Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ewelina_94

Mamy na Luty 2016

Polecane posty

Gość gość Ola86
W sumie od początku ciąży prawie 5 kg. Teraz waga spadła o 1 kg. Pierwsze tłumaczył tym że jest gorąco i pewnie dużo pije. Sama nie wiem tak sobie myślę że w sumie to nic złego się nie dzieje, powiedziałam mu że dalej boli mnie rwa ale mniej, podbrzusze od poczatku ciąży i trochę plecy po całym dniu na nogach. Ostatnio mówił że jak nie ma plamienia to pozostałe objawy są normalne i nie przejmować się. Też nie są dokuczliwe. Może uznał że nie ma nowych objawów to nie zrobi USG. Na zachodzie pierwsze ponoć robią dopiero w 20 tygodniu. Krew i mocz w porzadku to sprawdził. Nawet mówi że mocz lepiej. Co do wagi... Przemierzam spodnie sprzed ciąży i faktycznie brzuch rośnie powoli a nogawki są luźne... Dziwnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja schudłam 3 kg ale teraz już przybieram na wadze mówią że tak jest na początku że się chudnie, ja mam robione usg chociażby żeby usłyszeć tętno dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina_94
Dziewczyny dzwoniłam do gin i powiedziała mi że jeśli nie ma krwawienia ani skurcze czesto się nie pojawiają to jest normalny objaw ciąży :-) Że macica ćwiczy mięśnie przed tym skurczami prawidłowymi:-) W razie potrzeby kazała przyjechać do szpitala. Ja na poczatku ciąży schudłam 3 kg ale już zaczynam też przybierać i mam 2 kg na plusie. Powiem wam że nawet przyjemne jest to twardnienie jakby dziecko napierało na sciane brzucha ale to jeszcze nie to :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, byłam wczoraj u gina i wszystko w porządku. Niestety mam póki co łożysko przodujące, ale może się to jeszcze zmienić, mam nadzieje. Nie udało nam się podglądnąć dzidziusia, już się zdawało ze sie dowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Hej dziewczyny :) Kotulina nie teraz to na nastepnej wizycie sie dowiesz chyba ze maluszek znow sie wypnie hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Dziewczyny czy Wy też ostatnio macie zmienne nastroje? Ja tego do tej pory nie doświadczyłam ale teraz chyba tak. Od dwóch dni jest mi raz smutno i źle a raz normalnie. Z jednej strony potrzebuję wsparcia męża z drugiej nie chce mi się opowiadać jak się czuję..... Poza tym nadal nie najlepiej sypiam. Może przez te porwane pobudkami noce tak mi się porobiło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam żadnych objawów ani nawet zachcianek na jedzenie, raz mi się tylko w głowie zakręciło i często mnie głowa boli. Ciężko mi usnąć. Jutro nareszcie wizyta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotulinka cieszę się że wszystko z dzidzią w porządku. Trzymam kciuki za normalne ułożenie łożyska. Szkoda że nie udało się rozpoznać płci ale nastepnym razem się uda :-) Gośania ja też mam zmienne nastroje raz jestem wesoła a za chwile płacze lub jestem tak zła że bez kija nie podchodz:-) Domi 22 to masz wizyte dzień przede mna :-) ja mam w piątek nie mogę się doczekać. Zobaczymy czy u mnie dzidzia pokaże swoje wdzięki:-) Czy też sie zakryje:-) Dobrze by było gdyby się udało mogłabym już polatać po sklepach za wyprawką ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam iść we wtorek ale przesunelam wizytę. Mam nadzieje ze płeć będzie widoczna i ze wszystko Oki z dzidzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćania nie przejmuj się tymi nastrojami ja tez czasem tak mam strasznie łatwo mnie zdenerwować do granic, a ja znów tez strasznie łatwo się wzruszam i płaczę co chwile. i zdarza mi się o co napisałaś ze z jednej strony chce wsparcia a z drugiej nie chce mi się gadać. Nie przejmuj się:) byleby mąż to znosił;) Ja tez kiepsko sypiam i rano tak mnie boli kręgosłup cały i szyja ze już nie wiem jak mam sp:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Kotulina ja znalazłam metodę na spanie! W końcu dzisiejsza noc była dla mnie wypoczynkiem. Spałam ze zwiniętą w rulon drugą kołdrą. Włożyłam ją sobie między nogi i pod głowę na zasadzie tej poduszki rogal dla ciężarnych. Nic mnie nie ciągnęło, nie bolało. Ufff :) Muszę nabyć koniecznie taka poduszkę ale póki nie kupię będę spać z taką kołdrą :) A druga sprawa to mój pępek. Was też tak boli skóra wokół pępka