Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość emiemi97

Chłopak przestał okazywać uczucia

Polecane posty

Gość emiemi97

Cześć. Mam 18 lat. Ze swoim chłopakiem jestem ponad 1,5 roku i zauważyłam, że od jakiegoś czasu zrobił się mało uczuciowy. Dodam, że zawsze uwielbiał sie przytulac itd. Nie pokazuje w ogóle że mu na mnie zależy. Codziennie pisał/mówił że mnie kocha.. A od jakiegos czasu nie robi tego wcale, zero jakiegokolwiek zainteresowania z jego strony. Na pozegnanie czy powitanie również jest jakis oschły, a o komplementach już nie wspomne. Nie widujemy sie czesto bo mieszka 20km ode mnie. Mimo to nigdy nie zadzwoni, piszemy tylko sms. Kiedyś potrafił napisać coś miłego na dobranoc, a teraz to już tylko zwykłe pożegnanie. Czuje się jakbym rozmawiała z kolegą a nie chłopakiem. Wątpię by miał kogoś na boku. Nie wiem, czy już mu się znudziłam czy po prostu już się do mnie przyzwyczaił, ale kiedy raz go zapytałam powiedział że sie nie znudziłam. Czasem potrafię się przy nim rozpłakać, ale to go zbytnio nie rusza a nawet myśli że przesadzam. Nie wiem co mam robić, myśleć. Czekam na was punkt widzenia na ten temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się, że albo ma jakiś problem w domu, albo po prostu zaczął poważnie zastanawiać się nad waszym związkiem. Nie koniecznie może kogoś mieć, ale po prostu może uznał, że jednak musi przemyśleć to czy uczucie jakim Cię darzy jest prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spowszednialo mu juz to wszystko. ochy i achy sa na poczatku, potem czas na szara rzeczywistosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niestety...z tego co doswiadczylam to faceci zazwyczaj dają w ten sposób do zrozumienia ze zbliża się koniec i doprowadzają cie do takiego stanu psychicznego po to żebyś to ty zerwała...AAAle mogę się mylić i ten przypadek może być inny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×