Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ewelina_94

Mamy na Luty 2016

Polecane posty

Gość gość Ola86
Jakoś na zimę, na Boże Narodzenie będzie. A potem wolne na dłuższy czas. Zależy ile będzie roboty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola to chociaż na końcówkę i ten najważniejszy moment będzie z Toba:) Gosciu skoro współżyłaś w dni płodne to oczywiście ze szansa na dzidziusia jest, ale póki co tego się nie dowiesz dopiero w okolicy terminu miesiączki. Nie nastawiaj się te za bardzo, bo rozczarowanie może być większe w razie niepowodzenia, co ma być to będzie jeśli doszło do zapłodnienia to będziesz w ciąży tak czy inaczej, wyluzuj się teraz i znajdź jakieś zajęcie żeby się nie nakrecac za duzo:) a my trzymamy kciuki za Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ten ból to bardziej jakby mnie coś w środku obcierało. I też mam wiekszą ochote ale mój Mąż cały tydzień w delegacji więc dopadam go na weekendzie :-) A wczoraj wstałam z takim bólem krocza że chodzić nie mogłam wyczytałam na necie ze to przez rozciagają się miednice. :-( W pierwszej ciąży czegoś takiego nie miałam. Musze powiedziec o tym mojej gin na wizycie. A jak tam dzisiaj wasze samopoczucie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mam termin na lutego (prawdopodobnie urodze wczesniej) ale niesety ze mna troszke gorzej ;( stwierdzono zespol TRAP jednego z blizniakow... niesety walka teraz jest o jednego.. jutro do Poznania do kliniki ;( strasznie sie boje tym bardziej ze bede sama a mieszkam 100 km ... bede miala prawdopodobnie zabieg FETOSKOPI... boje sie o dalsze losy mojego malenstwa... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczęta a pojawiły się u Was większe włosy na brzuchu? bo u mnie na całym brzuchu taki jasny meszek a od pępka w dol włoski które już miałam zrobiły ie grubsze i ciemniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy wy juz czujecie ruchy maluchów ?? ja w 14 tygodniu czulam pierwsze (nie tye kopniaki) co ruchy gdy jeden sie okrecal... strasznie mnie wtedy na pecherz naciskalo i brzuch wybijalo... teraz jestem w 16 tc i wczoraj mialam wrazenie pierwszych kopniaczkow.. czy to mozliwe >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak ;) tez zauwazylam ze wlosow na rzuchu jakby przybylo.. ale to jest zwiazane z chormonami.. wiec mysle ze to norma... ja jednek ostatnio zauwazylam ze mi bardziej niz zwykle wlosy zaczely wypadac.... a za to na nogach i podpachami rosna znacznie wolniej.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bulinka bądź dobrej myśli to jedyne co możesz zrobić , lekarze wiedza co robią a my będziemy trzymać kciuki. Bądź silna dasz rade. Ja przed wczoraj czułam kręcenie dzidzi i jestem pewna ze to to, a wczoraj jak leżałam wieczorem to czułam 3 puknięcia malucha jedno po drugim także możliwe żeby tak wcześnie czuć:) u mnie 16t1d. I o ciekawe losy tez mi strasznie wypadają, na nogach wolno rosną ale za to na brzuchu nadrabiam braki;) Ewelinka jak tak się wytęsknisz cały tydzień to jaki weekend intensywny potem;) zazdroszczę Wam ze możecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Hej dziewczyny Bulinka bedziemy trzymac za was kciuki :)Co do wlosow to mam jak wy dziewczyny na poczatku na nogach jak by szybciej rosly teraz o wiele wolniej na brzuchu po srodku sa wyrazniejsze a na glowie zawsze mi wypadaly ale teraz to juz masakra obym lysa sie nie zrobila ;p Dziewczyny a macie kreske od pepka w dol bo ja mam praktycznie od poczatku wyrazna ale przy pepku jest slaba dopiero tak centymetr ponizej jest wyrazna Tez juz czuje ruchy dzidzi czasami kopniecia choc glownie z jednej strony ma upatrzone miejsce ale ja juz 18 tydz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia u mnie tej linii nie ma choć przed ciążą ją widziałam i sadziłam ze w ciąży zrobi się dużo ciemniejsza, ale tak się nie stało narazie dalej jest widoczna ale tylko trochę i nie rzuca się w oczy pod tym gąszczem włosów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina_94
Bulinka też trzymam za was kciuki. Ja ruchy zaczełam czuć sporadycznie w 14 tyg. A teraz już początek 18 tyg i czuje jak malenstwo sie kręci codziennie :-) Oj kotulinka tobie też już nie długo bedzie można :-) Wtedy ja bede zazdrościć że masz męża na miejscu :-) Co do włosów to u mnie jest masakra strasznie mi wypadają. Mąż się śmieje że mogłabym peruke zrobić nie jedną. A mam strasznie długie włosy i gęste. Na brzuchu też mi się meszek pojawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Dziewczyny a mam pytanie czy was tez goni do toalety prawie po kazdym posilku chodzi mi o sikanie wystarczy ze troche zjem i juz bym musiala skorzystac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Bulinka będzie dobrze, staraj się nie mysleć a jesli już to tylko pozytywnie. Ja już skończyłam 18 tydz. a ruchów nie czuje. Ostatnio wydawało mi sie, że coś się dzieje ale chyba jednak nie bo minęło kilka dni i nic. Dzisiaj mam wizytę u lekarza i się o to wypytam. Troche mnie to martwi...Chociaż piszą, że w pierwszej ciazy trzeba czekać nawet do 20 tyg. Zobaczymy. No i nic nie przybieram na wadze już od