Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
edytka11

zadbane paznokcie

Polecane posty

dziewczyny, jak to u was jest? co jaki czas malujecie paznokcie? jaka metode wybieracie? co sprawdza sie najlepiej? domowe sposoby na skorki? na mocna plytke paznokcia? jaka wiedza na temat pazurków mozecie sie podzielic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewela
Ja wybieram mani hybrydowy - długo się utrzymuje piekny efekt pomalowanych paznokci, a tym bardziej że moja manicurzystka zawsze kładzie bazę Permanentne UV soak off base Mistero Milano i nic mi się złego nie dzieje na paznokciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o zadbane pazurki i w ogóle dłonie ja czasem stosuję kąpiel z gorącej wody i mydła. Najlepiej szarego. Ja używam białego jelenia. Po takiej kąpieli nakładam oliwkę do masażu, a potem wiadomo wszystko spłukuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewela
Jak mam robioną hybrydę lakierami i baza Mistero Milano to przez 3 tygodnie spokojnie mam super paznokcie, nie odpryskując i nie rysują się, o to mi chodziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magddza
hmmm... no własnie jednak Mistero Milano to już profesjonalna marka. Sama chętnie robię sobie pazury ich lakierami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulkka84
teraz coraz więcej dziewczyn decyduje sie na mani hybrydowy, jest na dłużej więc to wygoda i wówczas raz na mies co najmniej odwiedza sie manicurzystke. Co do samych lakierów to mistero milano teraz ma nowa linie chrome line - rewelacyjne efekty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobnie do dziewczyn wyżej, stawiam na paznokcie hybrydowe :) korzystam z lakierów firmy neonail i lepiej chyba być nie może :) moje paznokcie są piękne i zadbane, bez odprysków i innych atrakcji w trakcie noszenia :D nie wyobrażam sobie powrotu do klasycznego lakieru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli korzystam z salonu kosmetycznego, to najczęściej wybieram manicure hybrydowy, ewentualnie manicure japoński od czasu do czasu, bądź też dla odpoczynku płytki - zwykły, ale wiadomo, jak to ze zwykłym lakierem - trzyma się dość krótko, mimo różnych dodatków. Z kolei samodzielnie w domku nie będę ściemniać - najlepiej wychodzi mi coś na kształt manicure francuskiego, konkretnie zaś jego najbardziej uproszczona chyba wersja, czyli po prostu nałożenie białego lakieru, ewentualnie odżywki na zadbane paznokcie, i jest ładnie i estetycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze mną to jest różnie - raz kosmetyczka raz radzę sobie sama. Tak jest właśnie w ostatnim czasie tym bardziej, że nie dalej jak w sobotę kupiłam sobie zestaw do domowego manicure - elektroniczny pilnik do paznokci scholl velvet smooth.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupuje odzywki, nawilżam dłonie kremami. kupiłam sobie na electro.pl zestaw do manicure i pedicure za fajną kasę. Mam manie ładnych paznokci i gładkich pięt ;D u mnie to już stopień chorobliwy już ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koteczka5r5
Najwygodniej jeśli o paznokcie dba nam kosmetyczka. Sama nie potrafię sobie ich tak ładnie spiłować, nie mówiąc już o malowaniu. Tylko ważne jest, żeby dobrze wybrać gabinet, z którego usług korzystamy. Np. we Wrocławiu dobrą renomę na ten: http://www.wyspapiekna.pl/ . Mamy pewność, że po zabiegu będziemy zadowolone i zrelaksowane. A jeśli zdecydujemy się jeszcze np. na masaż ciepłą czekoladą, to spokojnie możemy sobie odpuścić wyjazd do spa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wycinam skorki, piłuje pazokcie, najpierw oczyiscie zamaczam w cieplej wodzie. a potem maluje odzywką i lakierem- najczesciej z golden rose ice chic, bo jest ich sporo do wyboru, a efekt tafli lodu wygalda super ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadbane to też ładne wyglądające, czyli np piękny manicure. Ja uwielbiam hybrydy, szczególnie lakiery z MakeAR, bo pięknie się błyszczą nawet po 2 tygodniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja najczęściej robię różne domowe "maseczki" na paznokcie, a później maluję je jakimś ciekawym kolorem i jest pięknie. Teraz mam nowe kolory miss sporty, więc czas na wakacyjne szaleństwo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja dbam o swoje paznokcie w salonie urody www.maniq.pl Jeżeli mieszkacie we Wrocławiu i też chcecie zadbać o swoje paznokcie to polecam wam się do nich wybrać.  Pracują tam osoby, które się na tym znają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już jakiś czas temu odstawiłam lakiery do paznokci. Głównie ze wzlędu na epidemię i brak możliwości odwiedzania manikiurzystki. Zaczełąm sama kombinować przy paznokciach i jestem zadowolona. Kupiłam sobie odżywkę French manicure z Eveline. Ładnie wzmacnia, a i efekt wizualny jest bardzo fajny, jak french manicure.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mi ta odżywka nie podpasowała. Niestety ale niektóre osoby może uczulić i tak było ze mną. Leczyłam sie potem po niej długo. U mnie najlepsze rezultaty paznokciowe dało nauczenie się robienia sobie pazurków samodzielnie w domu 🙂 Początki były trudne, jednak potem z dnia na dzień było coraz lepiej. 

Polecam szczególnie produkty od Reformy https://reforma-polska.com/ Mają świetne kryjące bazy, na których nie trzeba potem malować lakierami kolorowymi. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×