Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość ona23

nagi facet za parawanem na plaży

Polecane posty

24 minuty temu, Elfride napisał:

warto znowu porozmawiać o golasach na plaży. Kto zamierza zaświecić d.oo.pskiem? 

Świecić to ja mogę łysą głową, lepiej się do tego nadaje 😏 Natomiast co do opalania, hmmm, dupska, to jestem już niestety w takiej kategorii wiekowej, która musi to robić dyskretnie i w bardzo dużej odległości od innych plażowiczów, by nie narazić się na pozwy sądowe 🙄

1 godzinę temu, Puchaсz Rolny napisał:

Świecić to ja mogę łysą głową, lepiej się do tego nadaje 😏 Natomiast co do opalania, hmmm, dupska, to jestem już niestety w takiej kategorii wiekowej, która musi to robić dyskretnie i w bardzo dużej odległości od innych plażowiczów, by nie narazić się na pozwy sądowe 🙄

Możesz się pokazywać tylko po 22, jak Budka Suflera? 

O, to, to! Tylko po zmroku i najlepiej plażowiczom niewidomym, ewentualnie słabo widzącym. 

Dnia 2.06.2022 o 15:12, Puchaсz Rolny napisał:

O, to, to! Tylko po zmroku i najlepiej plażowiczom niewidomym, ewentualnie słabo widzącym. 

Plażowiczkom raczej. Przecież droga do serca kobiety prowadzi przez ucho, nie przez oko😌

Powiem szczerze. Przy obcych ludziach bym się mogła rozebrać na plaży do naga. Ale przy znajomych? W życiu.

Gdybym ja zobaczyła znajomych panów na golasa, oczywiście nie przeszkadzałoby mi to(kur.de, chętnie bym sobie popatrzyła) , niemniej jednak odruchowo i natretnie rozmyślałabym zapewne za dużo o ich pe.ni.sach. Co bym potem spojrzała im w oczy, by powiedzieć coś zwyczajnego, na myśl przychodziły by mi ich genitalia. 

8 minut temu, Elfride napisał:

Plażowiczkom raczej. Przecież droga do serca kobiety prowadzi przez ucho, nie przez oko😌

Powiem szczerze. Przy obcych ludziach bym się mogła rozebrać na plaży do naga. Ale przy znajomych? W życiu.

Gdybym ja zobaczyła znajomych panów na golasa, oczywiście nie przeszkadzałoby mi to(kur.de, chętnie bym sobie popatrzyła) , niemniej jednak odruchowo i natretnie rozmyślałabym zapewne za dużo o ich pe.ni.sach. Co bym potem spojrzała im w oczy, by powiedzieć coś zwyczajnego, na myśl przychodziły by mi ich genitalia. 

Kobiety lubią popatrzeć na golasa A jeszcze jak  by się prezyl to wgl😁😁

59 minut temu, Nowy2022 napisał:

Kobiety lubią popatrzeć na golasa A jeszcze jak  by się prezyl to wgl😁😁

No nie wiem czy bym pragnęła wystąpienia tak krępującej sytuacji. 

Powiedzmy że jesteśmy w grupie znajomych na plaży nudystów. Większość parami, bo to już ten wiek. No i nagle komuś staje. Powiedzmy koledze mojego męża staje przy nas, przy wszystkich. No co wtedy towarzystwo powinno zrobić? 

Niebywałe kłopotliwa sytuacja 

11 minut temu, Elfride napisał:

No nie wiem czy bym pragnęła wystąpienia tak krępującej sytuacji. 

Powiedzmy że jesteśmy w grupie znajomych na plaży nudystów. Większość parami, bo to już ten wiek. No i nagle komuś staje. Powiedzmy koledze mojego męża staje przy nas, przy wszystkich. No co wtedy towarzystwo powinno zrobić? 

Niebywałe kłopotliwa sytuacja 

To racja dla faceta że mu stanął przy kolegach dla kobiet też bo niewiadomo czy patrzec

15 godzin temu, Nowy2022 napisał:

To racja dla faceta że mu stanął przy kolegach dla kobiet też bo niewiadomo czy patrzec

Wiadomo, że patrzeć 🙂

12 minut temu, Robiejaklubie napisał:

Wiadomo, że patrzeć 🙂

Ciekawe co by twój facet powiedział jak być na inna fujare patrzyla😁😁😁😁

26 minut temu, Nowy2022 napisał:

Ciekawe co by twój facet powiedział jak być na inna fujare patrzyla😁😁😁😁

Trochę zazdrości nie zaszkodzi.😄 On też ma oczy niech robi z nich użytek.

