Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chyba nie potrzebuję kobiety w życiu. Nigdy jej nie miałem.

Polecane posty

Gość gość

Seksu nie uprawiałem, i już mnie do niego nie ciągnie. Powoli staje się wolny od tych uczuć, kobiety itp. Stałem się samowystarczalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella 86
Tak trzymaj :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy jej nie miałeś i powoli przyzwyczajaj się do myśli, że mieć nie będziesz nigdy. Kobieta to nie rzecz, z nią można tylko być i można z nią nie być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy jej nie miałeś i powoli przyzwyczajaj się do myśli, że mieć nie będziesz nigdy. Kobieta to nie rzecz, z nią można tylko być i można z nią nie być. xxx xxx xxx Co za filozofia. Normalnie z krzesła spadłem. Ja piszę, że tracę zainteresowanie kobietami, i seksem. Kobieta staje się dla mnie zbędna, to samo seks. a myśl że jej nigdy nie będę miał, to obraza mnie, bo ja jej nie chce mieć, i zaczyna mi być z tym dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego obraza? Również nie wszystkie kobiety potrzebują w życiu mężczyzny i wcale się z takiego powodu nie obrażają ani nie obnoszą na forach ze swoim wyborem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zabrzmiało tak, jak bym miał żałować, ze nie miałem kobiety i godził się z myślą, że jej mieć nie będę, gdy ja piszę, ze jej wcale nie potrzebuję i uwolniłem się od tych uczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze a ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze jestem w identycznej sytuacji i też mam 24 lata. Myślałem, że jestem jedyny :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.26 nie miało tak zabrzmieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×