Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ann9814

Czy mogę tak jeść żeby schudnąć w ciągu 2 lub 3 miesięcy 6 lub 7kg

Polecane posty

Prosze o pomoc .Waga wyjściowa:90kg Waga obecna:79kg CEL:73-72kg Śniadanie: owsianka z otrębami na mleku II śniadanie: 2 jabłka+butelka wody Obiad: kapusta kiszona+ryba lub kurczak duszone doprawione czosnkiem i pieprzem Podwieczorek: warzywa na patelnię gotowane na łyżce oleju i wodzie+1 jajko na miękko Kolacja: 3-4 średniej wielkości ogórki kiszone lub 2 z jogurtem naturalnym doprawione pieprzem TRENING: codziennie Ewa Chodakowska Killer z Turbo spalaniem na zmiane+co drugi dzień 20 minut biegania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile masz wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówiłam prawik że jesteś niski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym wywalił jabłka i zastąpił jednym bananem...Ogólnie sam jestem na diecie białkowo tłuszczowej jakiekolwiek węgle jjem tylko po wysiłku i rano do śniadania(1 jabłko+1 kiwi) mam 184 cm wzrostu i 86 kg okolo 8-10% body fat...Paradoksalnie jeśli dodasz więcej produktow białkoto tłuszczowych możesz schudnać szybciej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To troche dużo ważysz ale ja kiedyś tażyłam ok 78 kl a teraz waże 65 dodam że mam 170cm zabrało mi to ok półtora roku. Miałam taką metodę chudłam trzy cztery kilo a potem przez dwa trzy miesiące nie chudłam ale przyzwyczajajłam organizm do tej wagi i powtarzałam tę czynność chciałabym schudnoć jeszcze jakieś cztery kilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak chcesz schudnąć to polecam Ci suplement Slimcea. Rewalacja. Spadek wagi ponad 10kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie podajesz gramatur. Sniadanie musli otreby szklanka, nie wiecej, mleko tylko chude i tylko rano, do reszty posilkow nie uzywasz wegli? Wcale? Ryz kasza makaron soczewica? Bedzie ciezko, dorzuc troche, organizm tego potrzebuje nie bedziesz miec energii na zycie a co dopiero trening. Owoce calkiem zrezygnuj tak samo soki nawet te 100% to cukry, do kawy slodzik ewentualnie. Warzywa do oporu!! Zadnych ciezkich sosow itd mieso mozesz jesc po 60 gr nawet 3 x dziennie, rybe 80 gr. Dorzuc bialek, serkow wiejskich, jajek na diecie wysokobialkowej szybciej sie chudnie bo bialko przyspiesza metabolizm. Po treningu koniecznir posilek np omlet z 3 jajek plus otreby-o lyzeczka masla orzechowego musi byc troche wegli i tluszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie podajesz gramatur. Sniadanie musli otreby szklanka, nie wiecej, mleko tylko chude i tylko rano, do reszty posilkow nie uzywasz wegli? Wcale? Ryz kasza makaron soczewica? Bedzie ciezko, dorzuc troche, organizm tego potrzebuje nie bedziesz miec energii na zycie a co dopiero trening. Owoce calkiem zrezygnuj tak samo soki nawet te 100% to cukry, do kawy slodzik ewentualnie. Warzywa do oporu!! Zadnych ciezkich sosow itd mieso mozesz jesc po 60 gr nawet 3 x dziennie, rybe 80 gr. Dorzuc bialek, serkow wiejskich, jajek na diecie wysokobialkowej szybciej sie chudnie bo bialko przyspiesza metabolizm. Po treningu koniecznir posilek np omlet z 3 jajek plus otreby-o lyzeczka masla orzechowego musi byc troche wegli i tluszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym pytaniem powinnaś udać się do dietetyka, który sprawdzi, oceni, podpowie, itp. itd. W każdym razie jest to jak najbardziej realne, ale niech na to spojrzy fachowiec. http://lepszytrener.pl/ tu masz fajną bazę m.in. dietetyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się, najlepszym i najskuteczniejszym sposobem na utrate wagi jest odchudzanie pod kontrola specjalisty. Ja w trakcie kuracji korzystalam z porad dietetyka z http://gzmedica.pl/, systematyczne wizyty pozwolily mi utrzymac stala motywacje oraz przede wszystkim ustrzegły od typowych błedów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowieprzedewszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2013 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi udało się schudnąc i bardzo dobrze.Ale jest to suma trzech składników diety,aktywności i Foreverslimu.Najważniejsze jest to aby tego nie zaprzepaścić i nie wrócić to starego trybu życia i jedzenia byle czego.A co do głodówki robię sobie raz na jakiś czas jednodniową głodówkę aby oczyścić organizm piję wtedy tylko samą wodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papuga luga
To w jakim czasie w końcu chcesz schudnąć te 7 kg? Bo ciężko po tytule postu się zorientować. A co do samej wagi, to mi mniej więcej tyle ubyło po 2 miesiącach stosowania foreverslim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leki901
Można jeść wszystko tylko w miarę rozsądku;) a nie że aż nie możemy wstać od stołu bo brzuch nas boli:) ja wcześniej tak się opychałam teraz jem wolno i do tego 5 posiłków dziennie;) plus suplementacja African Mango http://szczupla-kobieta.pl i lekkie ćwiczenia i efekty już po tygodniu spadek 2kg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×