Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Lekarz000

Fetysz medyczny zabawa w lekarza

Polecane posty

 

Nie wypada sie chwalić 🙂 najpierw trzeba podejść do okienka i zarejestrować się 🙂

Chyba nie tutaj będziesz nas badał? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Chyba nie tutaj będziesz nas badał? 🙂

Bez przesady, nie jestem psychiatrą 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rcznr
 

Czyli prywatnie🙈

Bez obaw pierwsze trzy pacjentki gratis. Taka promocja z okazji Dnia kobiet. 😎😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Zapraszam do bardziej ustronego miejsca 😉 A kim? Rodzinnym?

Mogę być i rodzinnym, zależy co powiesz w okienku 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Do Pani Pacjentki i Nowej 34: napiszcie do mnie na @ -   tom-atom@o2.pl

Co zonka się dowiedziała,że skasowałeś konto?😁😁😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rcznr
 

Co zonka się dowiedziała,że skasowałeś konto?😁😁😁

A co nie można mieć konta na gg mając żonę? Co tam takiego?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rcznr

No tak, brak posiadania gg wynika z powyższych wpisów. Ale co ma email do tego. Nie rozumiem 🤔🙄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No tak, brak posiadania gg wynika z powyższych wpisów. Ale co ma email do tego. Nie rozumiem 🤔🙄 

Napisałam,że gość skasował email na którym pisaliśmy bo boi się żony,gg nie założył z tego samego powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

to nie to forum. Zabawa w doktora na forum erotycznym powinna mieć podtekst seksualny

Wątek jest więc się wypowiadam,ale masz rację ten wątek to sami zboczency. Pora się stąd zmywac💁‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rcznr
 

Wątek jest więc się wypowiadam,ale masz rację ten wątek to sami zboczency. Pora się stąd zmywac💁‍♀️

No to jaki był powód twojego zaciekawienie powyższym wątkiem?😏 Skoro oceniłaś, że wszyscy wyrażający swoją opinję to zb. Nie wymieniono żadnych specjalizacji medycznych. Chyba w jednym miejscu wspomniano o lekarzu rodzinnym. Poza tym fetysz medyczny nawet ginekologiczny nie musi być zboczony. Może być formą utrwalania bardzo poniekąd ciekawej wiedzy np. O funkcjonowaniu organizmu kobiety, anatomii, o jej cyklu itd. Może być formą dzielenia się tą wiedzą. Oj można by wykład napisać. Mój najlepszy fetysz miał miejsce na studiach i dotyczył, tak tak dobrze widzisz procesów termodynamicznych w energetyce. Myślę, że żadne z osób- piszący jak i trzy moje koleżanki  biorące udział w tym dialogu nie są zb. No chyba gdyby się głębiej nad tym zastanowić to rzeczywiście przedmioty ścisłe w pewnym stopniu mogą być zboczeniem.😉😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sympatyczny kulturalny miły mężczyzna zaprasza  pacjentki na dokładne  badania.  Również dam się przebadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No to jaki był powód twojego zaciekawienie powyższym wątkiem?😏 Skoro oceniłaś, że wszyscy wyrażający swoją opinję to zb. Nie wymieniono żadnych specjalizacji medycznych. Chyba w jednym miejscu wspomniano o lekarzu rodzinnym. Poza tym fetysz medyczny nawet ginekologiczny nie musi być zboczony. Może być formą utrwalania bardzo poniekąd ciekawej wiedzy np. O funkcjonowaniu organizmu kobiety, anatomii, o jej cyklu itd. Może być formą dzielenia się tą wiedzą. Oj można by wykład napisać. Mój najlepszy fetysz miał miejsce na studiach i dotyczył, tak tak dobrze widzisz procesów termodynamicznych w energetyce. Myślę, że żadne z osób- piszący jak i trzy moje koleżanki  biorące udział w tym dialogu nie są zb. No chyba gdyby się głębiej nad tym zastanowić to rzeczywiście przedmioty ścisłe w pewnym stopniu mogą być zboczeniem.😉😎

To co się dzieje tu A na emailu to dwie różne sprawy💁‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rcznr
 

To co się dzieje tu A na emailu to dwie różne sprawy💁‍♀️

Hej "Justyna". Co się takiego dzieje bo jeśli chodzi o email to ja raczej dostaję na skrzynkę jedynie rachunki do płacenia i reklamy.🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Hej "Justyna". Co się takiego dzieje bo jeśli chodzi o email to ja raczej dostaję na skrzynkę jedynie rachunki do płacenia i reklamy.🤣

Nie jestem Justyna🤦‍♀️🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rcznr
 

Nie jestem Justyna🤦‍♀️🤣

No przecież wiem dlatego napisałem w cudzysłowie.😉 To taki trochę niby żart, ale być może ma swój cel. Tajemnica jakaś która być może ma szansę stać się jawną-gdzieś tam.😌🙋‍♂️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No przecież wiem dlatego napisałem w cudzysłowie.😉 To taki trochę niby żart, ale być może ma swój cel. Tajemnica jakaś która być może ma szansę stać się jawną-gdzieś tam.😌🙋‍♂️

Kiedyś gdzieś,może 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×