• Like 1

2 minuty temu, Robiejaklubie napisał:

I napewno robi 😁😁😁 ja też lubię popatrzeć na podkreślony tyłek czy piersi😋😋😋😁😁

2 minuty temu, Robiejaklubie napisał:

I napewno robi 😁😁😁 ja też lubię popatrzeć na podkreślony tyłek czy piersi😋😋😋😁😁

• Haha 1

Dnia 3.06.2022 o 19:05, Nowy2022 napisał:

Jeżeli już stanie, to co w tej sytuacji? 
W zeszłym roku byłam z moim facetem na nagiej plaży. Problem w tym u niego, jeżeli spodenki w dół to jego interes w górę. 

Dnia 18.06.2022 o 18:34, Aga98 napisał:

W zeszłym roku byłam z moim facetem na nagiej plaży. Problem w tym u niego, jeżeli spodenki w dół to jego interes w górę. 

To chyba nie nażekasz na niego

Zaglądanie za parawan nie jest zbyt grzeczne

• Like 1

Dnia 18.06.2022 o 18:34, Aga98 napisał:

Przy obcych to bez lipy może stać ale przy znajomych trochę jest głupio chyba że widzą same znajome dziewczyny to też bez lipy😄😄😄

Jeżeli facetowi staje w takim miejscu jak plaża nudystów ,saunarium to znaczy że nie dojrzał do takich miejsc jeszcze.

A jeśli nawet tak się zdarzy to są różne sposoby na ukrycie tego przed innymi.

2 godziny temu, Saunowicz napisał:

Jeżeli facetowi staje w takim miejscu jak plaża nudystów ,saunarium to znaczy że nie dojrzał do takich miejsc jeszcze.

No coś w tym jest. Najpierw mnie tam wyciągnął, a później siedział sam w gaciach. 

4 minuty temu, Aga98 napisał:

No coś w tym jest. Najpierw mnie tam wyciągnął, a później siedział sam w gaciach. 

A Ty nago?

3 minuty temu, NakedBoy napisał:

A Ty nago?

Na początku nie chciałam tam iść. Ale po jakimś czasie spodobało mi się. Nie widziałam powodu jeżeli on założył kąpielówki to bym ja też coś zakładała. 

Przed chwilą, Aga98 napisał:

Na początku nie chciałam tam iść. Ale po jakimś czasie spodobało mi się. Nie widziałam powodu jeżeli on założył kąpielówki to bym ja też coś zakładała. 

Spoko, moja też nie chce iść 

A co Cię przekonało?

23 minuty temu, Aga98 napisał:

a później siedział sam w gaciach. 

W dobrych saunariach nie ma tolerancji dla strojów kąpielowych-tylko ręcznik lub bawełniane okrycie.

Bez sensu gdybym miał w gaciach siedzieć w saunie i po każdej sesji saunowej zdejmować te gacie żeby zmyć pot z ciała.

4 minuty temu, Saunowicz napisał:

W dobrych saunariach nie ma tolerancji dla strojów kąpielowych-tylko ręcznik lub bawełniane okrycie.

Bez sensu gdybym miał w gaciach siedzieć w saunie i po każdej sesji saunowej zdejmować te gacie żeby zmyć pot z ciała.

Ale tu o plaży mowa a nie o saunie

Napisano (edytowany)

No tak choć aga98 pisała, że jej facetowi stanął na plaży nudystów jak ściągnął gacie , a potem że był w gaciach.

Zapewne dziwacznie to wyglądało na tej plaży🙄

Edytowano przez Saunowicz

11 minut temu, Saunowicz napisał:

No tak choć aga98 pisała, że jej facetowi stanął na plaży nudystów jak ściągnął gacie , a potem że był w gaciach.

Zapewne dziwacznie to wyglądało na tej plaży🙄

Zdarzało się,  że były osoby w strojach na plaży naturystycznej ale to głównie kobiety albo nastolatkowie, którzy byli z rodzicami...

8 minut temu, NakedBoy napisał:

Zdarzało się,  że były osoby w strojach na plaży naturystycznej ale to głównie kobiety albo nastolatkowie, którzy byli z rodzicami...

No ok,rozumiem to.Niektorzy co są pierwszy raz muszą się oswoić ale gość ściągnął gacie,mały mu stanął i potem już w gaciach siedział dalej więc to zachowanie jest po prostu dziwaczne.

Przed chwilą, Saunowicz napisał:

No ok,rozumiem to.Niektorzy co są pierwszy raz muszą się oswoić ale gość ściągnął gacie,mały mu stanął i potem już w gaciach siedział dalej więc to zachowanie jest po prostu dziwaczne.

Prawda. A wystarczyło wskoczyć do zimnej wody, zakryć się lub poleżeć na brzuchu i poczekać aż emocje opadną. 

• Like 1

Przed chwilą, NakedBoy napisał:

Prawda. A wystarczyło wskoczyć do zimnej wody, zakryć się lub poleżeć na brzuchu i poczekać aż emocje opadną. 

Dokładnie

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się