Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pewienlukasz

Wózki ANEX opinie i doświadczenia

Polecane posty

Gość gość
Z jonami srebra jest materacyk w środku gondoli a materiał na zewnątrz jest nieprzemakalny i dlatego łatwo zmyć z niego zabrudzenia bo nie wnikają w materiał ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carolynn
Ale na tej budce jest duzo materialu- trzeba je jakos nakladac na siebie zeby zlozyc budke calkowicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszecie Państwo o użytkowaniu wózka 3 czy 4 miesiące w listopadzie czy grudniu, a wózki Anex weszły do sprzedaży na polskim rynku bodajże we wrześniu? Czyżby reklama? Wypowiedzi typu "gądolą" czy "spaceruwka" świadczą jedynie o poziomie wypowiadających się rzekomo rodziców :) Wypowiedzi typu "piękny, zgrabny i powabny" średnio zachęcają do kupna - bo kwestie wizualne to dość osobista sprawa. Za reklamę płacą od "znaku" ? Z pozdrowieniami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogusia jaki kolor wybrałaś? Anex ma super kolorystykę. Polskie wózki są bardzo dobrej jakości i są naprawdę niezawodne. Ja zastanawiam się nad tym czarno-białym taki trochę Art deco. Bardzo mi się podoba też gondola. Obszerna i z regulacją. Piszesz, że mieści Ci się też gruby kocyk. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nicola ja mam ten czarno-biały Anex Sport!!! Kupiliśmy go w listopadzie, chociaż rodzice odradzali, bo nowa firma i nic nie wiadomo o niej. Nie żałuję. Jest bardzo praktyczny. No i oczywiście śliczny. Mieszkam na wsi i nie mam problemów z prowadzeniem. Budka mocno osłania przed wiatrem. Nie daj się tym dziwnym opiniom, które czasem pojawiają się na forach. Ja go używam i nie zamieniłabym na żaden inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carolynn
A jak się montuje torbę pod gondolą? Bo mam z tym problem. Poza tym wózek na razie sie sprawdza, ale mamy go od stycznia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carolynn torbę łatwo się montuje, bo przypinasz ją zamkami do rurki. Teraz jest jakiś szał na te torby zapinane. Kiedyś były normalne kosze i było łatwiej wszystko wsadzić, ale z kolei chyba wypadało, bo był odkryty. Torby są zapinane. Nie ma tam sporo miejsca, ale spokojne mieszczą mi się podstawowe zakupy. Na te większe jeżdżę z mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carolynn
Dzięki :) spróbuję tak zrobic :) AnulkaKos a Twoja budka się całkowicie składa? Bo u nas jest z tym problem... jakoś dużo jest tych warstw materiału i nie chce zejść do poziomu całej gondoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carolynn
Jeśli chodzi o dół gondoli to ja mam biały i póki co się nie brudzi :) ale chodzę dopiero na spacery miesiąc. Podejrzewam, że bardziej będzie się brudzić torba pod gondolą niż sama gondola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Budka nie składa się całkowicie na płasko. Porównywałam w wózkach innych polskich firm i jest dokładnie tak samo.W sumie wolę to, że nie do końca się składa, ale za to po rozłożeniu jest duża i chroni. Torba pod gondolą łatwo się ściąga także nie będzie problemu z czystością, tym bardziej, że materiał wystarczy przetrzeć wilgotną szmatką i jest czyste :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wybralismy wózek czarny z białym. Jesteśmy bardzo zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znów funkcjonalność naszego wózka uratowała nas. Wrrr. Ludzie są okropni. Chciałam wejść do sklepu i oczywiście nikt nie znalazł się na tyle miły, żeby przytrzymać mi drzwi. Na szczęście jak się okazuje prowadzenie jedną ręką a otwieranie drugą nie jest trudne, bo prowadzi się bardzo lekko i nie "ucieka". Pozdrawiam wszystkich miłych ludzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego wózku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obejrzałem wózek i to chyba kolejna kopia tego co oferują inni polscy producenci. Wózek niczym się nie różni od innych oferowanych ... poza ceną - jest ok. 20-30% droższy i nie wiadomo dlaczego. Ale każdy ma prawo przepłacić. A co do pytającego Pana Łukasz to dziwnie aktywny na różnych forach - czy to "markieting" :-) firmowy. Jak się czyta jego wypowiedzi to można mieć wrażenia .... pozdrawiam Pana Łukasza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja widziałam gdzieś na facebook, że Anex Sport dostał nagrodę na targach Kid's Time Kielce. Mnie on przekonuje i chyba nie tylko ja go doceniłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata198704
