Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ipocotowszystko

Da się ponownie zaufać?

Polecane posty

Gość Ipocotowszystko

Kilka dni temu weszłam na fb mojego chlopaka i zobaczyłam tam skandaliczne rzeczy.. wypisuje a wręcz flirtuje z innymi dziewczynami. To nie były wiadomości na tle "co słychać?" Tylko dwuznaczne, perfidne teksty o seksie a także teksty do starej znajomej w stylu "będę czekać na Ciebie całe życie hahah" oczywiście powiedziałam mu to! Zaprzecza ze to nic nie znaczy, że to było dla rozrywki i dla beki, z nudów. Akcja przeprosin trwa, płacze, błaganie o przebaczenie.. niestety kilka miesięcy temu także go przylapalam na podobnej sytuacji. Obiecuje mi, że to się więcej nie powtórzy i przyznaje się do błędu.. jednak ja mam mieszane uczucia i nie wiem czy potrafię zaufać. Chce zerwać mimo że jesteśmy ze sobą tak długo i ze wiele dla mnie znaczy, świat mi się zawali gdy nie będzie go już w moim życiu.. co robić? Czy jest szansa ze on mówi prawdę i ze faktycznie nigdy więcej tak nie zrobi? Z drugiej strony dwa razy mnie juz zawiódł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już raz go przyłapałaś na pisaniu do innych, teraz drug raz. On nie przestanie, przez jakiś czas nie będzie pisał, żeby ''odbudować'' zaufanie i po paru miesiącach, znów to zrobi. Ile będziesz ciagnąć zwiazek z kłamcą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ładuj się w to. Przecierpisz to, zajmie Ci to sporo czasu, ale wyjdziesz z tego. Jeśli flirtuje z innymi i robi to już drugi raz to ewidentnie Cię oszukuje. Jeśli kłamie, oszukuje to przy pierwszej okazji pozwoli sobie na więcej. Pomyśl jak zaboli zdrada. Nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×