Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

operacyjne powiększenie penisa. Kto z forum miał?

Polecane posty

Gość gość

Pytam się poważnie, bo wiem od urologa, że tylko takie powiększenie jest skuteczne. Nie mówię o wstrzykiwaniu kwasu hialuronowego, itp., bo to działa na kilka miesięcy i trzeba powtarzać. Proszę nie zaśmiecać tematu. http://facet.onet.pl/seks/chirurgiczne-powiekszanie-penisa-wady-i-zalety/44fqe "Istota zabiegu polega na wyłonieniu ukrytej części prącia. Wielkość przedłużenia zależy od kąta nachylenia i długości spojenia łonowego oraz istniejącej struktury więzadeł przednich prącia. Przeciętnie uzyskuje się przedłużenie o około 3 - 4 cm, u niektórych mężczyzn przy sprzyjających warunkach anatomicznych nawet do 6 cm."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę nie zaśmiecać tematu różnymi, cudownymi specyfikami. Wiem od lekarza, że nie działają. Pompki próżniowe, zakładanie odważników też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciętnie uzyskuje się przedłużenie o około 3 - 4 cm, u niektórych mężczyzn przy sprzyjających warunkach anatomicznych nawet do 6 cm. x bzdura ! max mozna uzyskac 1-2 cm, operacja ma 10% ryzyko powikłań, to BARDZO DUZO, mozesz zostac trwale impotentem, zadne viagry ci potem nie pomogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zamierzam, ale z ciekawości pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina726
Po co operacja? Ja swojemu narzeczonemu zamówiłam Member XXL http://nplink.net/m4Iehtzh i dzięki niemu nasze sprawy łóżkowe są o wiele lepsze;) ja go czuję bardziej bo stał się grubszy i powoli staje się coraz większy! Teraz mogłabym kilka razy dziennie się z nim kochać bo robi mi naprawdę dobrze nie tak jak wcześniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten zły Wilk
Właśnie go sobie masuje :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno Widmo sie wybiera..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałem raz powiekszanie kwasem hialuronowym i załuję. Członek był tylko trochę grubszy na grubości. Bolało oraz efekt z czasem minął. Poza tym miewałem prblemy z erekcją po powiekszeniu co mnie przeraziło (na szczęście nie były to stałe problemy). Aktualnie jestem po kuracji tabletkami i przyznaję,ze o wiele lepsze rozwiązanie niż operacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
scieme walicie. zadne tabsy nie dzialaja. trzeba byc glupim i naiwnym zeby w to wierzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba nie jesteś na bieżąco z medycyną. Lekarze są w stanie przyszyć ucięte wacki żołnierzom wracającym z wojny. Przy tym powiększenie pennisa to pikuś. Poza tym oglądałam kiedyś dokument o tym jak się kręci filmy dla dorosłych, to tam właśnie praktykują tego typu metody. Potrafią utrzymać erekcję przez wiele godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×