Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marzena_horod74

Szkolenie rozwoju osobistego

Polecane posty

Cześć dziewczyny, czy myślałyście o warsztatach rozwoju osobistego, takich wyjazdowych jako formie zmiany życia? Moja koleżanka pojechała po rozstaniu z mężem na jeden z takich warsztatów do Michała Pasterskiego i była zachwycona. W malowniczym otoczeniu odłączyła się od problemów i pozwoliło jej to bardzo szybko otrząsnąć się po rozwodzie. Teraz radzi sobie lepiej niż kiedykolwiek, awansowała i jest w ogóle jakaś szczęśliwsza. Namawia mnie na wyjazd na warsztat tej samej firmy. Co myślicie o czymśtakim? Podobno są jeszcze miejsca na październik i się mocno zastanawiam... Koszt mały nie jest, ale to jest taki "full pakiet" - lifearchitect.pl/warsztaty/kobieca-strona-mocy-pazdziernik/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To kwestia nastawienia, bo jeżeli kto wierzy w takie rzeczy to zapewne poczuje się lepiej. Ale to takie placebo, które działa wtedy gdy wierzymy. Dla mnie to moda i sposób na naciąganie frajerów na grubą forsę. A te wszystkie ich sztuczki można znaleźć sobie w internecie i poćwiczyć w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ktoś wyżej napisał, naciąganie na kasę i wszystko w temacie. a za te pieniądze można kupić kilka fachowych książek i samemu się wyedukować i jeszcze zostanie na inne rozrywki jak już się tak bardzo rozwiniecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×