Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość ona23

nagi facet za parawanem na plaży

Polecane posty

Laski toples to powinno byc normalne.. Ludzie byli by zdrowsi a nie ra ciagla obluda.... Kazdy lubi popatrzek kazdemu sex w glowie ale piekne cialo to bee na plazy.... 

Wiecie od czego się zaczyna ta dyskusja o nagości , no właśnie przez pokolenia byliśmy karmieni religią i wypowiedziami księży. druga sprawa brak edukacji w szkołach o życiu intymnym i nauczaniu anatomii człowieka ( wszystko w odpowiednim wieku nauczanie). Młode dziewczyny 12, 14 lat zachodzą w ciąże . Mam nie w Polsce Bratanicę ma troje dzieci 2 córki i syna , od maleńkości byli przyzwyczajani w domu a potem w szkole do nagości i nauczaniu seksualnym . Gdy odwiedzają nasz kraj są prawie dorośli bratanica ich przestrzega by jadąc nad Bałtyk nie  nie próbowali kąpać się nago się , mogą dostać mandat a ludzie mogą im zrobić krzywdę . Nie mogą tego zrozumieć . Są Polakami lecz wychowani nie w Polsce.Nie emanują nagością wszędzie lecz tam gdzie to uchodzi nikt nie robi problemu . U nas nawet karmiąca matka dziecko piersią jest posądzana o seksizm , gdy karmi nie w domu , to jest chory kraj i ludzie . Ksiądz deprawuje dzieci gwałci molestuje , Polacy siedzą jak pod miotła i boję się księdza oskarżać . Wolę oglądać nagie ciała na plaży i mieć świadomość że to zdrowy objaw. kogo nie interesuje niech nie patrzy.

Dnia 21.06.2022 o 09:36, Saunowicz napisał:

Jeszcze nie spotkałem takiego zjawiska żeby na plaży N gość siedział w gaciach a jego kobieta nago i żeby on pilnował jej bo ktoś może ją poderwać...no nie mogę się powstrzymać że 🤣🤣

Na tegorocznym urlopie przekonałam go do rozebrania się, bardzo mu się spodobało. Chociaż byliśmy na nagiej plaży, która była bardzo słabo oznakowana, w sumie wcale nieoznaczona.... Było dużo tekstylnych, gapiów, nawet wycieczek brzegiem plaży grupy może ze 30 dzieci w wieku szkolnym wraz z opiekunkami🤨 

• Like 1

25 minut temu, Blondynka38 napisał:

Na tegorocznym urlopie przekonałam go do rozebrania się, bardzo mu się spodobało. Chociaż byliśmy na nagiej plaży, która była bardzo słabo oznakowana, w sumie wcale nieoznaczona.... Było dużo tekstylnych, gapiów, nawet wycieczek brzegiem plaży grupy może ze 30 dzieci w wieku szkolnym wraz z opiekunkami🤨 

No i super

• Like 1

6 godzin temu, NakedBoy napisał:

No i super

Ja jestem zadowolona, że w końcu się przekonał. Już wyszukuje kolejne nagie plaże na które chce pójść. Mówi że nie wiedział, że to nagie plażowanie może być takie fajne🤪

7 godzin temu, Blondynka38 napisał:

Ja jestem zadowolona, że w końcu się przekonał. Już wyszukuje kolejne nagie plaże na które chce pójść. Mówi że nie wiedział, że to nagie plażowanie może być takie fajne🤪

To prawda,przyjemne uczucie jak słońce ogrzewa całe ciałko,albo wiaterek je muska. Do tego nie ma żadnych białych plam,pasów na ciele😊

7 godzin temu, Blondynka38 napisał:

No i mega fajnie ja sam chce sie przekonac i namowic swojs 2 polowke.... 

Dnia 18.06.2022 o 18:34, Aga98 napisał:

Jeżeli już stanie, to co w tej sytuacji? 
W zeszłym roku byłam z moim facetem na nagiej plaży. Problem w tym u niego, jeżeli spodenki w dół to jego interes w górę. 

Jak to co 

Dnia 18.06.2022 o 18:34, Aga98 napisał:

Jeżeli już stanie, to co w tej sytuacji? 
W zeszłym roku byłam z moim facetem na nagiej plaży. Problem w tym u niego, jeżeli spodenki w dół to jego interes w górę. 

Napisano (edytowany)

My dziś z żonką na plaży w Białogórze opalaliśmy się nago za parawanem przy wydmach (na tekstylnej plaży) a jakaś Pani rozłożyła się nad nami na wydmie i opalała się bez stanika...

Edytowano przez NakedBoy

Dnia 19.07.2022 o 17:31, Grzegorz9002 napisał:

Jak to co 

W paszczu

Napisano (edytowany)

Byłem sobie po raz pierwszy na plaży dla golasków, ciekawe doświadczenie, wolność. Nie widzę już opcji żeby pływać, albo opalać się w kąpielówkach, nawet samo odczucie wody zuprełnie inne

Edytowano przez Luka95
  • Like 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się