Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ewelina_94

Mamy na Luty 2016

Polecane posty

ja w ciągu dnia raczej nie czuje, ale jak idę spać i leżę w łóżku to czuje puknięcia albo takie ślizganie żaby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16, 5 tyg :) coś raz czułam w nocy jak leżałam na lewym boku ale nie jestem pewna co to było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez za pierwszym razem nie byłam pewna, ale jak się powtórzy to się upewnisz:) ja w ogóle jestem zdziwiona ze tak szybko to czuje, nie wiem co Ty czułaś bo różnie kobitki to odczuwają, ale to ślizganie to jest prze dziwaczne:) jakoś chciałoby się podrapać od wewnętrznej strony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie nie wiem jak to uczucie opisać:) jak by coś po lewym boku się przesunęło:) każdej nocy czekam żeby się powtórzyło:))) brzuch mnie boli że już bym chciała być pewna że się dzidzia rusza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wygląda na to ze to dzidzia:) ja pukanie tez czuje z lewej strony, ale to ślizganie poczułam jako pierwsze i było z prawej do lewej a za 2 minuty z lewej do prawej:) tez już bym chciała żeby były to wyraźne i częstsze ruchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Ja podobnie czuje jak wy dziewczyny z tym jak leze spokojnie i trzymam reke na brzuchu ale dzis z rana wyczulam bez trzymania reki :) i tez glownie po lewej stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 20 lutego z usg i w ten termin wierze:) ciekawe która z nas pierwsza urodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia a ja znowu czuje tylko jak nie dotykam:) jak położę rękę to nic się nie dzieje i co ciekawe moja siostra jak była w ciąży i maluch szalał to jak tylko dotknęłam jej brzucha to zupełnie przestawał się ruszać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko raz cos czułam w piątek w nocy i czekam na 2 raz:) no ciekawe która :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wybieracie się do szkoły rodzenia? już kiedyś Was o to pytałam, ale moje pytanie gdzieś przepadło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam termin na 10 luty z OM a z usg na 8 luty także jak narazie to ja pierwsza urodze bo w tych dniach bedzie cesarka chyba że któraś z was mnie przegoni ;-) Do szkoły rodzenia się nie wybieram i w pierwszej ciąży też nie byłam nie miałam takiej potrzeby :-) a ty kotulkinka się wybierasz ??? Ja też już bym chciała aby mocno maleństwo kopało i jak w poprzedniej ciąży falował cały brzuch :-) Ale nie dlugo się doczekamy jeszcze kilka tygodni i maluszek bedzie miał mniej miejsca w brzuszku z czym wiążą się moce kopniaczki :-) Na które czekam z niecierpliwoscią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam się czy iść, raczej nie jest mi to potrzebne, ale myślę ze mojemu mężowi by się przydało, a poza tym ja chodziłabym tam z przyjemnością tyle ze nie wiem czy ma to sens płacić za to tylko dla samej przyjemności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podczas Każdego badania nawet pochwy powinien być mąż by widział czy po założeniu rękawiczek nie dotyka coś w gabinecie potem często dochodzi do zakażeń.Do tego widok badania ginekologicznego oswaja męża z porodem.Porod z mężem to podstawa liczą się z tobą w razie problemów masz świadka i muszą się Liczyć z tobą.Chodzilam do samego porodu dzięki mężowi rozmowywal kręgosłup.Szybciej płynie czas nie leży i czekasz nie wiadomo na co.Do tego takie przeżycia łączą związek i mąż więcej pomaga przy dziecku to stwierdzono na badaniach zachodnich bo w Polsce to ciemno gród wstydzą się męża przy badaniu i porodzie a intymność mają z ginekologiem nie z mężem szokkkk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi22
Dziewczyny czy w czasie ciąży trzebA robić badanie na HIV?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Ja mam termin na 08 lutego według kalendarzyka, a według Usg na 12 lutego. A że czeka mnie cesarka być może urodze wcześniej. U mnie dzis słaby dzień, mam doła sama nie wiem z jakiego powodu. Synek to czuje bo tak dziwnie mi zaczął bąbelkować w brzuchu. Z jednej str to wreszcie zaczęłam go czuć jako tako. Test na HIV jest obowiązkowy z tego co wiem. Chodzi o sam poród - jesli matka jest nosicielem i lekarze o tym wiedzą można urodzić nie narażając dziecka. Jak leżałam w szpitalu robią odgórnie czy chcesz czy nie jesli operacja jest planowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Dimi mi tez sie wydaje ze test na hiv jest obowiazkowy bynajmniej mi zlecil lekarz go Kotulina a to ciekawe z tym dotykiem u Ciebie a co do szkoly rodzenia to sie nie wybieram bo po prostu nie mam zadnej w poblizu za daleko by sie oplacalo jezdzic ale slyszalam ze nie zawsze trzeba placic ze jest tez na NFZ mozliwosc chodzenia ponoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie może ile kosztuje to badanie i ile trzeba czekać na wynik? i to w każdym momencie można zrobić to badanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
U mnie kosztuje ok 30 zł, wynik max w ciągu dwóch dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, też jestem lutówką, termin mam na 25 luty. Czy odnosicie wrażenie, że ten gość z dziś to wkleja te swoje posty na każdym forum dotyczącym ciąży, porodu etc.. Rzadko piszę, troszeczkę częściej teraz czytam bo jestem na zwolnieniu, i już na którymś forum z kolei widzę te jego wypowiedzi. To jakiś strażnik godności kobiet, czy jak? Oświećcie mnie proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Goscania u mnie kosztowal 36zl a ile czekac to akurat nie wiem bo czesc wynikow mialam miec w tem sam dzien a czesc wysylai do innego miasta i czekac do 3dni wiec wszystko na raz odbieralam i nie wiem czy hiv na miejscu czy nie ale wydaje mi sie ze to moze tez od laboratorium zalezec czy robia na miejscu czy nie a czy mozna w kazdej chwili mi sie wydaje ze tak choc sie nie znam :) Moje malenstwo coraz aktywniejsze sie robi :) Gosciu nie wiem kto to ale tez zalwazylam podobne wpisy na roznych forum moze jakas nawiedzona co chce kazdego przekonac do swoich racji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :-) jak tam samopoczucie ??? Ja dzisiaj czuje się nawet nieźle aż się dziwie. Ani bólu głowy ani mdłości ale nie zapeszam bo w każdej chwili mogą się pojawić. Dzisiaj po raz pierwszy od początku ciąży zjadłam troszkę jajecznicy bo córci na sniadanie robiłam :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, ja dziś tez póki co czuje się ok, nawet się niezłe dziś wyspałam, ale tez boje się zapeszać bo zawsze jak się komuś "pochwale" ze jest dobrze to potem mam za swoje:) u mnie niestety znów ta macica się stawia nawet wiele razy dziennie, muszę zadzwonić dziś o gina co robić może jakaś porządna dawka magnezu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Ja wogole nie czuje się jak w ciąży gdyby nie te smaki ehhh ale moja Mama też tak ponoć miała, tylko smaki zero innych objawów. Ostatnio dowiedziałam się, że w ciąży jadła ciągle ser biały a Babcia tylko kremówki ;) ja nie mogę się odpędzić od tych ryb i kwaśnych potraw ;) dlatego dziś ogórkowa :D nie mogę się doczekać powrotu do pracy... Ehh... Jeszcze tydzień. Na szczęście rwa już przechodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×