Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zamyślona xd

zostawił mnie chłopak

Polecane posty

Po 8 miesiącach związku zostawił mnie chłopak. Powiedział ze nie chce byc teraz w związku i ma dosyc. Ja go tak bardzo kocham, nie wiem co mam zrobic by wrócił. NIe powiem bo kłóciliśmy sie dosyc często ale zawsze póżniej było okay, Mało sie widzieliśmy bo mieszkał troche daleko, czasem było żle ja tez sie czepiałam ze mało czasu mi poświęca a mówił ze przesadzam, gdy sie nie odzywał byłam zła, ale rozumiałam. Jeszcze kilka dni temu mówił mi prosto w oczy ze mnie kocha i jestem jego szczęściem, ze pasujemy do siebie bardzo, ze jestem jego skarbeczkiem którego nigdy nie zostawi. Mielismy tylko razem imprezowac.Nawet mówił ze nie długo razem zamieszkamy, i czy chciałabym zostac jego zoną i wgl, przytulał całował obiecywał, i to było kilka dni temu, a teraz powiedział ze do siebie nie pasujemy, ze leipiej będzie mu samemu i ze wiek który mamy 18 lat jest bardziej potrzebny by sie wyszalec. NIe moge sobie poradzic z tym ja ciągle o nim mysle, płacze, te wspólne chwile, marzenia,obietnice, ja mu ufałam ze juz zawsze będziemy razem. A teraz ja płacze a on pewnie wyszedł z kolegami jak to zawsze robił. Nie radze sobie, nie chce zyc. Teraz mielismy isc na 18 stke jego kolegi, ustalilismy wszystko bo w tym dniu była tez 18 stka mojej przyjaciółki mielismy bawic sie razem, a teraz on będzie tam sam i ja tez, ja nie potrafie bez niego zyc, ja go potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale chłopak ma rację. 18 lat to czas na imprezowanie, a nie na zakłądanie rodziny i na poważne plany. teraz ci się wydaje, że był tym jedynym, a wierz mi, że za jakiś czas ci minie. ten chłopak to palant, te obiecanki nie były na serio. chcial tym sprowokować cię do seksu. przerabiałam to samo, ale mieliśmy po 20 lat. 8 mcy, myślalam, że ta miłosć to naprawdę. g****o prawda. nasz związek to był tylko seks, imprezy, jego trawka, czcze słowa o miłosci i jakichś tam planach. zostawił mnie, by sobie balangować. byłam jego pierwszą "poważna" dziewczyną, wiec nie dorósł do tej relacji akurat ze mną. też cierpiałam, łudziłam się, nawet wkręciłam się w "przyjaźń" z nim, co totalnie nie wypaliło.do tej pory jest sam, ma laski na chwilę. to samo wszystko u ciebie ;) teraz za tamtym w ogóle nie tęsknie, jest mi obojętny. daj sobie czas. nie odzywaj się, by nie dac mu satysfakcji. wie gdzie cię szukać. ty go niczym tylko nie usprawiedliwiaj. przynajmniej był szczery w momencie zerwania ;) w tym wieku rzadko zdarza się relacja do końca życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo mi przykro..:( wiem jak sie czujesz. Dzisiaj prawie zakonczylam relacje z facetem ktorego kocham. On niestety mnie nie. To jest jak narkotyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieciaki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż mi się przypomniało jaka ja byłam zakochana 10lat temu :D Wiem, że teraz boli i czujesz się skrzywdzona, ale minie i będziesz miała o wieeele lepsze związki od tego :) A rada na przyszłość - zachować trochę dystansu i nie wierz we wszystko co obiecują faceci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×