Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co wam tak przeszkadzają nawet drobne tatuaże u kobiet?

Polecane posty

dress code właśnie dużo zasłania, ja mam kilka tatuaży i nie widać, nawet ten na przegubie zasłania zegarek i go nie widać ale bawi mnie to kategoryczne stwierdzenie, że nawet mały tatuaż oszpeca kobietę- jak się zakochacie, dojdziecie do wniosku że laska fajna, w łóżku ok i ugotować potrafi, to w pupie będziecie mieć ile ma tatuaży i gdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Mowilam o pracy, to czy zniecheca to jakis przypadkowych facetow mnie nie interesuje. Musialabym na glowe upasc zeby o tym w ogole myslec x Twój chłopak/mąż to był kiedyś taki przypadkowy facet a dziś mówisz że go kochasz i nie wyobrażasz sobie bez niego życia. Puściłem wodze fantazji bo możesz być przecież lesbijką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niektore firmy cie nie zatrudnia jesli masz tatuaz w miejscu w ktorym sie nie da tego zaslonic np dlonie/palce czy szyja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ROR - i dlatego wielszosc sobie dloni i szyi nie tatuuje Gosc - Trzeba byc chorym albo mocno zdesperowanym zeby liczyc na spotkanie milosci swego zycia kupujac bulki. Poza tym po co mi facet ktoremu sie nie podobam? Rownie dobrze mogla kogos zniechecic fryzura, makijaz albo kurtka. To nie jest zadna strata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tatuaż jest jak kolczyk w nosie albo w wardze czy powiece. Świadczy o emocjonalnej nierównowadze laski. Tak właśnie patrzy na dziewczynę facet któremu tatuaże przeszkadzają. Dla niego laska wypaprana to laska przynajmniej trochę psychicznie nie teges. Co zresztą jest najprawdopodobniej prawdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Poza tym po co mi facet ktoremu sie nie podobam? Rownie dobrze mogla kogos zniechecic fryzura, makijaz albo kurtka. To nie jest zadna strata x Jeszcze trochę i sobie pomyślę że jesteś mądra laska ;) a jako szowinista byłbym tym mocno zaskoczony. Punkt dla ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" gość dziś ROR - i dlatego wielszosc sobie dloni i szyi nie tatuuje" xx ja spotkalam sporo osob (lasek) ktore mialy wzory na palcach;/ Takie wymagania maja zwykle w prostych pracach w obsludze klienta, bo jak jestes spscjalista to mozesz miec i czolo wytatulowane;-) A w ogole jest taki koles co sprzedal swoja twarz do reklamy roznych stron i ma tatuaze na twarzy;-)) xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I pewnie do konca zycia nie bedzie musial pracowac :P. W prostych pracach takich jak np. W butiku nikt na tatuaze nie zwraca uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc - to jeszcze wyobraz sobie taka sytuacje. Nie mam jeszcze tatuazy, facet zna mnie z pracy gdzie jestem elegancko ubrana. Powiedzmy, ze to jest w okresie kiedy mialam swoje naturalne blond wlosy. Myslisz, ze nie ucieknie jak dowie sie, ze mam w planach tatuowanie, ze chce sciac wlosy w cholere, a poza praca nosze podarte spodnie? A moze bedzie probowal mnie zmienic bo "pokochal" moj charakter?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Gosc - to jeszcze wyobraz sobie taka sytuacje. Nie mam jeszcze tatuazy, facet zna mnie z pracy gdzie jestem elegancko ubrana. Powiedzmy, ze to jest w okresie kiedy mialam swoje naturalne blond wlosy. Myslisz, ze nie ucieknie jak dowie sie, ze mam w planach tatuowanie, ze chce sciac wlosy w cholere, a poza praca nosze podarte spodnie? A moze bedzie probowal mnie zmienic bo "pokochal" moj charakter? x Zaraz to i ja twój charakter twoje ścięte włosy i nawet twoje tatuaże pokocham ;) Nie podobają mi się tatuaże ale laski które zdają sobie sprawę z własnej wartości wręcz uwielbiam. Myślę że po prostu wezmę sobie ciebie na zawsze i tylko nadgarstek zabandażuję żeby mnie tatuaż nie wkurzał. Temu któremu się wydaje że jesteś jego podziękuj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygladalabym jak mumia :) tak przy okazji, to jak poznalam narzeczonego nie mialam ani jednego tatuazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wygladalabym jak mumia usmiech.gif tak przy okazji, to jak poznalam narzeczonego nie mialam ani jednego tatuazu x Aż tyle dziś ich już masz? ;) No to już cię nie chcę bo liczyłem na to że wystarczy tylko ten nadgarstek obandażować ;) ale przyznaje że fajna z ciebie jędza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość z 15:26 Znowu skrajności. Ja mowię o tatuażu drobnym, małym w miejscu mało widocznym - plecy. I mowisz mi tu o oszpeceniu się. A ty wyjeżdżasz mi że jak zrobiłbyś sobie tatuaż na twarzy - to uważam, jest oszpecenie się. Bo twarz to nie jest miejsce do tego typu rzeczy. I uważam, że jesteś po prostu niedojrzały że zostawił byś dziewczyne bo zrobila sobie malutką ozdobę na plecach. Ale twoja sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 6, w tym kilka sporych i planuje wiecej. Czasem sobie mysle, ze za te 40 lat fajnie bedzie wspominac mlodosc. Zyjemy w ciekawych czasach w ktorych sporo sie zmienia. Milo bedzie opowiadac wnukom o boomie na tatuaze ktorego badz co badz jestem czescia czy o tym jaka to kiedys wzbudzalo kontrowersje jako trend spoleczny. I opowiadac o hipsterach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoje plany i twój tyłek ;) Masz też jakieś swoje