Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gburus

Dlaczego faceci to takie gbury w większości

Polecane posty

Gość gburus

Ani dzień dobry nie powie, dziękuję, do widzenia nie uśmiechnie się tylko taki cham i prostak. Traktuje kobietę przedmiotowo i popisuje się przed kolegami dlaczego tak jest ja się pytam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to wam się podoba, im większy prostak i gbur, tym większe ma powodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiemy dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ proszę nie generalizować. Ja osobiście zawsze używam zwrotów grzecznościowych i traktuję wszystkich z szacunkiem, bo tak zostałem wychowany. A że niektórzy są jacy są no cóż... Dodam jeszcze, że kobiety również często tak się zachowują. Chamstwo nie zna płci i zarówno u mężczyzn jak i u kobiet znajdą się jednostki niewychowane i chamskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gburus
Ja nie lubię takich chamów zawsze gdy widzę takiego kozaka co cwaniaczy nóż mi się w kieszeni otwiera.Lubię szarmanckich facetów. Czyli mam rozumieć ze dla was gburów im bardziej jestescie chamscy do dziewczyny to oznacza ze chcecie jej zaimponowac bo wam sie podoba tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odpowiadam Autorce bo tacy mają powodzenie u kobiet. Jestem dobrze wychowany, szanuje kobiety i jakoś nie widzę powodzenia ze strony kobiet. Dajecie znak mężczyznom, że gbury wam się podobają i potem nikt nie wmówi chłopcom, że bycie dobrym chłopcem jest fajne dla kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie było faceta który by nie odpowiedział na mój uśmiech uśmiechem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gburus
dawaj fotke ocenimy czy przypadkiem z litości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gburus
Czy przypadkiem z litości tego nie robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to faceci, czego więc od nich wymagasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gbury i chamy mają powodzenie a faceci chcą mieć powodzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szarmanccy, kulturalni i grzeczni chłopcy są dobrzy na kolegów, przyjaciół w ostateczności mężów, a na swoich chłopaków i tak bierzecie cwaniaczków, gburów, prostaków i chamów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heniuś
"Traktuje kobietę przedmiotowo" - a jak ją ma traktować? Raz, że baby często i gęsto marzą o roli przedmiotu, który się kupuje za hajs i zabiegaczogodziny a dwa - większość reprezentuje sobą zbyt niski poziom intelektualny, materialny, sportowy i etyczny by je traktować inaczej. Facet latami musi pracować na szacunek i pozycję, na to by jego zdanie coś znaczyło a jego postać wzbudzała uznanie. A baba? Chleje, pali, klnie jak szewc, mężczyzn ma za nic a chce być nie wiadomo jak szanowana tylko dlatego, że jej bozia dała dodatkowa otwór, haha :) Chcesz być szanowana i traktowana inaczej? To sobie to wywalcz - proste. Tylko po co coś zrobić ze swoim życiem, po co podnieść swoją wartość jak i tak wszystkiemu winni faceci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×