Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość dominika

kalendarzyk ciąży

Polecane posty

Gość gość dominika

cześć dziewczyny. czy któraś sugerowała się zajściem w ciążę kalendarzykiem? bardzo chciałabym urodzić "horoskopowego lwa" ale nie wiem czy ten kalendarzyk jest godny polecenia. będę wdzięczna za porady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aż ciężko cię skomentować i nie podnieść sobie ciśnienia. Masz problem z doopy? to wracaj do szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość dominika
nigdy nie byłam w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może tobie się uda od razu, ale wiele jest par, które starają się miesiącami, latami. Będziesz starać się zawsze tylko raz w roku, w październiku, żeby mieć lwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość dominika
domyślam się że to nie takie proste. chciałam tylko się dowiedzieć czy te kalendarzyki dnia porodu są w miarę prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość dominika
do gościa z 9:14 współczucia dla dzieci/dziecka męża i całej reszty co z tobą ma do czynienia, skoro o takie pytanie szlag cię trafia. dziewczyno relanium relanium... nie musisz odpisywać i unosić się na dumie - wyszłam z tego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najważniejsze jest by zawsze przy każdym badaniu pochwy był przy was mąż jak również wspierał podczas porodu.Taka obecność bardziej łączy związek.Wlasnie dla Cywilizowanych i kochających się par powstała nawet Ust 2008 r art 21 Prawo Pacjenta gdzie nawet w szpitalu podczas badań i zabiegów decyduje pacjent o obecności osoby bliskiej.Jest poród dużo lepszy i spokojniejszy gdy jest osoba bliska mamy świadka z którym się liczy personel medyczny.Ale są kobiet które są zacofane które się wstydzą i krepuja męża a obcego personelu medycznego i ginekologa nie ciemno gród Zaraz jaks z personelu medycznego ppdszyje się pod pacjetke i będzie wyśmiewa i krtykowac wpis ale mam to gdzieś bo ja zawsze męża mam przy badaniach i porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×