Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Pierwsze zmarszczki

Polecane posty

Gość gość

Mam 23 lata i zauważyłam na swojej twarzy pierwsze zmarszczki. Chcę uniknąć ich pogłębiania się ale podobno nie należy we wczesnym wieku sięgać po odmładzające kosmetyki. Macie do polecenia jakąś niedrogą maseczkę albo krem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie to są "odmładzające kosmetyki"? :D Nie ma takich! Można jedynie spowalniać starzenie się skóry i powstawanie zmarszczek, utratę jędrności etc. i to właśnie należy robić jak najwcześniej. Tutaj sobie poczytaj np.: http://www.femineus.pl/index.php?topic=6348.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz za wszelką cene unikać słońca i smarować się wysokimi filtrami. Chyb jedyny najskuteczniejszy sposób by spowolnić proces starzenia się skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krem przeciwzmarszczkowy: http://www.floslek.pl/11,pokaz_produkt_pharma/539,przeciwzmarszczkowy-krem-na-dzien-spf-.html Intensywna kuracja przeciwzmarszczkowa skóry jest niezbędna, by zachować na dłużej jej jędrność oraz gładkość. Aby cieszyć się dłużej młodszym wyglądem, polecam krem przeciwzmarszczkowy FLOSLEK, który znacząco spłyca zmarszczki oraz czyni skórę miękką w dotyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pierwsze zmarszczki trzeba działać w miarę jak najbardziej delikatnie i nie stosować nie wiadomo jak mocnych kosmetyków. Najlepiej w takim wypadku postawić na te naturalne. Spróbuj może tak jak ja olej kosmetyczny z opuncji figowej. Bardzo fajnie działa jak na początek i jest tańszy niż te wszystkie drogie kremy. Ważne tylko żeby był kupiony ze sprawdzonego źródła (ja przykładowo kupuję na stronie Esent). Jak się zdecydujesz to daj znać jakie efekty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WON żałosne spamówy!!! :o :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie patrz na markę tylko na skład kremu- moge ci polecic olejek arganowy- swietnie wygladza skore :) zawsze dodaje kilka kropel do jakiegokolwiek kremu do twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie na pierwsze zmarszczki idealnie nadaje się wlasnie Restylane Skinbooster - bardzo fajny wypełniacz, są wygładzone, skóra jest roświetlona i nawilżona! bardzo jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja  z moimi zmarszczkami skorzystałam z konsultacji on-line z lekarzem medycny estetycznej. Jak ktoś też ma ochotę to zerknijcie na stronie na facebooku Klinika medycyny estetycznej Lenartowicz Clinic tam pisze jak się na taką konsultację można zapisać 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja zimą robiłam zabieg Restylane Skinbooster - i efekt gładkiej skór jest do dzisiaj! jestem bardzo zadowolona, ładnie i gładziutko! także to jest super efekt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to nie jest jeszcze stara zmiana to masaże, kosmetyki i będzie oksi 😄 Tylko pamiętaj, zeby sprawdzać co jest w składach tego co nakładasz na twarz nw.. może mialenia albo richevon? To o czym pisze Monzia to jest śmiech na sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×