powody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powodow specjalnie nie mam, po prostu to mi sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam więc taki test. Możesz się oczywiście zgodzić lub odmówić i wcale się nie obrażę ale chciałbym zobaczyć twój gust abym mógł sobie wyobrazić jak to możliwe że piszesz interesująco i równocześnie tatuaż ci się podoba. Daj mi linka do zdjęcia przepięknej dziewczyny. Nie może to być facet bo nie potrafię urody męskiej ocenić i dla mnie każdy jest pasztet łącznie ze mną ;) Uważam całkiem na serio że musisz mieć okropny gust skoro tak brzydka rzecz jak tatuaż ci się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A noście sobie co chcecie :) ja jestem kobietą i w życiu bym się tak nie oszpeciła, dla mnie to jest obleśne, rysunek na ciele, czułabym się brudna cały czas. Poza tym tatuaże nadal kojarzą mi sie głównie z patologią... i nie mówię tu o więzieniach, widuję różne osoby z tatuażami i jakoś tak się często składa, że jak tatuaż to i pet w mordzie czyli patola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IMHO... tatuaż( w naszej kulturze) to po prostu efekt złego gustu. A o gustach się nie dyskutuje. Kiedyś tatuaże były symbolem kryminalistów i prostytutek, teraz każdy sobie może zrobić bez specjalnego narażania się na jakiś ostracyzm. Kiedyś homoseksualizm był zboczeniem, dziś zboczeńcem jest ktoś kto to uważa to za coś nienormalnego. Ponoć to cena postępu. Nie da się nikogo obronić przed jego własną głupotą. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Charlize theron, michelle williams.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Charlize theron, michelle williams. x Liczyłem na linki bo nie znam sławnych ludzi ale sobie znajdę i odpiszę. Znaczy ocenię twój gust oczywiście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyskoczy od razu na google. Do osoby zarzucajacej mnie i innym glupote, nie zapedzilas sie delikatnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie podoba mi sie typ rzymskiej urody - cofnieta broda i garbaty nos. Z wiekiem ten pobrodek zmieni siebw indyczy wor. Poza tym preferuj***ardziej kobieca urode (u kobiet). Moj fatalny gust podzielaja natomiast tysiace, Theron jest regularnie wybierana jako jedna z najpiekniejszych kobiet swiata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie podoba mi sie typ rzymskiej urody - cofnieta broda i garbaty nos. Z wiekiem ten pobrodek zmieni siebw indyczy wor. Poza tym preferuj***ardziej kobieca urode (u kobiet). Moj fatalny gust podzielaja natomiast tysiace, Theron jest regularnie wybierana jako jedna z najpiekniejszych kobiet swiata. x Nie jest dla mnie argumentem to że motłoch wybiera urzędującego cezara ;) Dziwi mnie też że używasz takiego argumentu i zaczynam się zastanawiać czy ty to jeszcze ty. Nie kocham cię już tak mocno jak wcześniej ;) Dziewczyna z tego zdjęcia bije na łeb wszystkie znane lale a przynajmniej wszystkie te które mnie było dane kiedykolwiek zobaczyć. Jej naturalny typ urody jest perfekcyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moim zdaniem jest po prostu przecietna, strasznie nie podoba mi sie jej podbrodek. Lubie mocniejsze szczeki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skoro to temat o tatuazach to zobacz sobie sare fabel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie, którym takie rzeczy przeszkadzają chyba znają kobiety tylko w jpg. W życiu realnym na ogół postrzega się ludzi jako całokształt i albo laska się podoba (na co składa się ogół jej zachowania, wyglądu, figury,sposobu bycia, styl ubioru itp. a po bliższym poznaniu także osobowość, temperament, poglądy) albo nie. Życie to nie jest redtube, gdzie wpisujesz sobie, jaką laskę akurat chcesz. I serio: NIE WIERZĘ w to, że rozsądny i atrakcyjny chłopak skreśla dziewczynę, która mu się z wzajemnością podoba z powodu tatuażu. Wierzę co najwyżej w to, że nie będzie sobie walił pod wytatuowane modelki, bo woli czyste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Lubie mocniejsze szczeki x No przecież ci mówiłem że gust masz fatalny ;) Ktoś tu przed chwilą napisał że tatuowanie ciała wynika z fatalnego gustu i przyznaje mu rację. Nie piszę to z myślą o laskach które określasz jako piękności ale i to świadczy o jego racji. Sam uważam w ten sposób a jak mam być szczery to uważam że także z kompleksów o czym już tutaj parę razy pisałem. Myślę że osoby zakompleksione próbują w ten sposób odwrócić uwagę obserwatora od swojej brzydoty którą czasami tylko one same widzą. Czasami bo najczęściej brzydota jest faktem gdyz zauważyłem że im straszniejszy pysk tym więcej kolczyków kolorów na dziwnie wystrzyżonym łbie i więcej najgłupszych możliwych udziwnień w tym także tatuaży. Sa z pewnością ludzie ładni którzy maja zbyt dużo kolczyków kolorów i różnych głupot ale to są wyjątki. Te nieposiadające gustu o których piszący powyżej wspomniał. Spadam do jakiej knajpy na obiad. Trzymaj się i sie przypadkiem nie obrażaj bo wcale nie miałem na celu tego żeby ci robić kuku. Wyłożyłem tylko co myślę ale gdy mówiłem że laski znające swoją wartość uwielbiam tez mówiłem prawdę ;) Ciao! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wziales pod uwage, ze jesten kobieta wiec naturalnie preferujre mocniejszy typ urody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×