Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość paulitta

Jaka wycieraczka do domu?

Polecane posty

Gość Darian_3
Przejrzyj sobie jeszczxe oferte wycieraczek z lider maty. U nas sa i bardzo dobrze sie trzymaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geraltt
Ze wszystkich sklepów z wycieraczkami do domu, które znam najbardziej polecam Ci sklep:   www.wycieraczkowo.com . W mojej opinii jest on najlepszy w całej branży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiliakonancewicz
Zdecydowanie Traper. Bardzo dobra jakość, no i wygląd. Bo przecież wycieraczka nie musi wyglądać jak kawałek czarnego materiału, kórego zadaniem jest tylko zbierać zabrudzenia. Wycieraczka to również element wystroju wnętrza, powinna pasować do reszty, mają tez takie na których można nadrukować wszystko. Traper można sobie zamówić na wymiar albo wpuścić ją w podłogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacaa
Zdecydowanie polecam wycieraczki czyszczące Clean&Eco, zwlaszcza, jeśli przez Twój dom przewija się dużo osob. Super zbierają brud z obuwia i są wytrzymałe. Mam swoją już kilka lat i nic się z nią nie dzieje. Przy zakupie dostałem na nią jeszcze 5 lat gwarancji co bardzo pozytywnie mnie zaskoczylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ładne wycieraczki znajdziesz w sklepie https://www.wycieraczkowo.com/ są tam zarówno jakieś zabawne wzory, jak i jakieś bardziej tradycyjne, lub po prostu czyste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek87_01
Witam, wszystkich polecam sklep internetowy www.wycieraczkowo.com z personalizowana wycieraczkami. Duży wybór szybka realizacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgosia

Cześć, razem z mężem dość długo szukaliśmy wycieraczki z własnym napisem udało nam się zaprojektować wycieraczkę dzięki sklepowi www.wycieraczkowo.com - obsługa na wysokim poziomie, odpisują raz dwa 🙂 Przygotowują wizualizację wycieraczek. Ps. Mają też gotowe wzory do wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirosława

Sklep wycieraczkowo.com

Szybko, profesjonalnie, a produkt zgodny z opisem. Najlepszy sklep z wycieraczkami z jakiego miałam okazję korzystać. Polecam :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek

Dotyczy sklepu wycieraczkowo.com

Zakup w sklepie jak najbardziej pozytywny niska cena dają rabaty 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola

My mamy z room99 i jest fajna . Mamy ja już jakiś czas i nie jest zniszczona .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×