Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

magdoszka54

wesele u chłopaka

Polecane posty

Hej kobietki :) Pisze z pewna nurtujaca mnie sprawa, tyczy sie ona wesela. Zostalismy z chlopakiem zaproszeni na wesele U JEGO RODZINY. Wszystko pieknie, fajnie ale nie wiem jaka kupic sukienke!! Slyszalam, ze w dniu slubu, bialy kolor zarezerwowany jest dla Panny Mlodej, a czarny to,ze zaraz żalobny... Na tym weselu poznam pewnie wieksza czesc jego rodziny, wiec strasznie mi zalezy, zeby wygladac pieknie, ale tez stosownie do okazji. Moglybyscie mi doradzic jakis krój, kolor sukienki, ewentualnie dodatki. Blagam was !! Wesele juz pazdzierniku, a ja mam pustke w glowie smutny uśmiech LICZE NA WAS !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok. biały odpada, ja byłam teraz na weselu i były w czarnych sukienkach, wesele było duże i nie było zadnej osoby w sukniach balowych typowoweswlnych, wszystko ladnie ale skromnie że sukienkę wlozysz na inne rozne okazje, malo było kolorow neonowych typu roz, seledyn, ,, cos przwazał granat i beż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Załóż sukienkę przede wszystkim nie bardzo krótką i nie wydekoltowaną (ani z tyłu ani z przodu), jest sporo teraz sukienek takich po prostu bez rękawów, myślę, że może być rozkloszowana jeśli lubisz, na ramiączkach też ok, tylko bez głębokiego dekoltu. No i nie jakąś w neonowym kolorze. Z tego co rozumiem, to Wasze pierwsze wesele u jego rodziny? To odpuść sobie też biel i czerń bo niestety przez taką głupotę możesz podpaść, przyjdzie pewnie na to czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
załóż klasyczną, elegancką małą...(tu twój ulubiony kolor bo czarny raczej odpada) ale myśle, że jak ślub jesienny to można założyć coś amarantowego, czerwonego, pomarańczowego i wpisać sie w jesienny klimat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zasadniczo pasuje wszystko z kategorii "sukienka koktajlowa". Jak już zauważyłaś, nie czarna, nie biała. Nie bardzo krótka. O tej porze roku to chyba najlepiej sukienka + żakiet albo elegancki sweterek pod kolor. Ja bym wybrała sukienkę z rozkloszowaną spódnicą (ale nie tiulową), całość w stylu lat 50., ale nie wiem, czy Tobie to pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia

Poszukaj sobie w internecie ...enki koktajlowe, np. w stylu Violi Piekut czy innych projektantów, oni się specjalizują w weselach i mają główinie delikatne kolory- ecru, pudrowy róż, ewentualnie mocniejsze, ale nie czarny i biłay.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×