Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość aska_k9

Siostra spotyka sie z idiota

Polecane posty

Gość aska_k9

Moja siostra od jakiegis czasu spotyka sie z chlopakiem, ktory ma jakies 25 lat, kilkuletnie dziecko, zero ambicji, wyksztalcenia (zaczal szkole srednia, ale nie skonczyl, wiec wyksztalcenie podstawowe) i do tego to taki blokowy dresiarz. Ja jestem w jego wieku, ale nie umiem sie z nim dogadac, ma glupie szowinistyczne zarty i w ogole jest taki... niewyjsciowy. To nie jest chlopak ktorego przedstawilabym rodzicom. Mama go nienawidzi, mowi, ze jest cwaniak (bo jest) i boi sie o przyszlosc siostry. Siostra jakies pol roku temu rozstala sie z chlopakiem, z ktorym byla chyba ze 4 lata. Nie komplementowal jej, a teraz ma odwrotnie, ten wiecznie mowi, ze jest piekna, ze ja kocha i w ogole chce miec z nia dzieci za max 2 lata(!). Siostra ma 22 lata. Pracuje, ale NIC nie ma, ja jako studentka pracujaca dorywczo mialam wiecej niz on, ale on bedzie rodzine zakladal... Jak siostrze wybic go z glowy? Czy w ogole sie wtracac, skoro juz mama ciagle sie czepia jak z nim gdzies wychodzi.

Gość gość
Nie dasz rady dziewczyno, ona sama musi zrozumieć, że on nie jest ok. Tak to tylko się nawzajem znienawidzicie, siostra już pewnie i tak narzeka na twoją mamę.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować