Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutnaprzygnebiona

pomocy złamane serce

Polecane posty

Gość smutnaprzygnebiona

2 lata temu poznalam czarnego chlopaka wydawal sie bardzo w porzadku, mial dziewczyne lecz spotykalismy sie na seks bez zobowiazan, w pewnym momencie zaczelo mi na nim zalezec. jednak zadne z nas dlugo nie podejmowalo tematu bycia razem. W koncu zerwal z dziewczyna i po miesiacu od zerwania wyznal mi milosc i powiedzial ze chce ze mna byc. Jednak wtedy z racji tego co robilismy spotykajac sie na seks nie wierzylam ze bedzie mi wierny w koncu zdradzal swoja dziewczyne ze mna. Kiedy go odrzucilam pojawil sie szybko z nowa dziewczyna. Po kilku rozmowach nadal spotykalismy sie na seks. Zaczal mi powtarzac ze jeszcze mozemy byc razem i ze nie wszystko stracone. Przyznal mi sie ze poawil sie z nowa dziewczyna bo chcial wzbudzic we mnie zlosc. Jednak po dlugim spotykaniu sie na seks i powtarzaniu tych pustych slow o zwiazku zaczynam sie zastanawiac czy to ma sens.. Kiedy chcialam zakonczyc te znajomosc poprosil mnie zebym dala mu 2 tygodnie na zakonczenie jego zwiazku i ze bedzimy razem. Niestety czekalam 2 miesiace i nadal sa razem. Mi nadal mydli oczy ale najgorsze jest to ze nadal mi zalezy.. pomozcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnaiprzygnebiona
naprawde nikt nie potrafi mi pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czarny chłopak..dużego ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mozna spotykac sie z kims na seks jesli ta druga osoba ma kogos ? Chcialabys zeby ktos kogo bedziesz kochala tak robil ? I jeszcze tytul 'zlamane serce' ~ Ty w ogole je masz ? nie wspominajac juz ze on zachowuje sie jak złamany ch*j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie obydwoje jesteście siebie warci, jakiś pataologiczny układ, byłaś z chłopakiem który zdradza i oczekujesz , że będzie Ci wierny, to jakaś szuja, tak samo jak i Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie wszyscy jestescie tutaj siebie warci, nie umiecie uzywac jezyka polskiego tylko co drugie slowo to ja pier***e, k***a mac i srac ale co sie dziwic kiedy co 3 polak ma problem zeby skonczyc podstawowke. poza tym tutaj jest forum zeby doradzic a nie oceniac a pewnie sami nie jestescie swieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morelaaaaaaa
Cebulandia. Same świętoszki się tu znalazły. Nie jeden Polak potrafi się k***ić i zdradzać. Nie zmienia to jednak faktu, że znalazlaś sobie słaby obiekt westchnień. Dalas mu 2 tygodnie. Ba, 2 miesiące! i co? nic. nic się nie zmieniło. pora to zakończyć i iść do przodu. głowa do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam zły humor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet zdradza swoją dziewczynę mając ją totalnie gdzieś. Z tobą postępuje dokładnie tak samo i ty się zastanawiasz co robić? To proste. Uciekać jak najdalej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoje dylematy moze wyjasnic tarocistka. Napisz do mojej. Jestem z niej bardzo zadowolona, wrozy emailowo. ;tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wy możecie stukać się z bambusami? Zero szacunku do własnej rasy, zero godności, część polek pewnie cieszy się na wieść że bambusy uciekają z Afryki, bo będą miały z kim kopulować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pewnie ze Polki na to czekają bo z takimi cebulakami po co maja sypiac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×