Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wracając do domu patrząc na pobliskie chodniki

Polecane posty

Gość gość

wszędzie widzę masę pięknych kobiet i dziewczyn, często idą w parach, co ze mną poszło nie tak że ja nigdy pięknej kobiety nie miałem. Wszyscy znajomi dawno po ślubach, mają dzieci, rodziny a ja stary facet olewany nawet przez przeciętne czy wręcz brzydkie kobiety... i mam tak od zawsze. Jak miałem 20 lat to żadna nie chciała się ze mną umówić a moje próby podrywania na np. dyskotece kończyły się żałośnie... Nawet jak jakaś da mi szansę to znajomość albo się rozpada w kilka miesięcy albo trafiam na osoby które w zasadzie związku nie chcą (słynne możemy być tylko przyjaciółmi...) a takie rzeczy jak seks rzadko która kobieta mi na to pozwoliła generalne mam mniejsze doświadczenie niż nie jeden 18 latek mając grubo ponad 30... Samotność towarzyszy mi prawie przez całe życie i niestety marne szanse żeby się to zmieniło ani razu nie spotkałem kobiety która by mnie naprawdę chciała bez zastanowienia. Ehhh życie jest mega niesprawiedliwe i do d**y :( nawet nie chce mi się już do pracy chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak do kobiety musisz ostro. Inaczej nie masz szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdyby mnie ktoś potraktował "ostro", to już by nie żył. zważ, że nie wszystkie kobiety to bezwolne kukły na wyciągnięcie ręki faceta. nie wszystkie kobiety szukają chamów, facetów bez wyobraźni, malkontentów z nałogami (bo inaczej nie mogą żyć ;)), dewiantów, psychopatów, erotomanów..etc. do autora: nie przejmuj się swoją samotnością. to nie samotność cię ma ale brak zainteresowań i organizacji dnia. jeśli robisz coś, co lubisz, czas szybciej mija. ;) a teraz poważnie: zapisz się gdzieś po pracy na jakieś zespołowe zajęcia. niech będzie to np. coś dotyczące sportu, wycieczek rowerowych, zwiedzaniu. chodzi o to, żebyś zaczął naprawdę się czymś interesować, żebyś spotkał ludzi, którzy będą z tobą na temat tych zainteresowań rozmawiać, że będziecie się spotykać na początku w większej grupie, a później możesz spotykać się w gronie osób, które polubisz, a one ciebie. możliwe, że gdzieś na takich grupowych zajęciach spotkasz wreszcie kobietę, która nie tylko zainteresuje się tobą i tym co robisz, ale będzie chciała z tobą być, będzie chciała być z tobą bo coś ja w tobie urzeknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak rozpoznajesz tych 'zlych' facetow? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×