Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy można kochać 2 facetów jednocześnie?

Polecane posty

Gość gość

Waszym zdaniem. moim tak. każdego z nich na inny sposób. Jednego kochasz i chcesz z nim być, z drugim nie wyobrażasz sobie bycia bo kochasz pierwszego, ale ten drugi ma cechy których nie ma pierwszy. ach gdyby tak mo zna było stworzyć miks tych 2 osób..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pierdzielisz farmazony. Nie da sie kochac 2 na raz. Skoro kochasz 2 facetow na raz to tak naprawde nie kochasz zadnego, uzywasz tych slow nie wiedzac co znacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raficzek
Już wyjaśniam tej idiotce sęk sprawy.... Jednego kochasz z wdziecznosci...zapewni Ci dom utrzyma dzieci zadba o bezpieczenstwo materialne... Drugiego kochasz za to za co powinno sie kochać nie patrzać na aspekt finansowy(zazwyczaj pierwsza młodzieńcza miłość taka jest).... Więcej opisuje ten oto artykuł: http://stosunkowodobry.blox.pl/2015/05/Dlaczego-po-slubie-boli-glowa.html Ja dodam od siebie, że kobiety nie postrzegają miłości tak jak panowie...Trzeba mieć tą świadomość....Jeżeli ktoś nie rozumie to artykuł po cześci odpowie na wasze pytania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z wdziecznosci!? no prosze was milosc z wdziecznosci! chyba juz was pogrzało totalnie w tych łbach. Po to jest slowo i uczucie wdziecznosc zeby wlasnie nie mylic jej z miloscia. Z reszta co wy wiecie o milosci? nic! Kazdy tu ekspertem jest w tej dziedzinie a milosci w ogole nie ma. Sa przyzywczajenia, fascynacja, zrozumienie, WDZIECZNOSC ale do jasnej cholery przestancie to nazywac milosc bystrzaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raficzek nazywanie osoby, ktorej sie nie zna ''idiotka'' jest takie dojrzale mmmm coz za madry mezczyzna. Kazda by chciala takiego miec. HAHAHAHA SERIO? Nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy ma inną definicję miłości, więc przestancie się nawzajem obrażać. ile ludzi tyle definicji. ja uważam, że można jedną osobę kochać, a drugą być zauroczonym. i ti jest normalne i często się zdarza. bo to że kogoś kochamy nie oznacza że nam sie nigdy juz nikt inny nie spodoba, rzecz w tym co z tym zauroczeniem zrobimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raficzek
Myślałem, że jest to logiczny wniosek z tego co napisalem....Panie postrzegają miłość inaczej niż panowie.... Mylą ją z innymi pojęciami...A potem po 30stce mając dom dzieci samochody kase są nieszcześliwe.... Facet jeżeli kocha tak szczerze i prawdziwie to nie myli tego z niczym innym...Kobiety wręcz odwrotnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raficzek
Jeszcze gdyby mi zależało na byciu z kimś może bym się poczuł urażony... Ale ja osobiście wertuje wiele tematów na tym forum oraz artykułów podobnych do tego, który podałem tylko i wyłącznie dla wiedzy na temat kobiet i ich myślenia i podejścia... Określając pewnym słowem autorkę tematu chciałem jej dać do wiadomości jak niewiele wie na temat swojej płci... Ale koniec końców chciałbym jej pomóc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kocham trzech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×