Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak spędzacie wakacje?

Polecane posty

Gość gość
Noclegi w takich domkach Jerutki, to gwarancja udanego wypoczynku. Zwłaszcza, że jest dobry standard, czysto i klimatycznie i to wszystko za tak nie duże pieniądze. Bardzo zadowolona byłam z takiego rozwiązania wypoczynku. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem bardzo zadowolona z pobytu w domkach Roberta Prusika w Jerutkach, bo właściciel zorganizował wspaniałe warunki, a cena była w porządku. Wszystko się zgadzało tak jak było na stronie domków i to świadczy, że firma jest solidna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za rok pewnie pojedziemy do Splitu, mamy tam upatrzone fajne kwatery na BookApart'cie, do Chorwacji jeździmy dość często, jest niedrogo a pogoda gwarantowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Domki u Pana Prusika polecił mi znajomy, który już wynajmował i bardzo to miejsce chwalił. Poszłam w jego ślady i tej decyzji nie żałowałam, domek bardzo fajny, a wokół las i jezioro. Czego więcej chcieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja zaoszczędziłam troche pieniędzy z 500+ i w tym roku wybieramy się na San Escobar:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla miłośników jezior i leśnej ciszy bardzo polecam domki pana Prusika w Jerutkach. Wynajmowałam taki domek w ubiegłym lecie i byłam w pełni usatysfakcjonowana z dobrego standardu i ceny. Warto brać w ciemno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spędzałam z mężem i dziećmi urlop nad jeziorem w Jerutkach i wynajmowaliśmy taki domek od Prusika. Wszystko tam było dostosowane do potrzeb gości i co naj ważniejsze okolica była bardzo cicha. Idealne miejsce do zabawy z dziećmi ze względu na obecność lasu i jeziora. Polecamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybraliśmy się całą paczką z Medyka na zasłużony odpoczynek po udanej sesji do Jerutek. Mieliśmy fantastyczny namiar na domek Prusika, który wynajęliśmy na dwa tygodnie. Domek spełniał nasze oczekiwania. Jest w sumie bardzo wygodny, a co najważniejsze była pogoda, to i było jezior….

