Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dieta Vitalii czy Konrada Gacy? którą wybrać?

Polecane posty

Gość gość

Kochani proszę poradzcie mi, który program odchudzania zastosować? Czy lepiej poprowadzić dietę z Vitalii czy z Gacą? Mam do zrzucenia 30 kg . Czy ktoś ma jakieś doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie lepiej poczytać o podstawowej przemianie materii i do tego ułożyć sobie redukcję? Z tego co zauważyłam to vitalia rzuca dietami po 1000kcal... wiadomo nie sposób na takiej kaloryczności nie chudnąć tylko co dalej po osiągnięciu celu? Jojo + inne skutki uboczne. Dietę sama sobie możesz ułożyć ściągając np aplikację do liczenia kalorii i z góry planować posiłki na cały dzień... jeść co lubisz a nie co ci narzucą. Chudnie się od ujemnego bilansu kalorycznego a nie od takiej czy innej diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie vitalia, gacy to też 1000 kcal ale o wiele bardziej szkodliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedawno wykupiłam dietę vitali jestem zadowolona mogę sobie ustawić ile chce jesc kalorii im mniej chce sie chudnąc tygodniowo tym więcej kalorii sie je a co najlepsze menu nie jest sztywne tylko można zmieniać potrawy sa gotowe przepisy na wszystko, ja sobie wszystko zmieniam pod to co mam w lodowce zeby nic sie nie marnowało i jem to co lubię a nie jakieś dziwne wyszukane albo drogie potrawy choć i takie na vitali sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×