Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Boję się, że facet pozna inną i mnie zostawi :( Co robić, by tak się nie stało?

Polecane posty

Gość gość

Jeździ ciągle w delegacje, jak nie po Polsce, to za granicę, siedzi tam czasem po kilka miesięcy.. Nasz związek jest głównie na odległość. Boję się, ze pewnego dnia pozna ciekawą fajną dziewczynę "na miejscu" i wybierze ją, bo ona będzie blisko, na wyciągnięcie ręki.. Mam już obsesję na punkcie, że może kogoś poznać i mnie zostawić :( Na przykład dzisiaj - pojechał w nowe miejsce, a ja już się boję, bo wiem tez, że nie ma problemów z flirtowaniem i poznawaniem kobiet. Są jakieś sposoby, by sprawić, żeby mimo wszystko wybrał mnie - tę na odległość zamiast jakiejś miejscowej (jeśli będzie miał taki wybór) ? Poradźcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak cie bedzie kochal ni wybierze innej a jak nie bedzie to nawet bez odleglosci moglby wybrac inną z jakiegos powodu jest z tobą wiec sie nie zadręczaj :) a jak tęsknisz jedź do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli kocha cię i szaleje za Tobą to nic się nie stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Praktyk życiowy
A nie boisz się, że jeśli nie będziecie się widzieć przez kilka miesięcy, to TY poznasz innego na miejscu? wszystkie jesteście takie same, niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyciowa praktykantka
A jakie mamy być jak Wy jesteście tacy sami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bad to the bone
Tacy sami ... a ściana miedzy nami :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota wp
co zrobić? nie myślałaś o tym, aby go ubezwłasnowolnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie jest dane raz na zawsze. Kobieta powinna być seksowna, namiętna, dobra i otwarta w łóżku. Żeby kusić swojego faceta i być dla niego atrakcyjna. Nie może się zapuścić, przytyć. I być dla niego przyjaciółką, a nie prezentować roszczeniową postawę albo księżniczkowatość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No najlepiej to wlasnie tak sobie wkrecac i uwiesic na facecie. Wtedy na bank cie zostawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze szczery
co zrobic? przestac sie bac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej nic nie możesz zrobic, jesi to wartosciowy facet i mu zalezy to nie da sie wkrecic w nic innego. Ty mozesz jedynie starac sie byc przy nim zadbana, zeby wiedzial z ema do czego wrocic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba lepiej jakby teraz Cię zostawił , a nie po 10 latach :O Dbajcie o związek a będzie okej. I wiem co piszę, mój połowę roku jest poza polską/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×