Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

sklep internetowy od czego zacząć?

Polecane posty

Gość gość

Chcemy uruchoiś sklep internetowy. Na początek na gotowym szablonie. Macie jakieś doświadczenia? co poleccie, co odradzacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podnosze, czy nikt z Was nie otwieral sklepu internetowego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobowitka
Ja otwierałam, ale nie korzystałam z gotowego szablonu bo chciałam mieć stronkę od A do Z zrobioną pod moją działalność. Moim e-sklepem zajęli się ludzi z proedit, bardzo funkcjonalne rozwiązania i na czasie co najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eCityVision
Temat rzeka :) Przede wszystkim określ, co chciałbyś sprzedawać w takim sklepie, jakie powinien mieć funkcjonalności, kto jest grupą docelową, jakie są Twoje możliwości finansowe i czasowe na stworzenie i promocję takiego sklepu. Jednak najpierw trzeba zrobić strategię, plan, etapy działań. Mnóstwo roboty i wiedzy, którą trzeba zgłębić. Inaczej Twój sklep ma marne szansę na przebicie się w internecie... Jakbyś miał jakieś pytania, to skontaktuj się z nami - www.e-cityvision.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze zaprojektowana strona internetowa to podstawa jeśli chodzi o sklep internetowy, powinna być przede wszystkim intuicyjna. Ale pamiętaj, ze takie rzeczy jak kasa fiskalna też będzie ci potrzebna do wystawiania paragonów za zakupy. W sumie to nie potrzebujesz jakiejś duzej, a starczy mniejsza, np. http://kdf.poznan.pl/kasy-fiskalne/przeno/euro-50te-mini. bez tego nie da się prowadzić sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymoteusz1
Własny biznes to cudowna sprawa, bo jesteś niezależna. Ale z drugiej strony to mnóstwo obowiązków i formalności do dogrania. Powinnaś też mieć takie sprzęty jak http://www.kasiarze.pl/urodziny-fpc/ żeby móc w spokoju rozliczać się z państwem. Poczytaj dokładnie o tym, jaki sprzęt będzie dla Ciebie najbardziej opłacalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, na rynku jest wiele ciekawych ofert firm zajmujących się tworzeniem sklepów. Jeśli jednak zaczynasz i masz skromny budżet może warto spróbować samemu coś zdziałać? Jest polska firma hostingowa statnet.pl , która ma w swojej ofercie hosting dedykowany. Są to serwery z administracją, wygodnym i intuicyjnym panelem DirectAdmin oraz instalatorem skryptów Installatron ( możesz tu sobie wybrać jakiś fajny skrypt pod sklep) Ja gorąco polecam Prestashop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można zlecić zrobienie sklepu, później dalej zlecać inne.. Ale też można poszukać gotowe rozwiązania na platformie sklepowej, niektóre mają dużo współpracujących hurtowni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, ciężko będzie coś sprzedać w sklepie internetowym bez odpowiedniej reklamy i pozycjonowania, chyba że będą to unikatowe produkty gdzie nie ma konkurencji. U mnie w sklepie int. dopiero po 2 latach od założenia zaczęło się coś dziać ale też bez inwestowania w pozycjonowanie trochę reklamy w google jednie. Po prostu z głową kod i opisy oraz dobrej jakości zdjęcia żeby google zaciągało strony. Mam sklep na platformie Shoper, dlaczego tam w sumie chyba w miarę tanio i łatwo znaleźć magika od tego. Jednak 90% obrotu i tak niestety Allegro, gdzie ludzie chętniej kupują z różnych powodów ..ale to już nie na temat :). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×