Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ewelina_94

Mamy na Luty 2016

Polecane posty

Gość gośćania
z plecami to jest dziwna sprawa. Ja jestem po dwóch operacjach kręgosłupa lędźwiowego. Lekarze mówili mi, że właśnie ciąża w moim przypadku będzie bardzo korzystna bo ustąpią bóle pleców. Nie wierzyłam ale teraz wiem, że nie ściemniali bo póki co nic mnie nie boli w związku z kręgosłupem :) Póki co to dopiero połowa i brzuch będzie coraz większy ale wszystko co mi dolegało przeszło. To przez hormony m. in. relaksynę, która powoduje rozmiękczenie kości i stawów. Gdyby nie pobolewanie brzuszka i wstawanie na siku kilka razy w nocy to wreszcie mogłabym normalnie spać bez drętwienia pleców czy nóg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Domi wszustko przed toba na pewno za niedlugo poczujesz Ja do szkoly rodzenia nie ide bo najblisza troche za daleko i problem z dojazdem a rodzic tez bede w innym miescie ok 30km a to dlatego ze u mnie nie ma polozniczego i choc bym miala blizej inny to wole tam jechac bo tam pracuje moj lekarz a jego tata jest tam ordynatorem na ginekologi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
A co do plecow to czasami pobolewaja w odcinku krzyzowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie bolą plecy i biodra. a do szkoły rodzenia nie idę;. A ruchy dzidzi mnie i tak niepokoją bo już by mógł dać znać o sobie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotulinka mnie też plecy pobolewają zwłaszcza jak długo pochodzę. Kasia fajnie że bedzie chłopczyk i że zdrowiutki jest :-) Ja dopiero w piatek wizyte mam o 14 a już siedze jak na szpilkach bo chcialabym juz jak najszybciej isc na wizyte i zobaczyc maluszka :-). Mnie dzisiaj troche brzuch boli jak nie przestanie to wezme nospe. A co do porodu to też bede rodziła w innym mieście ok 50 km od domu. Ale szpital już sprawdzony bo leżałam tam po poronieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mam 55km do tego szpitala, mnie plecy bolą rano jak się obudzę a mam super materac poduszkę wiec wiem ze to wina ciąży, aż strach pomyśleć co będzie jak brzuchol będzie pokaźny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Dziewczymy a macie juz wybrane imiona dla dzieci bo my na razie mamy problem by sie na jakies zdecydowac niby jeszcze troche czasu ale jednak szybko leci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaż jeśli okaże się ze jest dziewczynka to nie wiem czy Natalia mi się nie odwidzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Tez myslalam o Natali jak by dziewczynka miala byc :)a drugie to Lidka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Witam, na 16 wizyta oczywiście lekki nerw jest... Ale opanowany - uwazam na ciśnienie :) do szkoły rodzenia nie idę ale mam fajne położne z którymi długo mogę pogadać i czasem powiedzą mi więcej niż lekarz ;) najbardziej mnie wkurzaja niektóre baby na korytarzu u lekarza - ostatnio lekarz przyjmował mnie zaraz po badaniu z pokoju położnej bo mu się nie podobał mój ból (może myślał że przyszłam z krwotokiem bo od razu o to spytal), to jak potem wychodzilam z gabinetu jakąś baba się na mnie z ryjem rzuciła że jak lekarz śmiał mnie przyjąć przed nią, bo ona tu już ZE SWOIM PRZYJACIELEM czeka od pół godziny.... Na drzwiach nawet wisi kartka, że lekarz decyduje o kolejności przyjmowania pacjentów :/ na wcześniejszej wizycie miałam znowu babkę - różowa za ciasną sukienka, 120kg żywej wagi, utlenione włosy do granic możliwości, czekałam do lekarza przez godzinę a cały korytarz wiedział już o jej problemach intymnych, upławach i nieregularnych cyklach bo przez ta godzinę obdzwonila pół rodziny i krzyczala w słuchawkę teksty typu " mam nadzieje że to nie ciąża bo okres mi się przesunął tyle i tyle, ja z gowniarzem u boku bym nie wytrzymała ".... Życzcie mi żebym dziś nie trafiła na takie babska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie Zuzia lub Franek. Dziś odebrałam wyniki posiewu moczu i wynik był 3 rodzaje ziarenkowce g+ wiecie może co to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
U nas same Aleksandry w rodzinie ;) w sumie uniwersalne imię, jak kiedyś dziecko wybedzie za granicę to nie powinno mieć problemu w większości krajów. Przerażają mnie imiona typu Prakseda, Kosma, Flawiusz... Chyba się krzywdę robi dziecku takimi imionami. Jakbym nie było ładnych imion :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Domi22 ostatnio pytalam położnej jak to jest jak wyniki są złe, powiedziała mi że mają kontrakt do pacjenta i wtedy dzwonią jak coś jest źle z wynikami. Nie czeka się do wizyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ja wyniki już mam i przepisałam się na ten czwartek to lekarza uspokoić się bo już się martwie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domi na jakimś czacie z położna widziałam dziewczyna napisała dokładnie to co Ty masz i pytała czy ma zrobić badanie jeszcze raz, a położna odpisała ze nie i ze spokojnie może poczekać do wizyty. Chyba ze to Ty byłaś ta dziewczyna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nigdzie nie pisałam :) rozmawiałam z położną jak się przepisywałam na wcześniej i mówiła że każda bakteria jest groźna... uspokoję się przynajmniej. Bo zwariowała bym przez tydzień a tak ide po jutrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja idę dziś choć miałam za tydzień, bo tez wariuje z powodu tych skurczy ciągłych:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej się uspokoić i pójść wcześniej bo nerwy też nie są dobre teraz dla nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina_94
Dziewczyny zaczełam mi sie kurczyć macica:-( już 2 razy dzisiaj miałam taki skurcz. A wizyta dopiero w piatek:-( chyba zadzwonie do gin i zapytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Mi lekarka mówiła, że jesli będzie mi twardnieć brzuch lub dojdzie do wyczuwalnych skurczy macicy to w pierwszej chwili można sobie pomóc leżeniem, nospą i magnezem w sporej dawce jesli na wizyte trzeba chwilkę poczekać. Ja oczywiście też od razu bym sie bała i wolałabym już jechac na izbę przyjęć jeśli nie dałoby rady porozmawiać z lekarzem przez telefon chociażby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Wiem ze chlopiec ;) i z tym imieniem mamy problem Macie racje ze jak cos niepokoi lepiej dzwonic do lekarza i sie uspokoic bo nerwy i stres tez nie sa wskazane dla naszych dzieciaczkow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Ola mam nadzieje ze w kolejce masz same fajne babki takie jak tu sa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Byłam u lekarza, nawet nie raczył mnie przebadać tylko przyjść za miesiąc. Polozne mnie pocieszyły że jak nic się nie dzieje to się nie przejmować a on boi się określić płeć bo nie umie i zazwyczaj się nie sprawdza to co powie. Chyba pójdę prywatnie do kogoś innego... Waga ciągle na minusie, spada w dół...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Tez radze isc prywatnie nie zaszkodzi przeciez a moze cos ciekawego Ci powie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×