Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćweslny

Fotograf

Polecane posty

Gość gość
http://smokstudio.pl/ - Pan Bartek też wart sprawdzenia ;) Jeżeli szukacie naturalności, klimatu - opcja jak najbardziej dla Was. Ceny bardzo uczciwe, ale bez oszukiwania - nie jest to najtańsza opcja. Chociaż wystarczy rzucić okiem na portfolio, aby było widać, że raczej warto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukaszswitek
Zapraszam na pcozątek do zdjęć na www.facebook.com/www.switek.eu oraz www.switek.eu dopiero jak zdjęcia się spodobają i cena (reportaż od 1599zł) zaprasza do kontaktu po szczegółową ofertę. Zapraszam również do poradnika: http://www.switek.eu/poradnikpm/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie smok studio naprawdę warty sprawdzenia. Sprawdzam sobie czesto fotografów i nie jest dobrze, tutaj natomiast mile zaskoczenie - zdjęcia są naprawdę dobre! Emocje, kliamt, uśmiechy, super. Do tego bardzo naturalne kolory - mi sie to strasznie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" jak nie najlepszego fotografa slubnego z Warszawy" x Hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetne zdjęcia robią też dziewczyny z fotografki.com.pl - koniecznie sobie zobacz na ich stronę i portfolio. Nas oczarowały, dlatego wybraliśmy z mężem właśnie je na naszą sesję małżeńską. Zdjęcia są niezwykle klimatyczne i dopracowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esmeralda7
ja jestem zakochana w nazych zdjęciach a robił je www.superfoto.eu. Chwile są uchwycone w niezwykły sposób, bardzo chętnie do nich wracamy zarówno my jak i nabliższa rodzina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Absolutnie odradzam korzystanie z usług fotografa ślubnego piomaz. Miesiąc czekaliśmy na przesłanie umowy, zgłosiliśmy prośbę o poprawkę – na którą p Piotr się zgodził przez telefon. Po tygodniu spotykamy się żeby podpisać umowę myśląc, że wszystko jest ustalone i gotowe. Większego chamstwa niż p Mazur nie widziałam. Rozmowę zaczął od tego, że mają inne zapytania na ten termin (mimo „zaklepania” go półtora miesiąca wcześniej i zgodzenia się na drobną poprawkę w umowie). P Piotr całą rozmowę prowadził chamsko i zachowywał się bardzo dziwnie – na pytanie czy jest pod wpływem narkotyków nie odpowiedział. Twierdził, że nie pamięta co mówił tydzień wcześniej ani w rozmowie tel. tego samego dnia 5 godzin przed spotkaniem. Żonie powiedział zupełnie co innego, niż to o mówiliśmy, kłócili się przy nas – klientach. Chora sytuacja, jakaś patologia. Absolutne zero profesjonalizmu, bardzo się cieszę, że pojechaliśmy ich zobaczyć na żywo – ten człowiek był naćpany/chory i nie wyobrażam sobie, co by było jakby taki przyjechał fotografować nasze wesele. NIE PODPISUJCIE Z NIM UMOWY LISTOWNIE, zobaczcie jaki to psychopata na własne oczy jeśli nie chcecie mieć takiej niespodzianki w dzień swojego wesela. http://www.piomaz.pl/ Piotr Mazurczak fotografia ślubna –NIE WYNAJMUJCIE ICH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli o fotografa na ślub, to bardzo polecam wam http://fotografkarol.pl/. Świetny profesjonalista, robi piękne zdjęcia. A teraz wiecie jak to bywa, ciężko czasem znaleźć faktycznie sprawdzonego fotografa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam sprawdzonego juz u kilku znajomych fotografa (po reportażach widać duże doświadczenie, a od siebie mogę zarekomendować ją jako profesjonalną, kulturalną dziewczynę z mega dużą wiedzą w temacie) www.bohoto.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gaby5
najlepszy na świecie superfoto.eu :) dzieki nim mamy przepiękną pamiątkę na całe życie. wszystkim znajomym polecam jak tylko ktos szuka fotografa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto też tutaj wspomnieć o paniach z fotografki.com.pl ponieważ wykonały kawał świetnej roboty na naszym weselu. Podczas sesji plenerowej układały mi suknię i welon, żeby ładnie wyglądało na zdjęciu, pomagały nam się ustawić. Mamy cudne zdjęcia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cienkawy to jest twoj post.. ale nie będę się wdawać w niepotrzebną dyskusję. skoro ktoś spytał, to próbowałam pomóc. sama planuję wybrać właśnie tego fotografa na swoją sesję, tylko zastanawiam się jeszcze nad miejscem pleneru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdzam sobie czesto fotografów i nie jest dobrze, tutaj natomiast mile zaskoczenie - zdjęcia są naprawdę dobre! Emocje, kliamt, uśmiechy, super. Do tego bardzo naturalne kolory - mi sie to strasznie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli jeszcze raz miałabym wybierać fotografa na nasz ślub to bym go wzięła. Tylko jedno: musicie się konkretnie dogadać co zawiera cena jego usługi, bo my np byliśmy zdziwieni ze dostaliśmy tylko jeden album, a wydawało się nam że mówił o trzech. Wszystko trzeba spisać w umowie, bo potem mogą być nie miłe rozczarowania. Mimo tego małego incydentu, polecam bo zdjęcia wyszły pięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Foto Cicek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypraszam sobie, takie komentarze. Dziewczyna pyta o opinię i poradę, brałam ślub we wrześniu, więc stosunkowo nie dawno i byłam zadowolona ze swojego fotografa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znalezienie dobrego fotografa, który wykona dla nas idealne zdjęcia jest bardzo ważne. Takim fotografem na pewno jest http://www.annasuchocka.com/pl/ Wiem bo sama korzystałam z jej usług. Fotograf ten pracuje na terenie województw podlaskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wszystkim osobom, które rozglądają się za odpowiednim fotografem polecam skontaktować się z http://www.annasuchocka.com/pl/ Sama zgłosiłam się do tej osoby i mogę powiedzieć że wykonuje świetne zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia

Jak dobry fotograf to tylko studio Foto Finezja w Sosnowcu, który mieści się na 3-go Maja 32. W studiu fotograficznym możemy liczyć na super atmosferę jeżeli przychodzimy z maluszkami na sesję - czują się jak w domku.  Ja u nich zamawiałam sesję ślubną i sesję na chrzest. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna

Fotografia Jerzy Lech to najlepszy fotograf zdjęcia wykonane super najlepsza sesja plenerowa z której razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni jaki również nasi rodzice zawsze jak oglądają nasze zdjęcia są zachwyceni. Polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia

Fotografia Jerzy Lech potwierdzam to najlepszy fotograf 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniek

Dobry fotograf z koszalina to https://monochromatyczne.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×