Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość katarzyna 22

blizna na buzi u 15 miesiecznego dziecka

Polecane posty

Gość katarzyna 22

witam. sprawą wygląda tak że dwa tygodnie temu podczas zabawy przewróciła się na pieska pekińczyka i ugryzł ją w policzek. krew nie leciała tylko zadrapane takie większe. smaruje codziennie maścią witamuniwa ale widzę że wogole.nie znika bone się że jej zostanie taka sporą bluzna. zna ktoś jakieś maści na bluzny dla tak małych dzieci? oczywiście dodam że pies szczepiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pekińczyki to wrdedne psy, mnie kiedyś taki terroryzował jak byłem mały. Nie mogłem sie ruszyć siedząc na kanapie bo warczał na mnie, pamiętam jak dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masc cynkowa. Ja stosuje, tyle ze moj syn mial spotkanie z krawedzia kaloryfera i jest o wiele gorzej, ale widze ze dziala ta masc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja smarowalam biooil czy jak to tam. to co na rozstępy reklamują. I sobie tak myślę, dzieciak mały to i skóra inaczej reaguje i jest szansa że blizny nie będzie widać. Nie wiem czy pomoglo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzyna22
dzięki wyprubujemy. ogólnie jest spokojnym pieskiem zawsze się z nim bawiła tylko właśnie się potknela i na niego przewróciła i ją ugryzł. boje się żeby właśnie jej ta blizna nie została bo jest sporą na policzku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki wyprubujemy. ogólnie jest spokojnym pieskiem zawsze się z nim bawiła tylko właśnie się potknela i na niego przewróciła i ją ugryzł. boje się żeby właśnie jej ta blizna nie została bo jest sporą na policzku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest taka maść na blizny.Zupełnie nie schodzi ale jest mniej widoczna.Ja używałam tez u mojego 15 miesięcznego dziecka.Miał czoło szyte i uwierz mi naprawde bardzo nie rzuca się w oczy.A nazwę zapomniałam.Popytaj w aptece.Wiem,ze to dosyć mała tubka i troche kosztowała ale byłam zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj syn ma pod nosem, klejona byla jakims klejem chirurgicznym. Tez mam nadzisje ze to zsjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co innego skóra u rocznego dziecka a co innego np u 30 latka :) Wiadomo, że ta u dziecka, jeszcze będzie się cały czas rozwijać i rosnąć razem z nim, taka blizna zawsze będzie mniej widoczna w dorosłym życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
contratubex, maść cynkowa jest na pryszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostalas odpowiedzi to czego piszesz up,up,up?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×