Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ewelina_94

Mamy na Luty 2016

Polecane posty

Gość gośćania
Kotulina dobrze, że napisałaś o tych kotach bo nie pomyślałam o nich i właśnie patrzyłam na ultradźwiękowe :) Ja chyba w takim razie zdecyduję się na coś bardziej tradycyjnego czyli parowy bo i tak będziemy go używać tylko późną jesienią i zimą i od razu może posłużyć do inhalacji jakby co. Moja siostra ma jakis zwykły w pokoju dziecięcym i u niej w bloku sie sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
U nas na szczęście sprawdza się mokre pranie na kaloryferze. Mój szwagier robił operację przegrody bo musiał z racji zawodu i narzeka jeszcze bardziej po tej operacji. Ja za to nie mam części przegrody po złamaniu, miałam składane kości na żywca bez znieczulenia. Nie polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Jak robili mi tomografię w szpitalu to od razu skierowali mnie na konsultację laryngologiczną i chcieli mi to operować w sumie bez kolejki ale się nie zgodziłam. Potem co jakiś czas laryngolog mi suszył głowę o tą operację ale miałam dosyć wrażeń po poprzednich i tak już ze 2 lata im odmawiam :) A moja znajoma teraz miała i sobie bardzo chwali więc może jeszcze to kiedyś rozważę... x Ja jak zwykle wieczorem brzuch spięty, twardy a jak mały się rusza przy takim napiętym brzuchu to mało przyjemne. Dzisiaj znowu idę spać z myślą, że może, może coś się zacznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Aniu dobrze zrobiłaś, warto poszukać dobrego lekarza a nie iść do pierwszego lepszego bo bez kolejki. :) To poważniejszy zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Ola niby szpital kliniczny, jeden z najlepszych w okolicy ale jakoś tak się bałam i miałam dość a tu propozycja kolejnej operacji hurtem i dałam spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Hej :) Kiedys nawet nie myslalam ze tyle osob ma problemy z przegroda Ja pierwszy raz mialam miec w wieku 16 lat przy narkozie ale jakos trafilam na strajk anestezjologow wiec mi wtedy odwolali ,pozniej trafilam do szpitala dopiero w wieku 18 lat i wtedy mialam robione ale juz tylko przy znieczuleniu tzn bylam swiadoma Nie powiem jak wczesniej non stop to zatoki to uszy to po tym tylko kilka razy chorowalam i nie tak ciezko wiec cos tam pomoglo ale jak bym miala teraz wybierac to jak mowi Ola lepszy szpital bo i tak czasami normalnie przez nos nie moge oddychac te dziurki nie sa rowne Maly dzisiejszej nocy spokojniejszy dal mamie pospac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Hej. Ja za to miałam rewolucję w brzuchu, jak zawsze kiedy wieją silne wiatry. Dziecko chyba jakieś wrażliwe na pogodę będzie ;) Dziś mam nadzieje że uda mi się skończyć robotę i już spokojnie czekać rozwiązania. Coraz częściej myślę o tym co będę robić po rodzicielskim. Powiem Wam że ostatnio czytam gazety to już czuje pismo nosem że zaraz przez to co wyczynia PiS stracę robotę więc się dobrze ułożyło że akurat zaszłam w ciążę. Tylko pytanie co potem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-) Ola możę będzie Meteorologiem :-) Mojej córce chyba włączył się jakiś bunt. Od samego rana płacze gdy pytam czy ją coś boli mowi że nie. Wszystko robi z fochami. Gdybym jej na sedes nie posadzila to zrobiła by w majtki.... A o zjedzeniu śniadania już nawet nie chce nic mowić. Godzine siedziala płakała i nie jadła.Właśnie usypiam ją z porotem niech sie przespi bo bym chyba zwariowała :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Olu moze nie bedzie tak zle a jak cos razem z mezem na pewno dacie sobie rade :) Ewelina w koncu to mala kobietka moze ma jakiegos dola a tak serio a jest mozliwosc ze cos jej sie np przysnilo i wziela to do siebie a nie chce Ci powiedziec ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Jak zwykle poszłam późno spać, w nocy budził mnie ból brzucha niewiadomego pochodzenia jak przy jakiejś niestrawności. A wstałam zła i wkurzona na wszystko i wszystkich bez powodu. Żeby się trochę wyciszyć wzięłam się za gotowanie tzn. zrobiłam mleko kokosowe i zagniotłam ciastka ale chyba mi nie wyszły. Przynajmniej nie warczę już więc jeśli nawet wylądują w koszu to i tak się opłacało :) x Ja po macierzyńskim jeszcze nie wiem co dalej. Jakoś mi się nie widzi oddanie synka do żłobka. Ewentualnie niania ale to jeszcze do przemyślenia zwłaszcza, że pracę chciałabym zmienić. zobaczymy jak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina_94
Kasiu to raczej nie to:-( Powiedziałaby mi. Chyba musiała wstać lewą nogą. Oczywiście teraz nie zasneła ale poleżała troche i inne dziecko :-) Poprostu musiała się nie wyspać :-) Aniu to dobrze ze pichcenie cie uspokoiło:-) Ja szczerze mówiąc nie powierzyła bym opieki nad dziećmi komuś obcemu bała bym się przez to co teraz słyszy sie na temat niań w mediach... :-( Filip w brzuchu sie kreci jak szalony. Kurcze nie mogę się doczekać aż pierwszy raz go zobaczę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Ewelina ja mam ten komfort, że mój mąż pracuje w domu więc niania nie byłaby sama. x Też jestem ciekawa jak synek wygląda. Wczoraj i dzisiaj rusza się ale nie tak gwałtownie. Czytałam, że dzieciaczki przed porodem nie sa już tak *****iwe więc liczę, że może powoli, powoli i uda się w okolicach weekendu urodzić :) W najgorszym wypadku dostanę to skierowanie do szpitala w poniedziałek. Jeszcze muszę zrobić morfologie i powtórzyć mocz po antybiotyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Ewelina to dobrze ze malej juz lepiej I Aniu dobrze ze poprawilas sobie troche humor Ja jak pracowalam i myslelismy ze nam sie uda wtedy z dzidzia to planowalam pozniej bezplatny wychowawczy bo i tak mialam zmienic prace poniewaz zmienilam miejsce zamieszkania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
