Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ewelina_94

Mamy na Luty 2016

Polecane posty

Gość gośćania
Ola ja na początku jadłam tylko ryby po kilka razy dziennie. Potem non stop buraki. I też mam smaki na kwaśne. Wczesniej lubiłam słodkie, teraz nie. I też szczerze nie miałam innych dolegliwości. No jeszcze senność, sporo spałam. Nie wymiotowałąm, nie mdliło mnie no nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gośćania ja tez miałam wielkiego smaka na ryby za to buraki z daleka:) dziewczyny rozglądacie się już za wózeczkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Kotulina ja wózek już mam z fotelikiem. Mam tez wanienkę ze stojiakiem, laktator i troche ubranek. Dostałam od siostry. Rozglądam się za łóżeczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znalazłam wymarzony wózeczek i już bym go chciała mieć w domu:) najchętniej to wszystko bym już kupiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Hej dziewczyny :) ja wozek jakos w styczniu planuje kupic ale mam juz lozeczko od znajomej i troche cioszkow od kolezanek :) sama jakos jeszcze nic nie kupilam by nie zapeszyc ;) choc korci korci ale tak na powaznie to wieksze zakupy grudzien / styczen bo teraz jeszcze remont kuchni nim malenstwo sie urodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zacznę tak listopad grudzień bo nie chce zostawiać na później, z opowieści koleżanek słyszałam ze 8-9 miesiąc jest sie ociężałym i nic się już chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nic nie kupiłam ale wózeczek też mam już upatrzony :-) Pamietam jak w pierwszej ciąży łóżeczko wózek i ciuszki zaczęłam kupować w 5 miesiącu i tak stało i stało a ja nie mogłam się doczekać aż córcia już bedzie :-) Dlatego teraz wyprawkę skompletujemy pod koniec ciąży :-) Choć znając mnie to nie wytrzymam i już po tej wizycie coś kupię :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy wspominałam alę moja córcia jest z 28 lutego więc 2 dzieci bedę miała z tego samego miesiąca :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Wózek chce kupić dopiero w zimie bo nie bardzo mam gdzie trzymać:( to samo z lóżeczkiem tym bardziej że na allegro jest spory wybór tanich lóżeczek. Teraz kto by mi to złożył? :D zostawiam mężowi tą frajdę. W internecie jest sporo adresów komisów z wózkami. A może się trafi, że ktoś coś będzie miał na zbyciu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to ja takie większe gabaryty tez dopiero na sam koniec typu łóżeczko:) tez nie mam gdzie trzymać, ale wcześniej chce kupić wszystkie pozostałe rzeczy typu ubrania pieluchy pościel kocyk butelki laktator i tak dalej i tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotulinka nie pamiętam co to za firma wózka ale głeboka gondola +spacerówka i fotelik. Kolor jasno szary + czarny. Ale zamierzam jeszcze pojechac do hurtowni dziecięcej i tam popatrzeć wózki. Dziewczyny a z jakiego wojewodztwa jestescie:-) Ja Świętokrzyskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ze śląskiego, U mnie będzie wózeczek bebetto luca i jak będzie dziewczynka to ciemny brąz a jak chłopiec to brąz albo szary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Podkarpacie :) najrozsadniej chyba brać właśnie wózek 3 w 1. Zakup ubranek i innych rzeczy zostawiam mężowi. On ma większe doświadczenie w tej materii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym ubranek mężowi nie zostawiła to w końcu ogromna przyjemność:) zostawiam mu za to wybór fotelika do samochodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina_94
My z mężem wszystko razem wybieramy bo w większości podoba nam się to samo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Ja lubuskie a wozek tez chcemy 3w1 i staramy sie wybierac wszystko razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie na szczęście to co ja wybieram i pokazuje mężowi to prawie wszystko mu się podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Ja nie widzę ogólnie przyjemności w zakupach. Najchętniej to bym wszystko zamawiała przez internet ;) poza tym mąż ma większą praktykę w opiece nad dziećmi. Ja nawet nie mam małych dzieci w rodzinie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Ja z uwagi na mój stan zdrowia boję się odkładać wszystko na grudzień i styczeń. Poza tym w zimie z brzuchem w tych kurtkach i czapkach ciężko jest łazić po mieście itd. Poza tym ja mam taki charakter, że lubię być przygotowana. Po drodze sa jeszcze święta i wiadomo, że też wymagają przygotowań itd. Jesli chodzi o łóżeczko itd to póki co będzie stało nieskręcone. Mąż się tym zajmie po świętach, nowym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gośćania ja tak samo uważam ze z brzuchem łazić za tym za tamtym, a jeszcze święta, a tez nie wiem jak się na końcówce będę czuła. Ola ja widzę przyjemność w wybieraniu, kompletowaniu :) może być tez przez internet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje, ze u Ciebie wszystko ok, ja mialam termin na styczen rok temu i o ta pore wyladowalam na supermami poduszce, bo skracala mi sie szyjka macicy i musialam az do stycznia lezec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Oj ja na pewno jak już to tylko pojadę po wózek - ale to już jak mąż coś wypatrzył i ze względu na to by wybrać coś odpowiedniego do mojego wzrostu, żeby się potem nie garbić do niego. Chyba że trafi się coś taniego z regulowaną rączką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
My postawiliśmy na Maxi Cosi. Spodobał nam się w sklepie a potem się okazało, że moja siostra ma takowy bo dostali ale nie uzywali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Witajcie dziewczyny jak tam samopoczucie u mnie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam do sprzedania wózek navington cadet używany niecały rok kolor granat 2w1 - sprzedam po nowym roku mamcia.kafe@o2.pl więcej info, cena i zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Hej. Dziś bez zmian ;) samopoczucie dobre. Fajny ten maxi cosi, znalazłam w googlach zazdraszam że dostałaś :P ja niestety muszę kupić. Ostatnio lekarz do mnie wypalił żart, że musi być wózek za 3 tysiące bo.... co na to sąsiedzi jak zobaczą używany haha ;) żeby tylko wiedział w której części ciała mam sąsiadów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×