Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ewelina_94

Mamy na Luty 2016

Polecane posty

domi22 ja nie mam, ale od pierwszych dni ciąży mam w jajniku pęcherzyk, który ponoć ma zniknąć sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi lekarz na pierwszym usg potwierdzającym ciąże stwierdził torbiel, powiedział że powinna się wchłonąć sama. Miałam się zapytać o tą torbiel na ostatniej wizycie ale miałam mnóstwo pytań i wyleciało mi z głowy. A niestety brzuch mnie boli po tej stronie co ta torbiel i się martwię. 22 września mam wizytę to się dowiem :) mam nadzieje że już tej torbieli tam nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic się nie martw, myślę ze gdyby było to coś poważnego lekarz sam by to monitorował na bieżąco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam taką nadzieje :) bo ja jestem przewrażliwiona i martwię się na zapas :) ciekawa jestem czy przez usg normalne przez brzuch bez problemu można zobaczyć co z torbielą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Domini tak jak dziewczyny pisza lekarz na pewno wszystko monitoruje choc tez jestem troche panikara i tez bym pewnie caly czas o tym myslala ja na poczatku mialam malego krwiaczka na macicy ponoc zarodek jak sie wgryzal to mi zrobil ale wchlona sie i juz na drugiej go nie bylo ale lekarz nic nie mowil dopoki sie nie spytalam wiec moze i u Ciebie juz nie ma i dlatego lekarz juz nic nie mowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby :) mam nadzieje, ale ten brzuch boli;/ ale za ponad 2 tyg wizyta :) to się okaże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Zycze Ci tego a bolec moze z roznych przyczyn mnie ostatnio zaczal tak jakby rwac w dole brzucha Dzidzia rosnie i sie rozpycha :) No chyba ze bedzie bardzo bolec i przez dluzszy czas to lepiej skontaktuj sie ze swoim lekarzem nawet wczesniej by sie uspokoic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to takie kucie jak podnoszę nogę do góry i jak chodzę, może być tak że właśnie dzidziuś sobie miejsce robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Tez podobnie mialam wczesniej najczesciej jak wstawalam z lozka czy fotela i na szczescie bylo to normalne tzn ze niepotrzebnie sie przejmowalam ale coz i tak wszystkim sie przejmuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moja pierwsza ciąża :) wszystko jest nowe :) coś mnie zaboli a ja już w panice :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi22 Kochana ja też byłam panikarą w pierwszej ciąży. Zaczął mnie raz kłuć strasznie brzuch i w pachwinach więc kazałam mężowi aby zawiózł mnie na pogotowie. A tam co sie okazało że te bóle są normalne bo macica i wiązadła się rozciągają i dlatego jest taki dyskonfort. A co do tego torbiela to też wydaje mi się że jak nic gin nie mówił to musi być wszystko w porządku. No to czekamy razem na wizyte z niecierpliwością ja mam 18.09. Ja za to się martwie co bedzie z łożyskiem bo jest odklejone troszke i mam krwiaka i nie wiem czy się wchłonął. :-( już 8 tygodni biore leki podtrzymujące ciąże i mam jeszcze 2 opakowania wybrać czyli kolejne 4 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Ewelina oby z lozyskiem wszystko bylo ok a krwiak sie wchlona :) Domi to tez moja pierwsza ciaza i tez wszystko jest dla mnie nowe nieznane i czasami panikuje ze cos nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina będzie dobrze. niedługo wizyta i zobaczysz że będzie dobrze :) trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Nie przejmujcie się dziewczyny u mnie jest fajna sytuacja - pierwsza ciąża a mąż w innym kraju więc nie mogę sobie pozwolić na panikowanie z powodu kłucia w podbrzuszu:) przyjmuje że tak ma być i tak sobie pomieszkuje sama ale jest ok:) czasem ktoś mnie odwiedzi czasem do Rodziców zaglądne. Już się przyzwyczaiłam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Ola my to wiemy no bynajmniej ja wiem i czesto mowie sobie ze to wszystko jest normalne nic sie nie dzieje a i tak gdzies tam stres wyplywa ale to nie wiem chyba przez ciaze bo wczesniej taka nie bylam az tak z byle powodu ze sie tak wyraze nie stresowalam sie Najgozej przed wizyta zawsze stres a po euforia ze wszystko ok wszystko opada ze mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko teraz człowiek nie martwi się tylko o siebie tylko i o swoje dziecko i może dlatego tak mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Pewnie cos w tym jest domi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na początku tez się martwiłam wszystkim, a teraz jak te