Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ewelina_94

Mamy na Luty 2016

Polecane posty

Gość Tuśka1989
Witam Was Kobietki!!;) Ja tez mam termin na luty,wg @ 17.03, a wg usg 14.02 ;) Brzuszek widac,nie wymiotowalam,apetyt za 10osob;) tylko głowa często mnie boli i porobiły mi się pajączki na całych nogach;( Mam nadzieję,ze przygarniecie mnie do swego grona;) Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, mam termin w okolicy walentynek niestety ciężko to stwierdzić ponieważ @ była na jakieś raty ale wg USG to około 16 luty hehe na razie zero objawów jakbym nie była w ciąży, na początku był tylko lekki ból piersi ale rozmiar się nie zmienił. Żyje od USG do USG bo normalnie nie czuje ciąży ale wszystko jest ok. A choruje na pcos. Chodziłam do pracy ale nabawilam się rwy i nie mogłam usiedziec z bólu. Zamierzam powrócić jak rwa przejdzie a ja będę się dalej dobrze czuła. Brzucha też nie widać ale u mnie chyba będzie słabo widać bo mam wagę 85kg. W I trymestrze schudlam 2 kg. Z fanaberii żywieniowych... Uwielbiam ryby nie przepadam za słodyczami nawet słodkimi owocami. W nocy śniło mi się że urodze córkę, zobaczymy. Na płci nam nie zależy. Mam pytanie. Czy u którejś z Was lekarz wpisał przezierność karkową 0,0? Ja nawet nie wiem że to może mieć wartość 0... Pozdrawiam i powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Tuska1989, dużą masz rozbieżność w terminach:) wiesz juz co nosisz w brzuszku? Ewelinka współczuję Ci tej bezsenności, ale dobrze ze chociaż teściową masz co trochę wspomoże. Niestety ponoć taka ciążowa przypadłość pewnie wszystkie nas to czeka:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina_94
Witaj tuśka dołączaj:-) Im nas więcej tym raźniej i weselej. Zazdroszczę ci braku ciążowych objawów. U mnie znow zaczely sie mdłosci od rana :-( Fajny termin na poród dożywotni prezent na walentynki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam gościu :-( u mnie przyzierność karku wynosiła 2.10 mm. Nie pytałaś gina o wyniki ??? Ale wam dobrze że nie macie żadnych objawów.... Kotulinka mam nadzieję że ciebie bezsenność nie dopadnie. A byłaś w końcu na wizycie z tymi wynikami ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuśka1989
Miało byc 17.02 ,ale telefon spłatał figla;) niestety nie wiem,bo Maleństwo nie chce się pokazać-ale jutro mam wizyte i mam nadzieję,że się uda zobaczyc;)oczywiscie Tatus chcialby synka;D Co do jedzenia to od 3miesiecy jem pomidorową,pierogi ruskie i śliwki z arbuzem na zmiane;D i wszystko co jest kwaśne ale ja od zawsze uwielbiam kwasote wiec nie biore tego jako objaw;P A Wy jak sie czujecie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie przepadam za walentynkami i mam nadzieje, ze mój dzidziuś nie wyrwie wcześniej z brzucha i nie pojawi się w walentynki:) Gosciu mnie tez się ciągle śni ze mam dziewczynkę, i tez słodycze mi nie pochodzą a nawet owoce wydaja się za słodkie:) także rozumiem Cie w 100%:) a co do przezierności to może w złym terminie była badana? lekarz nie skomentował tego wyniku w żaden sposób? u mnie była 1,4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Hej dziewczynki :) Ewelina_94 wspolczuje Ci biedna mam nadzieje ze w dzien troche odsapniesz i nadrobisz za noc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinka byłam i kazał powtórzyć badanie moczu jeszcze raz żeby mieć pewność czy trzeba antybiotyk czy nie wiec okaże się dziś jak odbiorę wyniki, a krwią narazie kazał się tak bardzo nie martwic przepisał żelazo i teoretycznie powinno być lepiej także trochę mnie uspokoił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Tuska witaj :) Gosciu ja tez praktycznie nie mam objawow brzuch dopiero teraz stal sie ledwo widoczny dzis odkrylam ze spodnie juz ciut przyciasne ;- ) wiec tez zyje od wizyty do wizyty by sie upewnic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie córcia wróciła od teściowej. Ide obiadek szykować. Kotulinka ja też nie lubie Walentynek bo od kilku lat tak wypada że mój Mąż w ten dzień pracuje :-( . Tuśka a to twoja pierwsza ciąża mam rozumieć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Kotulina wiec oby wyniki teraz byly dobre i bys obeszla sie bez antybiotyku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuśka1989
Ewelina_94 pierwsza,upragniona;) A może Wy macie jakies sposoby na pękające naczynka?chciałam coś dzisiaj kupić,ale nie wiem co się sprawdza;)bo na rozstępy mam palmers(ale zapach trochę zbyt intensywny),zwykłą oliwke i bio oil;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to trzymam kciuki kochana za dobre wyniki aby obeszło sie bez leków. Kasia 85 u mnie też już przyciasno się robi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuśka1989 to Gratulacje :-). Mi naczynka nie pękały i nie pękają więc nie wiem co bedzie najlepsze. W aptece popytaj. A co do kremu palmers to też zamierzam go kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja używałam palmersa przed ciążą, już wtedy strasznie mi śmierdział i dlatego stwierdziłam ze ten intensywny zapach będzie przeszkadzał mi w ciąży, a o dziwo teraz zupełnie mi nie przeszkadza:) A co do przepisanego żelaza doktorek uprzedził mnie żebym nastawiła się na zaparcia przez to żelazo:) żyć nie umierać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Kotulina mi na zaparcia pomogly jablka ale jedzone ze skorka wiec jesli Cie dopadna czego Ci nie zycze to sprobuj a i jogurty ale ona w nadmiarze mi troszke szkodza tak ze az za bardzo dzialaja hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Ewelina pytalam powiedział tylko że jest minimalna. Nie wiedziałam tylko że może mieć wartość 0. Myślałam że jak już coś to powyżej zera... Jakies 0,1 czy 0,2 ... 2,1 to sporo ale jak nie przekracza 3,0 to ponoć nie jest źle także będzie dobrze:) pozdrawiam Ola86