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość church_ill
Jeszcze nie mam sprecyzowanych planów, na oku mam dwa miejsca, albo Tatry - mam stałe miejsce w Kościelisku, bardzo przyjemny pensjonat, piękne widoki, albo pojezierze Drawskie, tam upatrzyłam sobie ośrodek Taurus w Linownie, świetne miejsce, przepiękna przyroda. Można spędzić czas aktywnie - rowery, kajaki, spacery, ładne bungalowy do mieszkania. Bardziej skłaniam się chyba do jeziorek, bo Tatry z roku na rok są coraz bardziej wydeptywane, niestety także przez ludzi, którzy w góry nie powinni być wpuszczani...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo lubię jeziora i tym razem padło na Jerutki, gdzie nocowaliśmy w przestronnym i bardzo wygodnym domku. Wyposażenie było komfortowe i spełniało nasze oczekiwania. Sama okolica jest piękna, bo dookoła jest las i jezioro. Jednym słowem lato leśnych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Namówiłam męża na wakacje w Domkach Jerutkach i później chwalił moją decyzję, bo urlop udał się idealnie. Domek jest położony w przepięknym miejscu w otoczeniu dzikiej przyrody, a dzieci miały frajdę, bo non stop bawiły się w lato leśnych ludzi. To niezwykle klimatyczne i wyjątkowe miejsce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clarissa00
jedziemy do Bułgarii w tym roku, w lutym udało się nam zarezerwować fajną kwaterę na Bookaparcie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yllie
Ja jadę z ukochanym do Zakopanego na kilka dni, mamy zarezerwowany fajny apartament na Bookaparcie :D I mam nadzieję, że miło spędzimy czas. W planach mamy zwiedzanie i spacery po górach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam jezioro a dokładnie Domki Jerutki.Miejsce godne polecenia. Domki czyściutkie, dobrze wyposażone i komfortowe- wszystko zgodnie z opisem, a w rzeczywistości to nawet ładniej niż na zdjęciach. Miejsce ciche i spokojne, ładne obejście. Tylko się gościć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teneryfa 10 noclegów. Nie mogę więcej, bo chcę jeszcze na 10 noclegów jesienią na Kretę wyskoczyć, no i pomiędzy Świętami, a Nowym Rokiem, gdzieś w góry. Wcześniej była Wielkanoc na Gran Canarii, to z każdym dniem urlopu muszę się liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
póki co były rekrutacje na studia, teraz planuje jakiś kilkudniowy wyjazd ale jeszcze nie mam pomysłu gdzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze chciałam spędzić urlop nad jeziorem i taka możliwość się nadarzyła i na chybił trafił wybrałam domki Jerutki. Właściciel zapewnił wygodę na bardzo wysokim poziomie i wyposażenie domku było pełne i nic nie brakowało do codziennego odpoczynku. W dzień można popływać po jeziorze, albo się wykąpać, a wieczorem po grillować. Dużym atutem jest cisza i święty spokój. Myślę, że za rok też tu wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedno z lepszych miejsc jakie w życiu widziałem to domek Jerutki. Domek w pięknym otoczeniu lśnym i do tego rzut kamieniem jezioro. Warunki do nocowania były idealne a teren bezpieczny i ogrodzony. Ogólonie było rewelacyjnie zwłaszcza, że pogoda dopisała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla szukających miejsca które jest wyjątkowo ciche i zaciszne, a jest też woda i las to ciepło polecam Domki Jerutki. Na miejscu miałem zagwarantowany wygodny pobyt w domku, który był wyposażony we wszystko, co jest potrzebne człowiekowi na wakacjach. Cały teren jest zagrodzony i są też miejsca do zabawy dla dzieci i co najważniejsze jest przepiękne jezioro z dosyć czystą wodą, bo po kąpieli nie miałam żadnych zmian skórnych, a dla miłośników grzybobrania gęsty las. Ja nie narzekałem i dla tego mogę to miejsce polecić. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam domek Wasyla, który jest położony w przepięknym ślesinie. do brzegu jeziora macie 50 m a z pomostu można spokojnie popływać ewentualnie jak nie ma ludzi, to połowić. sam domek jest umiejscowiony pomiędzy drzewami sosnowymi, bo to gęsty las, a rzut kamieniem jest mała gastronomia czynna całorocznie a około 15 min sklep spożywczy. Bardzo polecam domek Wasyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukamy osób do dodatkowych testów (Naszą technologie dostaniecie za DARMO). Mimo, że sami już bardzo duże pieniążki zarobiliśmy, to chcemy program rozwijać dalej i udostępniać go dalej tylko w przyszłości będzie on za opłatą. Więcej na HTTP://MGR24.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mogę zarekomendować doskonałe domki Jerutki, gdzie przebywałam przez dwa tygodnie z całą rodziną. mieliśmy do dyspozycji bardzo wygodny duży dom z wieloma pomieszczeniami i wyposażony w niezbędne rzeczy do komfortowego wypoczynku. miejsce leży przy jeziorze i lasach i kontakt z naturą jest poprostu bezpośredni. mieliśmy możliwość pływania na sprzęcie pływającym jak i samej kompieli przy brzegu. mąż z bratem i teściem mieli też świetne miejsca na wędkowanie. nie wspomnę już o dzieciach, które się wybiegały niesamowicie. miejsce godne polecenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mazury.... domki w Jerutkach:):). Już za tym miejscem tęsknię:). Pozdrawiam pana Roberta i załogę, a innym czytelnikom tego postu domki jerutki bardzo polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja tam wolę jakieś gospodarstwo agroturystyczne na Mazurach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Jerutkach byłem jakiś czas temu. Miejscowość przepiękna. Domki faktycznie ekstra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kusisz gościu, kusisz:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tam nie pojedziesz, to będziesz żałować. Jerutki, to raj na ziemi! Piękna okolica i bardzo fajne domki. Jak masz dzieci, to tym bardziej to raj dla nich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te domki w Jerutkach to beznadzieja, brudno i brzydko, nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba nie byłeś u Pana Prusika tylko gdzie indziej. Ja w zeszłym roku byłem w domkach, gdzie właścicielem był Prusik i było rewelacyjnie i czyściutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajne są domki Poznaniak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×