Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Z jakim wyprzedzeniem rezerwować salę weselną?

Polecane posty

Gość gość

Jak w temacie. Ostatnio przeglądałam wolne terminy w salach weselnych zamieszczone na http://www.gdziewesele.pl/Weselne-terminy-Last-Minute/ Widzę, że więszość ciekawych lokali jest już zajęta do końca przyszlego roku (!) Z jakim wyprzedzeniem rezerwowałyście salę na wesele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rok i dwa miesiące. Ale wiem, że w rejonach, gdzie jest mało sal weselnych trzeba rezerwować przynajmniej 1,5 roku wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 mce, lokal w centrum dużego miasta. Sale weselne- fakt, mają obłożenie i na 2 lata naprzód często, ale warto poszukać restauracji, gospody itd która organizuje "imprezy okolicznościowe"- często jest tam klimatycznie, ciekawy wystrój, folkowo czy elegancko, do wyboru do koloru, dobra kuchnia, a zorganizowanie miejsca do tańca i zespołu też nie jest problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam wesele w tym miejscu -http://www.bluediamond-hotel.pl/ i rezerwowałam rok wcześniej. Nie wiem, jak jest teraz, ale jak tylko zaczynasz planować wesele od razu uderzaj tam i zamawiaj termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale czy przy rezerwacji z tak ogromnym jednak wyprzedzeniem ma się jakąś gwarancję od sali, że w międzyczasie nie zrobią remontu/przearanżowania całej sali? Chodzi mi o to żeby nie okazało się, że rezerwowalam salę z białymi ścianami, a tu po roku fioletowe ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie też co ciekawi, więc podnoszę temat ;) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że co najmniej z pół rocznym wyprzedzeniem, ale im wcześniej, tym lepiej. Ja rezerwowałam salę w http://hotellenart.pl/ z rocznym wyprzedzeniem i było ok. :) A samo wesele jak w bajce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na Slasku jest duzo fajnych sal,ale tam trzeba rezerwowac przynajmniej 2 lata wczesniej,jezeli wesele ma byc w sezonie letnim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy gdzie. Myślę, że rok powinien wystarczyć. Ja rezerwowałam swoją salę weselną w http://www.palaczakow.pl/ z rocznym wyprzedzeniem i wszystko było ok. A samo wesele naprawdę wspaniałe. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MET BUD Konstrukcje Stalowe
Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą. MET-BUD Konstrukcje Stalowe jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą z siedzibą w Siedlcach. Dysponujemy własną halą produkcyjną wyposażoną w najwyższej klasy maszyny i sprzęt do obróbki metali. Nasz zespół to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy elastycznie podchodzą do każdego Klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać każdym wymaganiom w zakresie wykonania hal namiotowych, konstrukcji stalowych i magazynów. Stale wprowadzamy nowe technologie i nowinki rynkowe, co przekłada się na wysoką jakość naszych produktów i usług. Zakres naszej działalności obejmuje: konstrukcje halowe, sprzedaż hal namiotowych, wynajem hal namiotowych, wynajem podnośników koszowych. Obsługujemy Klientów z całej Polski oraz Unii Europejskiej. Idealne do wynajęcia na piękny ślub w plenerze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Jeśli któraś z was rozgląda się za oprawą muzyczną w postaci Dj-a/Konferansjera to chętnie polecam mojego narzeczonego! Działa on w branży weselnej już ponad 10 lat i zajmuje się KOMPLEKSOWĄ obsługą m.in. wesel zwłaszcza na terenie woj. śląskiego i małopolskiego oraz województw sąsiednich. Sporo imprez gra również w stolicy. W SKRÓCIE ZAKRES USŁUGI OBEJMUJE: *Odtwarzanie muzyki - (od lat: 60/70/80/90 po szeroko pojętą muzykę współczesną polską i zagraniczną (różne gatunki muzyczne) - repertuar możliwy do ustalenia - w zależności od osobistych preferencji i oczekiwań gości. *Prowadzenie uroczystości na sali - ( powitanie państwa młodych oraz gości, tort, oczepiny, podziękowania dla rodziców, pierwszy taniec itp.) - do ustalenia. *Integracja i zabawianie gości po przez zabawy/konkursy dostosowane do indywidualnych preferencji i oczekiwań gości. DJ ZAPEWNIA: Własny sprzęt i oświetlenie części tanecznej, wytwornice dymu, nagłośnienie, własny transport. Narzeczony posiada wykształcenie muzyczne i jego specjalność to TRĘBACZ! Dlatego (przy wyborze dj-a) dodatkowo na wasze życzenie jest możliwość upiększenia ceremonii zaślubin w kościele lub w urzędzie GRĄ NA TRĄBCE - GRATIS! MATERIAŁ VIDEO: www.youtube.com/watch?v=dDhurR4L-98&feature=youtu.be Z wykształcenia również jestem muzykiem i zapewniam, że oferta jest prowadzona PROFESJONALNIE I NA POZIOMIE. SERDECZNIE POLECAM! DANE DO KONTAKTU: 508 501 542 Osoby zainteresowane ofertą oraz pytania w sprawie kosztów proszę o wiadomości na maila: dawid.slaga@wp.pl Chętnie wszystko przedstawię PS. Na życzenie również organizujemy dowolny instrument do kościoła/urzędu, orkiestrę, big band, fotografa, kamerzystę, samochody do ślubu, busa do rozwożenia gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×