ja używam wózka Anex Sport i działa świetnie, nam się sprawdził używamy go już kilka miesięcy działa bez zarzutów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, czy te wózki cieżko się czyści ? lada chwila mała przyjdzie na świat jednak jestem ciekawa jak z czyszczeniem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyści się łatwo, dziewczyny już wcześniej pisały. ja zazwyczajprzecieram gąbką i schodzi ,więc nie musi się pani martwić, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, nie doczytałam, no to super. a wiecie może jak zachowuje się na nierównym terenie? nie chce żeby moje dziecko podskakiwało razem z wózkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma pompowane koła więc jest stabilny, i ma dobrą amortyzację, więc nie będzie podskakiwać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakie zdanie macie na temat kół przednich, u mnie hałasują strasznie i po prostej nawierzchni jak i na kostce i przednie koła ósemkują.Napiszcie jak u was bo nie wiem czy mam reklamować czy też tak macie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carolynn
ja jeżdżę na zablokowanych przednich kołach na wprost, bo niewygodnie mi się jeździło jak były odblokowane. Nie trzeszczą, ale cały wózek (stelaż) trochę trzeszczy. Nie wiem jak u Was, ale dla mnie minusem jest fakt, że bardzo trudno powiesić zabawkę na wózku- ciężko na bokach, a na pałąk nie ma miejsca. No i ta osłonka przeciw np wiatrowi/ mrozowi często opada, jak się ją postawi. Też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carolynn
Co do wypowiedzi "gościa" o tym, że wózek jest taki jak inne polskie wózki, ale droższy to się z jednym nie zgodzę- gondola w ANEXie jest bardzo lekka- waży 3,5 kg, a gondole w innych polskich wózkach ważą powyżej 5 kg. My właśnie dlatego zdecydowaliśmy się na ten wózek- mieszkamy na 4 piętrze bez windy i wnosimy gondolę, dlatego waga była bardzo ważna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nic nie trzeszczy, jeżdże na zablokowanych kołach, jeżeli ósemkują, to po prostu je zablokuj nie będzie tego problemu. w każdym wózku koła czasem ósemkują niezablokowane. :) ale dziwi mnie to że coś trzeszczy, z moim wózeczkiem wszystko w porządku, chodzi bez zarzutów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carolynn
AnulkaKos a jak z zabawkami? Ciężko powiesić, nie? Ewentualnie można za ten uchwyt u góry gondoli. Ja coś tam próbowałam, ale na razie mój synek ma 2 miesiące i na spacerach śpi, więc aż tak zabawki nie są potrzebne, ale niedługo się przydadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wieszam zabawkę która ma po prostu dłuższy sznurek :) zaczepiam to od góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carolynn w gondoli nie ma problemu z zawieszeniem, bo jest taka rączka. Przy spacerówce nie ma możliwości zawieszenia na budce. Przemyślę sprawę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaka jest długość wew. gondoli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carolynn
Wydaje mi się, że 80cm- jest dużo miejsca. Zresztą taka informacja pewnie gdzieś jest na stronie producenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika_wawa
załuję, że kupiłam ten wózek ciekawe kto pisze te pochlebne teksty o tym wózku chyba sama firma - dziś po raz drugi odesłano mi zepsuty wózek mówiąc że tak ma być... koło ma terkotać? kpina nie serwis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×