Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćmagda

negatywne testy ciążowe a ciąża

Polecane posty

Gość gośćmagda

Kobitki, czy są tu takie które pomimo negatywnych testów ciazowych i dlugo spozniajacego sie okresu byly w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile to jest dlugo ? Jak nie wierzysz w testy zrob bete, wynik 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy co rozumiesz poprzez swoje pytanie. Test ciążowy zrobiłam w 57 dniu cyklu, z popołudniowego moczu. Był negatywny. Kolejny zrobiłam dwa tygodnie później i był pozytywny. W ciążę zaszłam ok. 45 dnia cyklu. Po prostu pierwszy test był zrobiony zbyt wcześnie, żeby wykryć ciążę. Być może gdybym zrobiła go z porannego moczu to jakąś jasną kreskę by pokazał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmagda
Dla mnie 'zbyt dlugo' spozniajacy sie okres to 2 tyg gdyz nigdy mi sie to nie zdarzylo. Cykle mam 31 dniowe a dzis jest 44 dzien i okresu brak. Wczoraj mialam isc na bete ale akurat od wczoraj zaczely mi sie przedokresowe (chyba) bole podbrzusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ss26ss
Hej. Ja przy pierwszej ciazy dopiero po 3 tyg od spodziewanego okresu zrobilam test, gdzie wyszly II kreski ta druga blada, drugi test nastepnego dnia to samo. Wszystko zalezy od organizmu, jaka ilosc i jak szybko wytwatza hormon bhcg. Jak robilam tydzien po spodziewanej @ tez byl negatywny. Teraz staramy sie o drugie, przez dwa tyg (zaczynajac 3 dni przed dn plodnymi) niemal codziennie kochalismy sie z mezem az mial mnie dosc hehe, a teraz jestem tydzien po terminie i dwa testy negatywne, wiec spokojnie poczekam jeszcze tydzien zanim zrobie kolejny. Objawy mam jak przy pierwszej ciazy, czyli piersi mi sporo urosly i caly czas czuje glod, krzyz tez pobolewa, jestem oslabiona. Jestem spokojna, bo nie jest jak przed okresem. A poza tym jak nietym razem to nastepnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×