O nie byle nie meteorologiem, po kierunkach geograficznych nie ma pracy, ja sama nie pracuję w zawodzie tylko przewalam papiery w biurze :( Ale pewnie za rok będę na bezrobociu :( Słyszałyście o tym nowym wirusie? Masakra jakaś, już jest w Europie :( Już mam dosyć chorób w ciąży, czekam niecierpliwie na ten poród. Już mogłabym mieć za sobą to wszystko ehhh.... Biorę się dalej za robotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Ola nawet nie wspominaj o wirusie ach Moja kuzynka urodzila w poniedzialek cztery dni przed terminem Chlopczyk 3,400 kg 51 cm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina_94
Dziewczyny własnie przyjechał kurier z wózkiem ale co nie zostawił go bo miał pomyłke w papierach że niby za pobraniem jest a ja za paczke płaciłam przelewem. Wiec musza to wyjasnic i moze jutro go przywiezie. Jestem taka zla i bezsilna ze ryczę jak glupia. Dzwonilam nawet do tego sprzadajacego opierdzielilam go na czym swiat stoi a on ze to wyjasnie.. Do cholery ilez mozna wyjaśniać.... Juz nigdy nie kupie nic przez neta wole isc do sklepu przeplacic a miec na miejscu. :-( :-(:-( do d**y ten dzien juz chcilabym zeby sie skonczył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Ewelina nie płacz, szkoda nerwów na złośliwość rzeczy martwych i coś na co nie ma się wpływu. Jutro na pewno będziesz mieć wózek :) x Idę gotować jakiś obiad a potem chyba wezmę się za sprzątanie. Koty wychodza na dwór i przez ta chlapę mam masę kocich sladów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Ewelina ty zeczywiscie masz przechlapane z tymi przesylkami ale jak pisze Ania nie martw sie nie warto sie denerwowac Aniu to buciki kotom i niech sciagaja w domu hihi Ale wiem jak to w taka pogode przechlapane jak masz zwierzeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina_94
Tylko niestety te złośliwości przytrafiają mi się za każdym razem jak mam czekać na przesyłkę. I to nie chodzi o to że jestem niecierpliwa tylko jak ja sie umawiam z kims na jakis termin to staram się go dotrzymywać. I to mnie wlasnie denerwuje :-( Bo wózek powinien byc najpóźniej w poniedzialek a tu juz środa :-( Wiec jak pisałam wczoraj albo i przed wczoraj ze ja chyba na finisz spokojnie czekac nie bede :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje ze jak go jutro przywiozą to przynajmniej obejdzie sie bez reklamacji bo bym chyba wyszła z siebie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Ewelina nie ma się co łamać, ja zamawiałam przez neta niemal wszystko i tak musiałam np odesłać kołdrę bo przysłali inną niż była na zdjęciu (oszuści liczyli że ludzie się nie dopomną bo to tylko 25 zł) i jeszcze musiałam się wykłócać, bo pani nie widziała powodu dla którego chce zwrócić towar ewentualnie na swój koszt mogę ( i wygrałam z nimi, musieli przysłać kuriera) a innym razem przysłali uszkodzony materiał na pościele i jeszcze mi komentarz negatywny wkleili na Allegro ( obsługa serwisu mi usunęła) bo mnie chcieli szantażować żebym im nie dawała złego komentarza... W sklepie też potrafią nieźle oszukać i potem nie chcą przyjąć reklamacji ( zwłaszcza buty)... To zależy od sprzedających. Może nie miał na stanie wózka tylko go ściągnął i przez to przeciągał wysyłkę zwalając na kuriera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja czekam na koszulę już myślałam że dziś będzie bo tydzień temu zamawiałam a dziś weszłam na e-maila że jeszcze nie wysłali jej;/ oby do porodu przyszła ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Domi to moze zadzwon do nich lub napisz bo moze maja duzo zamowien i zanim Ci wysla troche minie a tak szybciej jak sie upomniesz My tak kiedys czekalismy na przesylke dwa tyg i w kocu pisalismy do sprzedawcy bo niestety nr tel nie bylo a zaplacilismy wczesniej i to 200 zl wiec nie tak malo To przeprosil i ze juz wyslana i do tego dorzucil gratisy Ale jak mowi Ola czy to sklep czy internet wszedzie potrafia problemy robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta koszula co ją wybrałam jest uszkodzona i musiałam wybrać inną więc myślę że jak odpisałam to już ją wyślą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Oj czasem tak jest z tymi zamówieniami w necie, mi sie też raz zdarzyło, że dostałam spodnie z dziurą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina_94
Dziewczyny a co tu taka cisza ??? :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Padłam i spałam pół godzinki. Pokój dla dziecka gotowy, ostatnie misie dosychają na kaloryferach :) Nowe mebelki robią wrażenie że pokój jest olbrzymi. Pozostało tylko sprzedać stare biurko komputerowe, nagrać na iPoda muzykę do szpitala i złożyć wózek :) A to jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Ty biedna z tym wózkiem:( oby jutro wszystko sie rozwiązało w końcu. Ja dziś cały dzień prasowałam ubranka pieluchy itp. mogłam rozłożyć na dwa razy, ale chciałam mieć skończone i przez to padam z nóg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×