Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mieliscie negatywne wyniki testu mimo ciazy?

Polecane posty

Gość gość

Planujemy maleństwo. Dzis 10 dzien spoznia mi sie juz okres. Test robiony z pierwszego porannego moczu negatywny, nawet zadnego cienia drugiej kreski. A jak to bylo u Was? Wychodzily negatywne testy mimo ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po tylu dniach test powinien byc wiarygodny. Moze masz jakies zaburzenia.U mnie byl negatywny do dwoch dni po terminie okresu w pierwszej ciazy, w drugiej juz jeden dzien po byl pozytywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze może zdarzyć się wadliwy test. Zrób test innej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dniu spodziewanej @ bolało mnie podbrzusze wiec bylam pewna ze niedługo na godzinach baaa na minutach się zjawi. Wtedy zaszaleliśmy z mężem ;) po dwóch dniach @ dalej nie było... Po 6 dniach test oczywiscie jedna kreska... Po 9 dniach znów jedna kreska... Po 14 kolejny test i cień cienia... Potem zrobiłam chyba jeszcze z 3 i kreska byla coraz ciemniejsza :) okazało sie że ten ból nie byl na @ a miałam wtedy owu u zaszłam w ciąże :) planowaliśmy dziecko ale za pare lat tymczasem syn ma juz prawie 2 latka i juz nigdy nie dam się namówić na seks bez zabezpieczenia ;) nawet w dniu spodziewanej @ bo wystarczy raz i bach -dziecko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle ze 10 dni po spodziewanej @ to juz sporo i raczej test powinien wyjsc ale dla pewnosci wykonaj za kilka dni jeszcze jeden. Ja zrobilam dzis, w 29 dc i wyszedl negatywny. Cykle mam zwykle okolo 30-dniowe ale ostatni wydluzyl sie do 35. Mam ciagle przeczucie ze jednak jestem w ciazy a ten dzisiejszy test zrobilam za szybko. Nie wiem, jakies przeczucie mam i juz. Ale okaze sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w pierwszą zaszlam w dniu spodziewanej miesiączki- także testy długo były negatywne. W drugiej w dniu spodziewanej była lekka kreska, dzień po wcale, dwa dni po dwie. Tyle, że ja dokładnie wiem kiedy zaszlam - 17.05 a pierwszy test robiłam 26.05. Owulacja się przesunela i tylko jeden seks był. Także jeśli masz regularne cykle wątpię by była to ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie wiem. U mnie test pozytywny był 4 dni przed terminem okresu. Na dodatek wieczorem. Nie sądzę żebyś mogła być w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam negatywny wynik dwóch testów, wykonanych dzień po dniu, chociaż wtedy byłam już w ciąży. Objawy jak przed miesiączką, więc byłam pewna że dostanę, a tu jednak się udało:) Testy były robione w 3. i 4. dniu po spodziewanej @. Dla pewności zrobiłam test beta hcg z krwi i on już był bezbłędny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie tez wyszedl pozno test. 2 tyg po terminie spodziewanej miesiaczki. Wstalam i wiedzialam,ze jestem w ciazy,ale testy dlugo byly bledne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×