Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy z kobieta się jest czy się ją posiada?

Polecane posty

Gość gość

Według mnie kobietę się posiada, przecież sie ją utrzymuje. Dla mężczyzny to to samo jak posiadanie psa czy kota, tak samo posiada się kobietę. A wy jak myslicie pytanie do Panów i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież sie ją utrzymuje." xxxx yebnieta jestes czy prowokujesz tak marnym tekstem? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o ile wiem to kobiety też pracują a więc i same potrafią się utrzymać to po pierwsze a po drugie ona może cię rzucić w każdej chwili i nic z tym nie zrobisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona mnie nie moze rzucić, może ewentualnie zakończyć znajomość ale straci wtedy pieniądze więc tego nie zrobi. Rzucić to mogę ją ja - o ścianę albo na podłogę, bo jestem silniejszy fizycznie i psychicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak facet zapewnia byt kobiecie na który ja nie stać to pomimo jej symbolicznej pracy od ja posiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość84
Kolejny temat pt. internetowe rozmowy prawiczków ze słabszą genetycznie.... czyli plebsu rozmów część dalsza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam tyle pieniędzy, że mogę bez problemu sama się utrzymać, a gdyby mój facet myślał tak jak ty to jedynie co dostał by to mocnego kopa w jaja, a ja z pewnością bym zostawiła takiego idiote, nie potrzebny mi taki śmieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×