Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Karolcia_D

Jak wysłać szkło?

Polecane posty

Mam pytanie jak to jest w przypadku wysyłania w paczce szkła. Szukam dokładnych informacji jak taka przesyłka powinna być zapakowana. Przeszukałam różne fora i inne strony, co chyba jednak było błędem, bo w każdym z tych miejsc znalazłam zupełnie inną informację. Tak więc kieruję tutaj pytanie czy ktoś jakieś sprawdzone info jak to należy poprawnie zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba najlepiej te szklanki, czy co tam wysyłasz owinąć w gazety i włożyć tak do pudełka. Pewnie dodatkowo też trzeba cały karton wewnątrz wyłożyć gazetami, aby w razie czego zabezpieczyć te szklane rzeczy przed wstrząsami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia_D
Super, dzięki bardzo Kinga, jak info z blogu kurierskiego to raczej jest to wiarygodne źródło :) A korzystałaś z tego wysyłajtaniej? Widzę, że ceny znacznie korzystniejsze niż u kuriera, z którego korzystałam do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga34
Tak, tak, korzystałam. Faktycznie oferta cenowa jest naprawdę korzysta, szczególnie wysyłek krajowych k-ex. W sumie to korzystam z ich usług już trochę czasu, jak na razie jestem zadowolona. Wszystko zawsze sprawnie przebiega, bardzo cenię sobie punktualność i w tym temacie nie mam niczego do zarzucenia kurierowi. Zawsze jest po odbiór przesyłki o umówionej porze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jej reklama... uwazaj... lepiej bez posrednikow slac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>>lepiej bez posrednikow slac.. bzdury piszesz. z tego typu firmami zawsze lepiej się opłaca wysyłać. weź sobie porównaj stawki UPS na ich oficjalnej stronie i na portalu wysyłajtaniej.pl to zobaczysz jaka różnica. poza ceną nie zaobserwowałem żadnych różnic, a wysyłam w miesiącu po 20-30 paczek wielkogabarytowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna00000
Możesz spróbować przesyłki z pomocą innych, przez portale społecznościowe, tzn. ktoś i tak jedzie w jakieś miejsce i przy okazji zabierze paczkę ze sobą, wtedy włożenie czegoś szklanego to nie problem. Moja koleżanka przewiozła tak lampe, a osobę poznała na portalu społecznościowym właśnie do przewożenia paczek, giveyourbox :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinoska1
Wszystko zależy co wysyłamy. W wielu przypadkach tego typu https://opakowania24.eu/tuby.html tuby kartonowe zdadzą egzamin. Warto sobie tam popatrzeć jakie mają rozmiary i jak to wygląda. Na pewno jest to dobre zabezpieczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm przy szkle to już konieczna jest jakaś dobra pianka i wypełniacz. Ja kiedyś wysyłałam lustro, owinęłam je w piankę od folimpexu i wystarczyło 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indiana
Dnia 27.09.2019 o 10:25, dada16 napisał:

Hmmm przy szkle to już konieczna jest jakaś dobra pianka i wypełniacz. Ja kiedyś wysyłałam lustro, owinęłam je w piankę od folimpexu i wystarczyło 

To fakt, tez wysyłałam ostatnio dużo szklanych artykułów i przydały się zabezpieczenia z Folimpexu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej owinac w folie babelkowa a potem w karton, na poczcie mozna kupic specjalne nalejki informujące dostwce ze w srodku jest szklo i wykupic ubezpieczenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×