początkowe bóle brzucha minęły to już się tak nie przejmuje jedynie te skurcze macicy kazały mi się martwic. A tez różne klucia towarzysza mi od początku np. takie w jednym boku przy wstawaniu jak u Ciebie Kasia85 to stwierdzam, ze skoro boli nie od dziś a cały czas wszystko jest ok to znaczy ze to nic złego:) Ale fakt faktem w pierwszej ciąży jest się panikara, bo nie ma się porównania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinka dziś dopadła mnie bezsenność:) okropne takie 5 złotówki w środku nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotulinka kochana współczuję bezsenności. U mnie znowu cócia o 5 rano przeszła do nas na łóżko i zamiast iść spać to zaczęła rozmawiać z tatusiem. No a tata z racji iż córci nie widział cały tydzień to ją rozbudził i już nie zasnęła. Dziewczyny a czy wy podczas stosunku czujecie ból ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja póki co jeszcze nie mogę współżyć:/ a co Cie boli - szyjka? mi lekarz mówił ze jak będę koniecznie chciała współżyć to po 16 tygodniu i niezbyt głęboko żeby szyjki nie trącać za mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Chciałam pocieszyć dziewczyny co pierwszy raz są w ciąży jak ja żeby się nie martwily że coś pobolewa. Przedstawiam tylko jak ja do tego podchodze. Stwierdziłam że nie mogę się przejmować każdym kłuciem bo po pierwsze to i tak nie mam na nic wpływu, po drugie coś się w organizmie zmienia więc nie może to się odbywać bez bolesnych skutków ubocznych, no i po trzecie żyję sama więc nie mogę sobie pozwolić na panikę bo popadne w jakąś depresję i tym bardziej zaszkodze dziecku. Na 1 wizytę tak się zdenerwowałam że ciśnienie skoczylo mi do 170 i położna mnie zwyzywała. Nawet w tedy nie wiedziałam że ciśnienie jest takie ważne.... Lekarz stwierdził że jedyne co mnie powinno zaniepokoic to plamienie/krwawienie. Dlatego już się nie przejmuje niczym bo przejmowaniem się tylko zaszkodzę bardziej :) co do bezsenności współczuję, ponoć skuteczną metodą średniowieczną było po przebudzeniu w środku nocy zamawiać modlitwę - wiem że to śmiesznie brzmi ale ponoć to wycisza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Kotulina tez wspolczuje bezsennosci Ewelina ja nie odczuwam zadnego bolu a powiem ze nawet czesto sie kochamy bo odkad jestem w ciazy to mozna powiedziec ze caly czas mam ochote ciekawe czy po porodzie dalej tak bedzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Ola wiem ze masz racje i teraz juz sie tak nie denerwuje kazdym kluciem a to dziewczyny ze tu jestescie ze mozna pogadac bardzo fajna sprawa i pomaga bynajmniej mi pomaga wasza obecnosc Ola u mnie tylko najgozej zawsze przed wizyta dopada strach ktory opada po wizycie i moge sobie wmawiac ze wszystko ok i tak dopadnie ale cisnienie o dziwo zawsze mam w porzadku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a przy orgazmie jak zachowuje się u Was macica? napina się mocno i uwypukla podczas skurczu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Ja nie zalwazylam nic takiego akurat pod tym wzgledem nic mnie nie niepokoi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Cześć Dziewczyny Mnie tez pobolewa jakby podbrzusze jak zmieniam pozycję, uciazliwe jest to w nocy bo mnie wybudza. Z tym, że ja jestem w jakis sposób przyzwyczajona do bólu poniewaz od kilku lat mam problemy z kręgosłupem, jestem po dwóch operacjach więc pobolewa mnie non stop. Z tego powodu biore sterydy w ciązy. niewielka dawka ale jednak. Na poczatku bardzo sie bałam ale wiem, że nie mam wyjścia. I jestem zdania, że dopóki lekarz mówi, że jest ok to jest ok, na usg tez dobrze, nie plamię więc cała reszta to uroki ciaży. Tego się trzymam. A co do seksu to rzeczywiście ja odczuwam zmianę. Jestem jakaś twardsza w środku. Trudno to opisać ale właśnie z twardością, mało elastycznością mi sie to kojarzy i tak to odczuwam. No i moment wejścia niby nie boli ale jakiś dyskomfort jest. Trzeba więcej delikatności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Co do seksu nie pomoge i się nie wypowiem - jak już wcześniej pisałam - nie ma z kim się kochać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Ola a mąż kiedy wraca? Jakiś dłuższy kontrakt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam dawno mnie tu nie było. A więc jutro idę do lekarza na badania dalej staram się o dziecko wczoraj współżylam w ostatni dzień płodny czy jest szansa na fasolke?? Niw chce robić już sobie nadzieję testami bo znowu będzie wielkie Rozczarowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×