i sam pępek. Ja to mam wrażenie, że on mi się rozwiąże albo skóra mi tam pęknie bo jest taka cienka i bolesna. Największy dyskomfort czuje wieczorem po całym dniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko raz i to dawno czułam ból przy pępku, ale teraz już nie. Pewnie Ci się wypchnie. Mnie w kroczu trochę pobolewa i jakby spojenie łonowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Hej dziewczyny :) Co do nastroju to jakisz wahan nie mam tylko ze potrafie z byle glupstwa plakac nawet bez powodu Co do pepka to jak narazie nic nie odczuwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez codziennie myślę o tej poduszce jak się budzę z bólem i myślę dziś ja kupie bo zwariuje, a potem ból przechodzi i zapominam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie przyszłe mamy serdecznie zapraszam do sklepu internetowego www.dlabobasow.pl gdzie znajdziecie wszystkie niezbędne akcesoria od pierwszych dni życia maluszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Domi moze nastepnym razem sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Domi a który tydzień? Jak się zna płaeć to u mnie zupełnie inaczej zaczęłam patrzeć na ciążę i już nie dzidziusiowałam jakoś bezpłciowo tylko normalnie jakoś mówię czasem do brzucha" synku co tam robisz?" Inaczej też się wybiera ubranka i rzeczy dla dziecka. W sumie nie wiem dlaczego niektórzy chca czekać do porodu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina_94
Domi szkoda że nie poznałaś płci. Ale najważniejsze że dzidzia zdrowa na następnej wizycie się uda podejrzeć :-) U mnie już 20 tydz (19t 2d) Jutro wizyta i tak się nie moge doczekać ze szok :-) Dobrze że jest w miare wcześnie bo o 14 i nie bede musiała długo czekać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
no ja połówkowe będę mieć za tydz w sobotę i to będzie mój 21 tydz i 4 dzień. Niestety w tym tyg nie ma mojego lekarza a zależy mi by to on wykonał to usg. Domi mam nadzieję, że na półmetku się doczekasz :) W moim przypadku ta świadomość sporo zmienila w podejściu do dziecka. Mój mąż też ma takie zdanie, że teraz to syn a nie dzidziuś po prostu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Witam! Długo się pracą nie naciesze bo muszę iść na urlop żeby mi gruszka nie przepadła ;) miło było że się ludzie za mną stęsknili to coś jednak znaczy;) może po urlopie jeszcze uda mi się wrócić do roboty. Gin chętnie by mnie wysłał na l4 od początku ciąży - za każdym razem pytam czy jest potrzeba to mówi że nie ale " panie biorą".... Chociaż posiedziec do końca października i z pół listopada.... Nie jestem też taka że praca jest ważniejsza od zdrowia dziecka. Po prostu lubię ludzi z którymi pracuje i mi tęskni się do nich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka90
Hej dziewczyny :) macie cos przeciwko jesli sie dolacze do was :) ?? Ja mam termin z miesiaczki na 4 marca ale na prenatalnych lekarz powiedzial, ze do zaplodnienia musialo dojsc tydzien wczesniej i mam sie spodziewac porodu na 24luty - na USG tez mam na 24 :) tez spodziewam sie chlopczyka chociaz lekarz jak to powiedzial, ze nie daje jeszcze glowy za niebieski pokoj :) ale ja juz nie moglam sie powstrzymac i kupilam kilka ciuszkow :D moja mama tez juz zrobila paczke z ciuszkami dla wnuczka :) dostalam tez bardzo duzo ciuszkow od znajomej i juz nie musze nic kupowac :) Jak od poczatku nie mialam zadnych objaw ciazy tak od 13tyg mecza mnie mdlosci :/ czasami mam takie dni, ze musze caly czas lezec a czasami tylko rano jest mi niedobrze ale po obiadku juz nic mi nie jest, zauwazylam tez, ze dzidzius przyzwyczail sie do obiadkow do godz 14, jesli nic do tej godz cieplego nie zjem wtedy strasznie zle sie czuje i przechodzi jak juz zjem obiadek :) to jest urwis malutki juz zaczyna sie upominac :) Ruchow zadnych narazie nie czuje ale czytalam, ze przy pierwszej ciazy czuc maluszka dopiero kolo 20tyg :) Od poczatku ciazy przytylam 2kg i mam nadzieje, ze za duzo tych kg mi nie przybedzie :) A wy macie juz cos kupione dla waszych maluszkow :) ?? Ciezko sie powstrzymac przed kupnem jakiegos ciuszka skoro one sa tak sliczne, ze po prostu przemawiaja : kup mnie, dzidzius bedzie slicznie w tym wygladal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×