miesiąca. Wczoraj się ważyłam i ważę tyle samo co na ostatniej wizycie kontrolnej miesiąc temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia ja chodzę często, ale dużo pije, aczkolwiek nie zaobserwowałam żeby było to po jedzeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez czesto chodze do lazienki.. wiecej niz zwykle ;P a najgorzej jest w nocy :P bo wstac sie nie chce a jak sie juz wstanie to ciezko usnac.. dlatego wieczorem ograniczylam plyny i do rana spokojnie dotrzymuje ;) moj wierciolek kreci sie najwiecej rano i budzi mamusie no ale coz ;) takie uroki ciazy ;) pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Ja glownie po jedzeniu ale wtedy tylko kilka kropel poleci w sumie to bardziej parcie czuje i potrzebe iscia a jak pije to wiadomo ze pogoni troche :) Gosc ania ja troszke tyje ale bardzo malo z tym ze mi lekarz powiedzial ze to dobrze ze on by chcial bym zaczela tyc tak od 20 tyg i to nie duzo tak ok 10 kg w calej ciazy max 15 kg ale spytaj sie co Ci powie twoja doktor co do ruchow to ja tak dopiero od tyg czuje a slyszalam ze bawet ok 22dopiero niektorzy zaczynaja czuc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Bulinka ja najwiecej moja dzidzie czuje wieczorem spac mu sie nie chce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Wypytałam o te ruchy i mam się nie martwić bo jesli ich nie będzie po 22 tyg. to wtedy należy sie niepokoić. A dopiero co miałąm usg i dzidziuś się pięknie wiercił więc spokojnie :) Poza tym za dwa tyg. mam usg po pełnym 20 tyg. więc wtedy wypatrzymy co i jak. A póki co spokojnie. Poza tym okazało się, że jednak coś przybrałam na wadze tylko moja waga chyba nie działa jak powinna bo 1 kg jest do przodu :) Kolejna wizyta za miesiąc. Ja będe chyba mieć tą ciemną linię na brzuchu od pępka bo już jest delikatnie zaznaczona. Włosków nie mam więcej, nie narzekam też na wypadanie. Jedyne co to trochę boli mnie skóra w okolicach pępka i mam wrażenie że mi ten pępek wypycha na zewnątrz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Goscania to dobrze ze wszystko w porzadku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gośćania cieszę się że wszystko z maleństwem wporządku :-) 1kg do porzodu to jeszcze nie tak najgorzej :-) Dziewczyny u mnie to chyba piłkarz bedzie bo tak się kreci i kopie na tym etapie a najbardziej jak leze na plecach :-) Zastanawiam się co bedzie później :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Mąż niestety przydał by się... Żeby chociaż przynieść zgrzewke wody ze sklepu no i potowarzyszyć na usg hehe co do ruchów to jeszcze nie czuje choć pod wieczór jak leże to mi taki guz wychodzi na brzuchu napina w środku brzuch a potem znika i tak co jakiś czas. Pewnie jestem najedzona i dziecko wypycha mi do góry hehe a tak serio to ze względu na tuszę biorę pod uwagę że ruchy poczuję pewnie później niż inne dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, dzień dziś zaczęłam wymiotami i dalej męczą mnie mdłości eh chyba ciężki dzień przede mną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Hej dziewczyny Kotulina przykro mi biedna oby Ci przeszlo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotulinka a myślałam że ci już przeszło :-( Przykro mi ale nie martw się nie dlugo minie. U mnie od samego rana przeszywający ból głowy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to tak jak i u mnie :-( Jak narazie już kilka dni spokoju ale też jeszcze wszystkiego jeść nie mogę. Ahhhh jakoś w pierwszej ciąży było łatwiej mniej mdłości i zero jadłowstrętu a teraz :-( Ale pocieszam się że już nie długo bedzie ze mna moja kruszynka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj poczułam ze jeśli będzie u mnie dziewczynka to tez będzie super:) wcześniej byłam strasznie nastawiona na chłopca a teraz nagle jest mi to obojętne:) a co ciekawe od wczoraj mam tez poczucie ze jednak to synuś:) 22 wizyta to przycisnę lekarza żeby coś powiedział, bo wcześniej nie chciał Ty Ewelinka zdecydowałaś iść na te prenatalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czasem łapie się na tym ze widząc na ulicy jakaś mamę z wózkiem jestem zazdrosna ze ma takiego malucha i myślę ze tez bym chciała, a po chwili uświadamiam sobie ze przecież tez będę miała:) ale przez to ze dzidzia jeszcze jest malutka i czuć ja tylko czasem to jest to jeszcze taka abstrakcja ze zdarzy mi się zapomnieć i pozazdrościć komuś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po wizycie zdecyduje czyli 18.09 akurat bedzie to 19 tydz. A ja nie kieruje sie przeczuciem bo z córka miałam przeczucie że bedzie chłopczyk. A teraz mam przeczucie że bedzie dziewczynka :-) zobaczymy mnie też już jest płeć obojętna najważniejsze żeby było zdrowe a czy córcia czy synuś to i tak beda kochane tak samo :-) Czasem sobie myśle że dobrzę aby córcia miała siostre bo bedzie miała się z kim bawić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie prawdopodobnie syn ale mam nadzieje że się dowiem za 2 tyg na 100 % co do płci :) ale najważniejsze i tak aby dzidziuś był zdrowy :) Czujecie już jakieś ruchy dziecka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×