Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gosieńka_003

ciąża niemożliwa, a może jednak?

Polecane posty

Cześć kobietki! Piszę tutaj, ponieważ na internecie nie mogłam znaleźć nic konkretnego. Od roku czasu nie współżyje z nikim, miałam przelotne zwiazki, ale kończyły się one tylko na peetingu. Tak było pod koniec lipca. Uprawiałam z chłopakiem peeting, doszedł na moim brzuchu. Wydawało mi się że raczej nic nie dostało się w okolice pochwy, ale dzwnie w sieprniu 2 tygodnie przed spodziewaną @ zaczełby mnie boleć piersi (zawsze bolały 3 dni przed, mam nieregularne, więc wiedziałam, że jak bolą piersi to za chwile dostanę) no ale @ przyszedł więc niczym sie nie przejmowałam. W tym miesiacy było tak samo. 2 tygodnie przed - ból piersi. Wydaje mi się że mój brzuch stał się większy, no ale nic. Poszłam do apteki po test, zrobiłam rano - negatywny. @ przyszedł o dziwo dokładnie po tylu dniach co miesiac wcześniej. Dziś mi się kończy lecz niestety piersi bolą mnie dalej. Nie wiem czy spowodowane jest to zle dobraną bielizną, czy hormonami, czy może faktycznie jestem w ciąży a "okres" był tylko plamieniem, w co wątpie bo wyglądał jak każdy inny. W sobote chciałabym powtórzyć test. Mimo, że jestem już dorosła, nie chce mieć narazie dziecka, zwłaszcza, że chłopak okazał się totalną pomyłką. Proszę, napiszcie czy ciąża jest możliwa czy raczej byście ją wykluczyły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sory autorko ale może tylko w metryce jestes dorosła bo umyslowo to na pewno nie! Jak możesz być w ciąży nie uprawiajac seksu!!?? Do tego dwie miesiaczki... Boże widzisz i nie grzmisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisałam, że uprawiałam peeting. może mogłam nie zauważyć a nasienie mogło znaleźć się na mojej pochwie, no nie wiem, różne są sytuacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestes w ciazy, nie wkrecaj sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×