Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy kupiliście byście mieszkanie?

Polecane posty

Gość gość

Mieszkam z rodzicami w dużym domu, w sumie całe piętro mam dla siebie, 3 pokoje i łazienka. Na piętro jest osobne wejście. Pracuje, ale jestem sama i nie mam dzieci. Mam 31 lat. Mam też trochę oszczędności i chciałabym w coś zainwestować. Stać mnie kupić 2-pokojowe mieszkanie w naszej mieścinie (10 tyś. :D). No i nie wiem czy kupować w takiej dziurze czy w większym mieście. Pracę mam na miejscu. 12 km dalej jest miasto powiatowe. W domu źle mi się nie mieszka i tak kiedyś będzie mój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup w wiekszym miescie.Zawsze łatwiej wynająć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po co kupować mieszkanie skoro masz gdzie mieszkać i póki co nie masz rodziny? odkładaj kasę i w razie W będziesz miała za co mieszkanko kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10tys za mieszkanie? gdzie to ? w Azerbejdżanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu chyba chodzilo o liczbe osob zamieszkujacych miejsowosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz troche mam stycznosc z rynkiem nieruchomosci i powiem ci tak, kupienie mieszkaniaw malej miescince to jest strzal w kolano. co innego jakbys chciala sama tam zamieszkac, ale jako lokata kapitalu calkowicie nietrafiony pomysl. lepiej kupic nawet kawalerke, ale w duzym miejscie, gdzie jest popyt na wynajem. sprzedaz takiego mieszkania tez nie bedzie problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak Amen, amen Aaaaaammennnn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z doświadczenia wiem, że nie ma nic gorszego niż kupić coś, czego później nie da się sprzedać, więc lepiej nie ryzykuj z kupowaniem tego mieszkania, bo za niedługo może ci się odwidzieć, a wtedy pole manewru będzie już marne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×