Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakie wasze dzieci mają charaktery ?

Polecane posty

Gość gość

Pytam z czystej ciekawości, bo tak na prawdę moja nastoletnia córka, którą sama wychowuje do najspokojniejszych niestety nie należy, nie wiem co miało na to wpływ, dużo czasu dziecku poświeciłam, kocham ją, ale jej charakter nie jest łatwy, szybko się denerwuje, jest strasznie uparta, pewna siebie, złości się bez powodu, rzadko przeprasza od tak z własnej nieprzymuszonej woli, ja zawsze byłam dla niej miła i dobra, czy to może być jakaś porażka z mojej strony ? Córka ma już 14 lat. Osobiście chciałabym mieć jakieś bardziej spokojne dziecko, czuje się załamana, bo osobiście nie wiem gdzie ja błąd popełniłam, oczywiście mogę z nią czasami pogadać, ale to są raczej rzadkie sytuacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1601
To dobrze że taka jest, nie da sobie wejsc na głowe szefowi/mężowi. Zawsze będzie walczyć o swoje z lepszym czy gorszym skutkiem. Jeśli jest zdenerwowana często to reaguj na jej nerwy spokojem, dąż do rozmowy i nie unoś głosu. To zbije ją z tropu albo zauważy w tym Twój szacunek do niej. Oczywiście to nie oznacza ze masz dac sobie wejść na głowę. Zwyczajnie zachowaj spokój. Twoje córka ma raczej jakieś powody która dla ciebie mogą być niczym i tez mogą na nia wpływać hormony. To tylko jeden z sposobów postępowania z dziećmi , polecam spróbować, może pomoże trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie obawiałam, ze to jakieś ADHD zawsze taka była, tracę już siły, myślałam, ze dziewczyny są spokojne i łatwiejsze w wychowywaniu od chłopców, okazuje, że się myliłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczęta są gorsze zdecydowanie. facet jest prostszą konstrukcją :D czy córka ma podstawowe objawy ADHD?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje koleżanki maja w miare fajne i spokojne dzieci, tylko mi sie tak nieszczęśliwie trafilo, ze dostałam nerwowe i trudne dziecko, za bardzo nie znam objawów ADHD stwierdzam to tylko na podstawie jej charakteru. Może udac sie z nią do psychiatry, żeby jej cos przepisal ? Chociaż i tak wiem ze to Malo prawdopodobne żeby się udalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×