Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

znowu mi się wykrzywiły zęby

Polecane posty

Gość gość

Około 8 lat temu zdjęłam aparat stały. Pomimo retencji żeby się fantazyjnie porozchodziły. Przeszkadza mi to, ale nie mam za bardzo kasy,żeby ponownie założyć aparat. Ktoś miał podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Retencja jest na cale zycie. Zaprzestalas jej? Jesli nie, to moze byc objaw paradontozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noszę retencję cały czas właśnie, ostatnio częściej chodzę na podkręcenie tych aparatów, ale już nie da się zębów wyprostować tak, jak były od razu po zdjęciu aparatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem o czym mowisz. To masz retencje czy nadal aparat ortodontyczny? Aparat retencyjny jest umocowany na stale i niczego sie nie podkreca. Lub jest to aparat na noc i tez niczego sie nie podkreca. Cos sciemniasz. Albo twoj ortodonta jest do d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam wyjmowane aparaty retencyjne - płytki Hawley'a. Za ich pomocą można w niewielkim stopniu przesuwać zęby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swój aparat zakladałem w gabinecie www.ortodonta-katowice.eu i zawsze wszystko dobrze było, już jakis czas temu zdjąłem aparat, ale nadal wszystko jest ok. Może idz do nich z reklamacja , może cos to da , bo powiem ci ze nie powinno ci się nic psuc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gregoryj
Jako dziecko miałem aparat, ale wiadomo, że nie jest to na stałe. Założyłem drugi u dr Iwony Gnach-Olejniczak. Czasami jest warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×