Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość katarzyna22

znecanie sie fizyczne i psychiczne nade mna i dzieckiem

Polecane posty

Gość katarzyna22

Witam. Opowiem w skrócie moja nieszczesna historię i bardzo licze na pomoc. Z moim mężem znamy się od 5 lat małżeństwem jesteśmy od roku mamy 14 miesięczna córeczkę. Od samego początku był strasznie zazdrosny o byłe co się kłócił. Zaszlam w ciążę pod naciskiem jego i rodziny wzielismy ślub. Zaczął bardzo często pić już nawet przed slubem gdy już byłam w ciazy nie raz mnie uderzył. Od urodzenia małej wogole mi nie pomaga. znęca się okropnie nade mną psychicznie non stop. pobił już mnie nie raz. ciągle słyszę że mam się wyprowadzać a dziecka i tak mi nie odda. raz uderzał mnie gdy miałam mała na rękach oberwala nie raz miała siniaki i podrapana twarz. jak płacze to ją szarpie. czasem mała się go już boji. ostatnio mało nie pobił mojej mamy mu zwróciła uwagę bo podrzucal mała w powietrze. już dawno bym odeszla ale wiem że będzie walka o dziecko a ona i tak już dużo wycierpiala i jest dla mnie najważniejszą. proszę o rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowo 0/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie miałaś mózg zanim zaszłam w ciąże? Przecież sama jesteś sobie winna takiego zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odejdź i pozwij go o alimenty. I tak wygrasz sprawę w sadzie o dziecko. Nie pozwól aby mala wzrastała w atmosferze strachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sąd częściej staje po stronie matki, o ile on nie ma znajomości, nie jest nikim ważnym urzędasem, prawnikiem, policjantem i nie jest bogaty by opłacić łapówkę, to sąd będzie Ci przychylny, pracujesz? masz szanse na pracę? wyprowadź się od niego z dzieckiem, najlepiej po pobiciu zgłoś się na policję, zrobią Ci obdukcję, dla bezpieczeństwa możesz kupić parlalizator czy coś , na wszelki wypadek gdyby Cię zaatakował znowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrób tak jak ktoś wyżej pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie pracuje jestem na jego utrzymaniu chociaż i tak nie daje mi pieniędzy. pewnie zaraz opłacił by sobie urzędników ma znajomego policjanta. boje się odejść zaraz by nas nawiedzał zastraszal i awanturowal sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to zaszłam w ciąże pod jego wpływem? Zgwałcił Cię? Jeśli tak to miałaś prawo do legalnej aborcji. Dlaczego tego nie zrobiłaś? Teraz już za późno a dzieciaka szkoda ze będzie miało nieszczęśliwe dziecinstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiec idź do pracy. Dziecko do żłobka albo opiekunka. Nie rozumiem czemu kobiety na własne życzenie skazują siebie i własne dzieci na takie hujowe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie bylas jak dziecko miało siniaki i podrapaną buzie? Trzeba było zrobić malej i sobie obdukcję. Wtedy żaden sąd nie przyznałby mu opieki nad dzieckiem. Zostając z nim robisz córeczce jeszcze większą krzywdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dlaczego rozlozylas nogi przed takim facetem? Przecież chyba brałam pod uwagę ze z sexu biorą sie dzieci. Do ur******* był dobry a teraz jest zły i ma patalogiczna rodzine? Wcześniej nie wiedziałam z jakiej rodziny pochodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już dużo wcześniej probowalam odejść ale ciągle mnie zastraszal i grozi. już mam dość jestem wykończona psychicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko na własne życzenie autorko, a i jak kazdy obeznany na kafe wie ze to prowo. Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jak? Czym Ci grozi? Skazujesz własne dziecko na cierpienie fizyczne i psychiczne bo Ci grozi? Nie rób z siebie męczennicy bo jesteś matka i odpowiadasz nie tylko za siebie i za córkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a masz rodziców ? przyjaciółkę? a najlepiej kogoś o kim on nie wie, że Ty masz, spakuj najważniejsze rzeczy, jakąś gotówkę czy cokolwiek cennego, bizuteria? i wyjedz daleko! dasz radę, chyba , że wolisz zostać z nim i służyć wraz z dzieckiem za worek do bicia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:10 p********z, jest dziecko a ty p********z o aborcji? Idz tepaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z****** banda psychologów sie znalazła , p******e rady typu: wez gotówkę i uciakaj , wszyscy jacy mądrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gotówki nie mam nie daje mi ani grosza ale i tak ciągle wysłuchuje że mnie utzrymuje. mam rodziców dużo.mi pomagają przy małej ale jak się do nich wyprowadzenie to ich zniszczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boisz sie załatwiać spraw a nie boli Cię ze Twoje dziecko będzie miało nieszczęśliwe dzieciństwo? Nie nadajesz sie na matke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no a co mamy jej radzić? olać ?? no jak jesteś mądrzejszy to proszę doradź, wszyscy na tym skorzystamy a najbardziej autorka, nieważne czy to prowo czy nie, ale na pewno są kobiety w takich sytuacjach i warto by ktoś pomógł a nie się wymądrzał, że wie lepiej ale nie powie jak! to co lepiej żeby przy nim tkwiła? chyba jesteś facetem!!! p.s jeszcze są domy samotnej matki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dlaczego nie pójdziesz do pracy zeby uzyskać samodzielnosc? Mała do zlonka albo opiekunka. Występujesz o rozwód, dziecko na 99% przyznają Tobie a od ojca dziecka alimenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jedyna rada jest zeby odeszła od meza. W ogóle jak ktoś napisał wyżej nie rozumiem jak kobiety mogą brykać sie z takimi frajerami wiedząc ze moze z tego być dziecko. Niszczą sobie na własne życzenie nie tylko swoje życie ale i tego dziecka, które niczemu nie jest winne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszkam na wsi w pobliżu nie ma żłobka ani dobrze płatnej pracy żeby opłacić opiekunkę. chcialam mała zostawiać u mamy a ja do pracy ale zabronił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
współczuje temu dziecku, dzieki mamusi i tatusiowi ma juz na starcie s******lone zycie. Tatusia prosto do gazu a takim mamusiom to trzeba w wieku 15 lat obligatoryjnie podwiązywać jajowody bo widać rajcuje je patologia, jak nie da d**y jednemu burakowi to da innemu takiemu samemu, nie wazne, że nie nadaje sie na matke bo swiadomie pozwala na krzywdzenie swoich dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto dlaczego jesteś taka egoistką? Piszesz JA sie boje, JA jestem zastraszona.... Niestety kiedy zdecydowałaś sie na macierzyństwo odpowiadasz nie tylko za siebie ale i dziecko które przyszło na świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×