Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Maciek B

Chestnut Kitchen 42

Polecane posty

ok, nie wiem czemu wydawało mi sie że konczyłeś ekonomię. Nie będę cię ciągnąć za język, skoro chcesz zachować prywatność, ale teraz to jestem ciekawa jakie to keirunki :)

Gość gość
To jaki masz niby ten drugi kierunek, poza prawem na Uniwersytecie Gdańskim?

Konczylem jeden z kierunkow na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, wiec slyszysz dzwony, ale nie wiesz w ktorym kosciele;)

Gość gość
Kurczak z wolnego chowu? Zawsze taki był u mnie kiedy był gotowany rosół.

Gość gość
Masz tego kurczaka z wolnego chowu ale zamrożonego? Tak, jak ta poledwiczka z dziką. Mrozona, rok produkcji 2013. Swiezynka.

Gość gość
Roku. Matematyka nie kłamie. Takie drugie studia musiałby mieć ukończone całkiem niedawno;)

Gość gość
Po prostu trafiła Ci się praca w księgowości, więc w to poszedles. A skończyć podyplomowki w Poznaniu, to nie problem, zwłaszcza, gdy przywozi się gotowe siaty od rodziny. I gdy na studia daje dziadek kase.

Gość gość
Fiku, można, ale jak chcesz studiować w jednym czasie prawo na Uniwersytecie Gdańskim w Gdańsku i kierunek ekonomiczny na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu?

1. Wiadomo że łatwiej jest gdy nei jest sie zdanym na samego siebie, ale narzekaniem ty miałeś lepszy start a ja gorszy, zycie jest niesprawiedliwe nic nei osiągniesz. 2. Skoro skończyć podyplomówki to nie jest problem (a też tak uważam) i uważasz że tyle one by ci dały, to czemu ich sam/sama nie skonczysz, tylko zazdrościsz. Zamiast patrzeć w ten sposób co w punkcie 1., patrz, co Ty możesz zrobić, żeby żyło ci sie lepiej.

A czy ktos mowi, ze skonczenie podyplomowki to "problem"? Tego sie nie robi dla kogos, tylko dla siebie, zeby podniesc kwalifikacje, specjalizujac sie w jakiejs dziedzinie.

Gość gość
Skonczylam podyplomowe w Bydgoszczy i zaczęłam drugi kierunek studiów, który przerwała, bo to studia za kase, bez wiedzy, jak i ta podyplomowka. Takich prywatnych uczelni jest na pęczki. Maja nawet ksywe wyższa szkoła gotowania na gazie. Mam znajomych po tej wsg, gdzie albo łapią pracę jaka jest, albo "robią karierę" jako sprzedawca, pracując od lat w tym charakterze.

No to po co robisz takie studia dla picu, dla wpisu w cv, ze skonczyłaś x podyplomówek i dwa fakultety? Nie rozumiem takich ludzi. Byle żeby był szpan w CV. Przecież pracodawcy nie zatrudniają względem ilośc***apierków tylko umiejętności i doświadczenia zawodowego.

Gość gość
Nie mam więcej pytań. Chcesz być kimś, chcesz pokazać, że jesteś kimś, że dorownujesz rodzicom i dziadkom, ale jesteś po prostu bardzo przeciętna osobą.

@gosc: zyjesz w sferze jakichs urojen, zatrzymalas sie 7 lat temu, a swiat poszedl do przodu. Pociag odjechal, a Ty zostalas na peronie.

Prywatne szkoły lansuja modę na dwa kierunki, bo to kasa dla nich. Jak idziesz na rozmowę, to pracodawca patrzy na uczelnię, jak masz taka szkołę gotowania na gazie to już traktuje twoje wyższe jako mniejszej rangi.

Gość gość
Olka ty o niczym nie masz pojecia. Koszmarnie droga skladka zdrowotna to ponizej 300zl miesiecznie. Faktycznie kosmiczna kwota.

Gość gość
Ani dla szpanu ani dla picu. Kiedy musiałam zacząć przyszłość od nową, zaczęłam kierunek na uczelni miejscowej, bo czemu nie i była tam specjalizacją, która mnie interesowała. Ale potem okazało się, że to ladowanie kasy wyrzuconej a ta specjalizację wycofali. A znajomi, którzy kończyli ta uczelnie, po szkole średniej, zalowali , że tam studiowali.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować