pasuje? Mam właśnie 25 lat, mam kilka par spodni z wielkimi dziurami (jedna para ma nogawki które trzymają się na skrawku materiału i dwóch zdrowaśkach). Takie kupiłam, nie są znoszone, zwyczajne spodnie. xxx Spodnie typu bootcut są fajne jak masz długie nogi, ale coraz ciężej je dostać. Szukałam jakiś czas temu i znalazlam całą jedną parę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam ze przetarcia i niewielkie dziurki sa fajne, o ile gustownie zrobione.raz widzialam faceta w rozdartej z dolu i brudnej bluzie, sadzac po wypasionej komorce i pewnosci siebie bezdomny to nie byl, pewnie dol bluzy obdarty fabrycznie i te plamy jak z blota tez naniesione fabrycznie, a bluza firmowka kosztujaca pol mojej wyplaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z opisu wnioskuję, że faceto dopiero co tą bluzę podarł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bootcuty sa fajne wlasnie dla kazdego, te z krootkimi nogami moga wydluzyc je optycznie, zwlaszcza z zakladajac szpilki czy koturny.a w sprzedazy nie ma bo sa od lat niemodne, zadna nastolatka by nie kupila wiec po co produkowac.az zazdroszcze facetom ze nie maja obowiazku noszenia rurek i tylko rurek.inne spodnie dla kobiet nie istnieja, tak jak dla malych dziewczynek nie ma ubran w innym kolorze niz rozowy.rowniez damskie tshirty wychodza z uzytku a sklepy oferuja wylacznie topy.projektanci lubia negliz i mocno opiete spodnie podkreslajace posladki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akurat nie jest to prawdą, od paru lat modne są t-shirty (zwłaszcza te luźne) i zawsze jest pełno tych klasycznych w sekcjach "basic".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze e Polsce, ale za granica co lookne do sklepu czy internetowego, to same topy, najllepiej z golym brzuchem i/lub plecami, szerokie owszem sa, szersze niz dluzsze.mlodziez ma te swoje dziurawe kolana a starsze babki po 30 widuje coraz czesciej w skorzanych lub lateksowych spodniach, tez mam takie ale na deszcz bo sie swietnie sprawdzaja, a one nosza ot tak, najchetniej do klubu czy na koncert, mozna sie zaparzyc skaczac w tlumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok, pytanie - skąd wzięłaś lateksowe spodnie? Widziałam dużo ze sztucznej skóry, sama mam kilka par, ale lateksowych jeszcze nigdzie nie widziałam. Dasz namiary na sklep?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.07 to moj maz zazartowal ze lateks a to wlasciwie taka sztuczna skora czy tez guma z podbiciem wygladajaca jak tworzywo, kupilam te legginsy w bikboku na deszcz, bo nieprzemakalne, a reszte widzialam.na babkach, powinny byc tez w h&m i cubusie o ile w polsce jest taki sam wybor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×