Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kardulaki

Studia w wieku 30 lat..?

Polecane posty

Gość kardulaki

Na jakie studia warto pójść w wieku 30 lat...?Co o tym myślicie..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na takie jakie chcesz. sama musisz wybrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Edukacji seksualnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skończyłaś już jakieś? Czy życie się tak potoczyło, że dopiero teraz możesz sobie na nie pozwolić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety dopiero teraz tzn dokładnie za rok ponieważ teraz kończę liceum zaoczne za rok w maju matura i jeśli uda mi się to potem chciałabym pójść na studia zaoczne oczywiście. Mieszkam pod Warszawą i za bardzo nie orientuję się jakie są możliwości w tym temacie ile kosztują takie studia? Może ktoś mi coś doradzi ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam pojęcia :/co prawda cały czas pracuję ale to prace fizyczne,a chciałabym mieć w przyszłości lżejszą pracę bo już nie daję rady. Dlatego zastanawiam się co ja mogłabym robić biorąc pod uwagę ,że studia skończyłabym po 30-tce czy w takim wieku można zacząć od nowa..? Czy wogóle zatrudnią osobę w tym wieku bez doświadczenia w danym zawodzie..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchaj, kto nie próbuje ten przegrywa zawsze, kto próbuje może tylko zyskać.Wiele jest mitów wśród pracodawców, ale myślę że jak wybierzesz z głową konkretną ścieżkę to jak najbardziej może ci się udać.Tylko musisz wiedzieć do czego dążyć.Wybierając politologie w wyższej szkole gotowania na gazie NIC cie nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też jestem tego zdania dlatego pytam Was o poradę;). Nie chce kształcić się dalej tylko po to żeby mieć papierek bo to bez sensu szczególnie w tym wieku. To będzie moja ostatnia szansa dlatego chciałabym wybrać rozsądnie tylko jak to zrobić żeby wiedzieć do czego się dąży..?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz wiedzieć, CO chcesz robić, w jakim zawodzie pracować. Nikt Ci tutaj nie da 100% gwarancji, że po takim, a takim kierunku pracę dostaniesz. Kompletnie nic Cię nie interesuje? Kosmetologia, języki, rachunkowośc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem:/ .Jestem raczej nieśmiałą osobą ale podobno mam podejście do dzieci teraz też czasami opiekuję się dziećmi ale słyszałam,że dzieci jest coraz mniej i nie będzie pracy za kilka lat w tej branży .Jeżeli chodzi o zarobki to taka praca dobrze płatna nie jest ,a ja jestem sama więc muszę brać to pod uwagę nie wiem czy wogóle jest jakaś szansa na zmianę w moim życiu zawodowym:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×