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Badanie na przezierność było robione w 13 tyg ciąży wg usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Na zaparcia wg mojego gina pomaga tylko pić 3-4 l wody dziennie. Muszę przyznać że wypić taką ilość jest bardzo ciężko... Ale muszę potwierdzić że działa! Oczywiście w te 4l liczymy zupę i inne płyny. Od żelaza zaparć nie ma ale kupka może mieć czarny kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, dzisiaj to ja wstałam z bólem głowy, na szczęście z wyników moczu wynikło ze obejdzie się bez antybiotyku:) dzięki za porady na zaparcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotulinka cieszę się że obejdzie się bez antybiotyku :-) Współczuje bólu głowy. Ja dzisiaj jestem tak zmęczona że wstanie z łóżka było dla mnie wielkim wyzwaniem :-) Mam nadzieje że już wkrótce dostanę jakiegoś powera bo jak tak dalej bedzie to oszaleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez czekam cały czas na te lepsze czasy, ale jakoś nie nadchodzą :) wyspałaś się dziś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina_94
Powiem ci że wczoraj padłam razem z córką o 21 a wstałam po 9. Niby się wyspałam ale jestem zmęczona okropnie :-( A ty się wyspałaś. Nie długo powinny nadejść te lepsze czasy no ale zobaczymy. Ja czekam na nie z niecierpliwoscia. Co robicie dziewczyny dzisiaj na obiad ja mam ochote na Barszcz Czerwony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Hej dziewczyny :) Kotulina ciesze sie ze obejdzie sie bez antybiotyku i wspolczuje bolu glowy Ewelina oby jak najszybciej nadeszly te lepsze dni :-) Ja dzis na obiad mam barszcz bialy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziś na obiad mam nic :) chce żeby mężulek mnie gdzieś dziś zabrał na obiadek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo kasia85 Barszczyk Biały Pycha jeszcze taki kwaskowy mniam aż mi ślina pociekła :-) Ale ci dobrze kotulinka :-). Mój Mąż bedzie dopiero późno w nocy w domu wiec pewnie nawet nie zje. A moja córcia już zadeklarowała że bedzie czekać na tatusia :-) W ostatni piątek ogladała do 23 harrego pottera i dopiero jak się skończył to zasneła. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twardzielka z tej Twojej małej:) Mnie tez kusi coś kwaśnego, kupiłam ten sok żurawinowy naturalny i jest przepyszny kwasiorek:) uwielbiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×